Сервиз за гуми

Задавайте тука въпроси от всякакво естество , които НЕ попадат във форумите по-долу.
Публикувай отговор
todorhristov
Новак
Новак
Мнения: 21
Регистриран на: Пет Дек 01, 2017 8:28 am

Сервиз за гуми

Мнение от todorhristov »

Здравейте, търся добър сервиз за гуми от който да си купя нови зимни гуми и да ми ги сложат?
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Сервиз за гуми

Мнение от didka »

Повече от кварталните бакалии са :) Пробвай по-големите, Медина мед, например, там маржът е по-малък по мои наблюдения.
Последно промяна от didka на Сря Сеп 26, 2018 20:20 pm, променено общо 1 път.
Dog drags - no tracks...
Salamura
Потребител
Потребител
Мнения: 160
Регистриран на: Пет Апр 02, 2010 22:36 pm

Re: Сервиз за гуми

Мнение от Salamura »

В повечето случаи в Медина мед са по-скъпи и взимат повече за труд но поне слагат гуми с пресен ДОТ.
По гумаджийниците гумите и трудът лягат по-евтино но от Медината пробутват гуми със стар ДОТ - предимно миналогодишен.
Засега най-доволен съм от центъра гуми до Автохит - над СБА. Без уговорки винаги гуми с пресен ДОТ.
Аватар
mikhael
Новак
Новак
Мнения: 17
Регистриран на: Съб Май 05, 2018 13:56 pm
skype: mishomisho

Re: Сервиз за гуми

Мнение от mikhael »

Аз изцяло сменям при https://medina-med.com/ дори когато не мога да намеря гуми поръчвам от сайта им на добри цени :)
Бъди себе си!
Аватар
Mendeleev
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 592
Регистриран на: Съб Дек 04, 2010 12:28 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Сервиз за гуми

Мнение от Mendeleev »

Медина Мед са направили цената на монтажа убийствена - за един и същ цолаж ако при другите е 35лв, при тях е 60лв.
Питал съм и са ми казвали, че гаранцията важи и ако не са монтирани при тях гумите, така че най-добре вземаш от тях ( или от Диана онлайн ) и ги монтираш на място с добри цени за монтаж, но все пак да се направи читаво монтажа.
Аз съм ползвал монтаж при различни фирми и от всяка има какво да се желае, но някак клоня към цените и уменията на Вианор на Славянска преди кръговото - големия сервиз, а не малкия на самото кръгово.
Публикувай отговор