Бермудски триъгълник - ИСТИНА ИЛИ НЕ???

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

Мнение от jerry »

Мда, това си ми го разказвал...
Ами аз веднъж пак на това място сме във една къща(барака голяма колкото стая) близко там на едно място се напихме и легнахме да спим , по едно време един(да не споменавам и аз имена че става излагация...) се събуди, било му студено запали пак оганя, отиде изпика са и дойде прибледнял изплашен(видял нещо) по думите му не било човек ние смях бурен смях излезнахме навънка запалихме по 1 цигара и пак се прибрахме и надъхани взехме да си говорим страшни неща(да го спечем още). По едно време взе да духа адския вятър, кучетата се разлаха и ние взехме да се хилим(вече поизтрезнели от студа но пак бая на градус) чуваха се какви ли не звуци и по едно време рабутата загрубя. От всякъде взеха да хвърчат огромни камъни и се удряха в бараката взеха да се чуват какви ли не неща, взехме всеки по 1 нож и стоим в очакване някои да на нападне, оня взе да вика "казах ли ви аз на вас че видях нещо, да ви ба прокалнатото място повече тука няма да доида" но никои не доиде. ГМ-а (голямата мечка) се подаде през джама и вика че вънка е много тъмно и нищо не видял. Ушатия и преди е оставал там да спи и нищо подобно не се е случвало. Като взеха да се чуват стъргания по тавана(ламарини и найлон) и звуците... немога да ги опиша всички млъкнаха. Тогава си мислехме че са мангали или пък има един дърт психар "Смерча" но на сутринта ставаме и гледаме вратата на двора залостена както си беше всичко точно.

Това от кадето и да го погледна си беше едно яко преживяване :) дори и да е призрачна симулация от страна на природата.

Сашо казвал ли съм ти какво видяхме на морето?
Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

Мнение от jerry »

wiSHmaKeR написа:
jerry написа:Това за летящата чиния сигорно е било хеликоптер щото и други хора са го видели и при смръчаване се е виждало че е хеликоптер.
Като бях малък (около 4-ти клас), ходихме на Каваците и една вечер си се биехме в стаята (както обикновено) и тока спря. Нищо особено... просто това насочи вниманието ни към лампите навън, които имаха ток. Продължихме да се бием на тъмно, а един пич беше останал да гледа - кефеха го звездите и им се наслаждаваше. И в един момент пича вика:
- Гледайте бе, майни - гледайте в небето к'во става.
Оставихме си заниманията и всичките взехме да гледаме към небето. Виждаше се една точка, която си сменяше цвета, местеше се всякаш кръгообразно и ту се уголемяваше, ту се смаляваше - това всичкото комбинирано... всякаш се въртеше в кръг и се местеше нагоре-надолу, като по спирала. Сменяше си цвета не рязко а от бяло през жълто до отенъци на червено. Продължи около половин час, през което време гледахме с отворени усти се паникьосвахме. След това изчезна и 5 минути след това тока дойде. Странно, нали? Не претендирам че е истина, все пак съм бил дете, но доста хора го видяхме и всички потвърдиха.
Аз лично ти вярвъм! Човек който не го е приживял никога, няма да оспее да го проумее. И аз подхождах хумористично на такива неща докато не го видях с очите си.
Аватар
GIGABYTE*
Потребител
Потребител
Мнения: 190
Регистриран на: Сря Май 19, 2004 22:09 pm
Местоположение: BG

Мнение от GIGABYTE* »

ае т'ва за Дъбрава единия ми учител по геодезия каза че са го измервали и си е оптична измама просто... наклона си е нормален, спете спокойно :wink:
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

wiSHmaKeR написа: Като бях малък (около 4-ти клас), ходихме на Каваците и една вечер си се биехме в стаята (както обикновено) и тока спря. Нищо особено... просто това насочи вниманието ни към лампите навън, които имаха ток. Продължихме да се бием на тъмно, а един пич беше останал да гледа - кефеха го звездите и им се наслаждаваше. И в един момент пича вика:
- Гледайте бе, майни - гледайте в небето к'во става.
Оставихме си заниманията и всичките взехме да гледаме към небето. Виждаше се една точка, която си сменяше цвета, местеше се всякаш кръгообразно и ту се уголемяваше, ту се смаляваше - това всичкото комбинирано... всякаш се въртеше в кръг и се местеше нагоре-надолу, като по спирала. Сменяше си цвета не рязко а от бяло през жълто до отенъци на червено. Продължи около половин час, през което време гледахме с отворени усти се паникьосвахме. След това изчезна и 5 минути след това тока дойде. Странно, нали? Не претендирам че е истина, все пак съм бил дете, но доста хора го видяхме и всички потвърдиха.
Изображение
Тази история е като Deja Vu за мен. Нямам идея от къде ама ми звучи много познато :?
Аватар
emvi
Новак
Новак
Мнения: 24
Регистриран на: Чет Окт 12, 2006 15:16 pm

Мнение от emvi »

aже дa жи кaйa не бих оти6лa тaм!просто 6тото жсе о6те не ми се мре но мойе би кут стaнa нa 50(aко ен сум гитнaлa дотогaжa)
Аватар
MiRaCuLiX
Потребител
Потребител
Мнения: 105
Регистриран на: Пон Мар 20, 2006 10:24 am

Re: Бермудски триъгълник - ИСТИНА ИЛИ НЕ???

Мнение от MiRaCuLiX »

а ако някой се надъха за това горно нанадолнище може да отидем взимам колата и перем на татъка тази седмица вече 2-ри път ходя и се изумявам ...
Аватар
DMXDMX
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 553
Регистриран на: Нед Яну 15, 2006 23:47 pm

Re: Бермудски триъгълник - ИСТИНА ИЛИ НЕ???

Мнение от DMXDMX »

Няма какво да се изумяваш оптична измама е :) , също както ако се качиш на нещо по високо от тебе и отгоре ще ти изглежда адски вискоко ама ако гледат отдолу е ниско.
Аватар
Mani
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Сря Апр 06, 2005 10:09 am
Местоположение: Железник
Обратна връзка:

Re: Бермудски триъгълник - ИСТИНА ИЛИ НЕ???

Мнение от Mani »

Добре, само защо в тема за бермудския триъгълник говорим за няк'ви други неща. :lol:
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Бермудски триъгълник - ИСТИНА ИЛИ НЕ???

Мнение от sawo »

Верно придържайте се към темата :)
Като гледам половината теми в раздела на втората страница вече се дискутират съвсем други работи.
ceshiwuhao
Новак
Новак
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 3:25 am
Обратна връзка:

Re: Бермудски триъгълник - ИСТИНА ИЛИ НЕ???

Мнение от ceshiwuhao »

lutar, къде точно се намира тва на Баритна мина?
For online games you prefer, such as pc?
WoW Gold Are among the most popular game currencies, including the PC and web games.
TheNet
Новак
Новак
Мнения: 27
Регистриран на: Чет Ное 30, 2017 18:05 pm

Re: Бермудски триъгълник - ИСТИНА ИЛИ НЕ???

Мнение от TheNet »

Има някаква истина в разбъркването на магнитните полета. Каква е причината да не може да се излезе от него всъщност си е загадъчно ако е истина.
Публикувай отговор