Нерегламентиран сервиз коли

Всичко свързано с град Стара Загора.
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Нерегламентиран сервиз коли

Мнение от Nirvana »

Колеги,
искам да попитам къде може да се подаде сигнал за нерегламентирани постоянни ремонти на коли зад блоковите пространства, когато няма място за паркиране на собствениците на апартаменти в съответния блок? Буквално са го направили на малък сервиз. Кабели, инструменти и шумове почти всеки ден!
Има няколко души, които са решили, че в свободното си време ще ремонтират чужди коли за пари зад блока и останалите явно трябва да се съгласим с този факт и шум.

Мерси!
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
eleena
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 9:37 am

Re: Нерегламентиран сервиз коли

Мнение от eleena »

Освен от НАП да им пратиш проверка, друг не виждам да прояви интерес.
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Нерегламентиран сервиз коли

Мнение от Nirvana »

eleena написа: Пон Авг 06, 2018 22:23 pm Освен от НАП да им пратиш проверка, друг не виждам да прояви интерес.
Знам, че има проверяващи, но не знам към коя структува да се обърна.
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
stani
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 59
Регистриран на: Пет Апр 08, 2005 12:56 pm

Re: Нерегламентиран сервиз коли

Мнение от stani »

Най-добре се обади на горещ телефон към нашата община - 0800 157 37 там реагират веднага. друга възможност 112 .
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Нерегламентиран сервиз коли

Мнение от Nirvana »

stani написа: Вто Авг 07, 2018 9:15 am Най-добре се обади на горещ телефон към нашата община - 0800 157 37 там реагират веднага. друга възможност 112 .
Не съм сигурен дали сигналът остава анонимен. За съжаление живеем в БГ!
Последващите проблеми, които човек може да си навлече са невероятно много.
Ще опитам там следващия път.

Мерси!
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Нерегламентиран сервиз коли

Мнение от muhogon »

Не може да се докаже, че ремонтират коли срещу заплащане, винаги могат да кажат, че са техните коли, или на приятели! Единствено подлежат на санкции, за шум в нерегламентирано време, и замърсяване, ако има такова!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Нерегламентиран сервиз коли

Мнение от vkv »

muhogon написа: Чет Авг 09, 2018 11:24 am Не може да се докаже, че ремонтират коли срещу заплащане, винаги могат да кажат, че са техните коли, или на приятели! Единствено подлежат на санкции, за шум в нерегламентирано време, и замърсяване, ако има такова!
И как ще докаже че моята кола ако я ремонтира в момента на проверка е негова или на приятел? :roll:
Един цървул беше запушил 5 коли........на 5 та минута знаеха на кого е колата и кой номер килоти носи.Не си мисли,че НАП лапат мухи.
П.п.Трябва да си меко казано луд да си ремонтираш колата в такъв "сервиз",но всеки сам си носи кръста,а е и друга бира :grin2:
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Нерегламентиран сервиз коли

Мнение от muhogon »

Той няма нужда нищо да доказва, ти го обвиняваш, ти докажи, че го прави за пари? Че се знае, е вярно, но НАП и други производни, си затварят очите за далеч по-големи неща от това! Изобщо, престанете да вярвате в добрите феи, държавата отдавна не работи за хората, особено пък, след влизането ни /окупацията/, от ЕС...
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Нерегламентиран сервиз коли

Мнение от vkv »

muhogon написа: Пет Авг 10, 2018 8:38 am Той няма нужда нищо да доказва, ти го обвиняваш, ти докажи, че го прави за пари? Че се знае, е вярно, но НАП и други производни, си затварят очите за далеч по-големи неща от това! Изобщо, престанете да вярвате в добрите феи, държавата отдавна не работи за хората, особено пък, след влизането ни /окупацията/, от ЕС...
Не обвинявам никого :cute: НАП по сигнал(не от мен.....примерно от теб) прави проверка .В момента ремонтират моята кола,не сме приятели,познати или рода с монтьора извършваш ремонта как ще ДОкаже "че са техните коли, или на приятели".Нали не мислиш ,че е нормално да работят не регламентирани сервизи и т.н.?
Чудя се какво правиш в окупирана държава от ЕС....освен да чакаш кака кури да ти направи заплата отново 3 долара. :cheers:
П.П. Защо не оставиш Ние сами да избираме какво и в какво да вярваме?
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Нерегламентиран сервиз коли

Мнение от muhogon »

vkv написа: Пет Авг 10, 2018 9:15 am
muhogon написа: Пет Авг 10, 2018 8:38 am Той няма нужда нищо да доказва, ти го обвиняваш, ти докажи, че го прави за пари? Че се знае, е вярно, но НАП и други производни, си затварят очите за далеч по-големи неща от това! Изобщо, престанете да вярвате в добрите феи, държавата отдавна не работи за хората, особено пък, след влизането ни /окупацията/, от ЕС...
Не обвинявам никого :cute: НАП по сигнал(не от мен.....примерно от теб) прави проверка .В момента ремонтират моята кола,не сме приятели,познати или рода с монтьора извършваш ремонта как ще ДОкаже "че са техните коли, или на приятели".Нали не мислиш ,че е нормално да работят не регламентирани сервизи и т.н.?
Чудя се какво правиш в окупирана държава от ЕС....освен да чакаш кака кури да ти направи заплата отново 3 долара. :cheers:
П.П. Защо не оставиш Ние сами да избираме какво и в какво да вярваме?
Не, чакам ББ да се превърне в новия Стреснер, и да почваме партизанска война...Или да вземат властта психясалите десни соросоиди, та заплати изобщо да няма! А окупацията е факт, колкото и да не я признавате, тия 4 военни бази не са тук за пикник! Както е факт, че всички властимащи, от над 20 години, се назначават от Брюксел и Вашингтон! Това ако не е окупация, здраве му кажи! То и за ББ викахте "осанна" преди 10 години, ама сега друга песен запяхте...Така ще е и с ЕС, като го разберете, надявам се само, да не е прекалено късно...

След това лирично-геополитическо отклонение, да ти кажа само, че винаги тоя, дето си е оставил колата да му я правят, може да каже че е приятел, и нищо не плаща! Ти трябва да докажеш обратното, не те! Така ще е и с НАП, дори и да идат на място /което много ме съмнява/, ще видят някакви пичове, които бърникат в кола! И аз карам понякога хора да ми правят по нещо на тротоара по колата, дали подлежа на санкции? Мой човек ми е сменял накладки, амортисьорчета, антифриз, и прочие неща на тротоара, дали се води нерегламентиран сервиз? Още малко, ще забраниш и колите си да пипаме извън сервиз, това и при социализма го нямаше, явно "демокрацията" на ЕС, е по-голяма диктатура!

Между другото, утре мисля да викам човек да полира фаровете, можеш да звъннеш на НАП, да направят проверка, дали ми е рода, или некъв друг... :D
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Нерегламентиран сервиз коли

Мнение от Nirvana »

Вие май не схванахте основната идея на поста!

При нас, ремонтите са всеки ден, под терасите ни. В блока има деца и възрастни хора. На никой не му е приятно да му чукат на главата!
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
tarlyo
Потребител
Потребител
Мнения: 316
Регистриран на: Нед Юли 22, 2007 17:37 pm

Re: Нерегламентиран сервиз коли

Мнение от tarlyo »

Преден мост, правят ли?
За един приятел питам... :roll:
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Нерегламентиран сервиз коли

Мнение от realprofesora »

В белите страни, за да не ги хванат, казват. че е хоби. И никой не може да докаже нищо. Тук е същата работа. Ако чукат от 2до4, се оплачи направо на полицията. Сигнала е анонимен.
Popopopopo
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Нерегламентиран сервиз коли

Мнение от vkv »

Nirvana написа: Пет Авг 10, 2018 16:40 pm Вие май не схванахте основната идея на поста!

При нас, ремонтите са всеки ден, под терасите ни. В блока има деца и възрастни хора. На никой не му е приятно да му чукат на главата!
Амммм явно не съм схванал основната идея провокиран от поста на muhogon :imsorry:
Понеже в случая се нарушават наредбите на Общината в Общинска собственост(между блоковите пространства ) логично е да се обадите на горещия телефон към нашата община / 0800 157 37/ или 112 както ти предложи stani
Не съм сигурен дали сигналът остава анонимен. За съжаление живеем в БГ!

Разбира се ,че сигнала НЕ е анонимен.....няма начин да е освен да се обадиш от градски телефон( на 0800 157 37 ме попитаха за името защото не виждала номера от който звъня,но на 112 предполагам няма как да стане) но на кого ще се обадиш за да попиташ кой се е оплакал :crazyeye:
В белите страни, за да не ги хванат, казват. че е хоби
Ти често пътуваш и ми е интересно къде си видял в белите страни да извършват сервизни услуги в между блокови
пространства на "приятели" "познати" :cute: :cheers:
П.П.
на коли зад блоковите пространства, когато няма място за паркиране на собствениците на апартаменти в съответния блок?
Предполагам зад имате предвид между блоковите пространства или пред зад блока.Дали са пред или зад блока собствениците имат право да паркират на равно с всички други граждани-селядури.....така и в блока в който живея.Искахме да сложим бариера,а се оказа че и дърво не можем да засадим....да....правилно си разбрал не можем :roll:
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Нерегламентиран сервиз коли

Мнение от niggaz_nature »

Цитат:
на коли зад блоковите пространства, когато няма място за паркиране на собствениците на апартаменти в съответния блок?
Предполагам зад имате предвид между блоковите пространства или пред зад блока.Дали са пред или зад блока собствениците имат право да паркират на равно с всички други граждани-селядури.....така и в блока в който живея.Искахме да сложим бариера,а се оказа че и дърво не можем да засадим....да....правилно си разбрал не можем :roll:
Това е точно така . Между блоковото пространство е на всички граждани които си плащат данъци. Аз мога да пожелая да си паркирам колата пред другия блок и съм с пълното си право и никой нищо не може да ми каже. То ако не можеше не дай си боже да ти дойдат гости те къде да паркират ако нямат право да паркират пред твоя блок.
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
Публикувай отговор