Мтел придобива blizoo..... Честито!

Задавайте тука въпроси от всякакво естество , които НЕ попадат във форумите по-долу.
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Мтел придобива blizoo..... Честито!

Мнение от muhogon »

Да питам - вярно ли е, че ако искаш да ти прекарат интерактивна телевизия от Тракия, трябва отделно да платиш приемника? Също така, до колко часа назад може да се връщат и гледат предавания?
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Мтел придобива blizoo..... Честито!

Мнение от vkv »

Magas написа: Съб Сеп 29, 2018 16:33 pm
vkv написа: Съб Сеп 29, 2018 15:30 pm
Magas написа: Пет Сеп 28, 2018 22:11 pm Хора имам един въпрос относно тв на мтел понеже решихме следващия месец да сменим оператора относно аналоговата колко канала се хващат :)
Няма да бягаме просто за инфо питах,под аналогови имах предвид колко канала се хващат без CA Модул по специално ме интересуват спортните канали :)
За кой оператор в града иде реч колко канала се хващат без CA Модул?
Ако имате предвид А1
(относно тв на мтел)
,само кабелната (близу=А1) имат аналогови канали.Отговорих Ви ,че в момента се отварят 37 канала от 64.Спортни....евроспорт 1 и диема :lol:
П.П.
колко канала се хващат без CA Модул
С или без CA Модул каналите ще са точно толкова колкото предлага оператора :grin2:
(относно тв на мтел)
А1 предлага сат.,интерактивна и кабелна(ползвайки близу) телевизия.
При наличието на толкова цифрови канали ,да се се мъчиш с аналогови ....си е чист мазохизъм :cute:
Успех!
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Мтел придобива blizoo..... Честито!

Мнение от Magas »

Причината за моя въпрос беше тази,че ще сменям ТК с а1=blizoo и понеже ще сме Ca модули само на два от телевизорите се ,чудех ако пусна кабелната дали ще тръгне през DVB-C без карта :)
Последно промяна от Magas на Нед Сеп 30, 2018 11:34 am, променено общо 1 път.
Бъди такъв какъвто си
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Мтел придобива blizoo..... Честито!

Мнение от vkv »

Magas написа: Нед Сеп 30, 2018 10:05 am Причината за моя въпрос беше тази,че ще сменям ТК с а1=blizoo и понеже ще сме Ca модули само на два от телевизорите се ,чудех асо пусна кабелната дали ще тръгне през DVB-C без карта :)
Ще тръгнат,но са отврат.
Ако другите приемници нямат слот за СА Модул....просто вземи още един доп.приемник и си гледаш всичко от основния план.Следи за някоя промоция....имам за около два лева
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Мтел придобива blizoo..... Честито!

Мнение от Magas »

Е отврат отврат пък колко да са отврат вкъщи и сега има аналогово за горния етаж Благодаря за инфото :)
Бъди такъв какъвто си
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Мтел придобива blizoo..... Честито!

Мнение от vkv »

Magas написа: Нед Сеп 30, 2018 11:33 am Е отврат отврат пък колко да са отврат вкъщи и сега има аналогово за горния етаж Благодаря за инфото :)
Ами за мен са отврат :grin2: . След като Ви устройва такова качество и канали.....
ПП Предполагам аналоговата е на ТК.......ние говорим за А1 :grin2:
Успех!
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Мтел придобива blizoo..... Честито!

Мнение от Magas »

Просто исках да се уверя ,че всички канали особено мтел порт ще вървят аз освен научно популярните btv action и fox рядко гледам други :)
Бъди такъв какъвто си
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Мтел придобива blizoo..... Честито!

Мнение от vkv »

Magas написа: Нед Сеп 30, 2018 13:12 pm Просто исках да се уверя ,че всички канали особено мтел порт ще вървят аз освен научно популярните btv action и fox рядко гледам други :)
:confused2: Изобщо не е ставало въпрос за MAX sport 1/2(няма Мтел спорт) :confused2: Питахте за аналоговите каналина А1,а там забрави за спортните канали като MAX sport 1/2 и diema sport 1/2 :grin2: :grin2: дори и да са платени :grin2:
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
Веско
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 454
Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 19:11 pm

Re: Мтел придобива blizoo..... Честито!

Мнение от Веско »

Абе хора ,Вие в кой век живеете ? Как ще Ви пуснат платени спортни канали в аналогова Телевизия.
И защо ще се махаш от Тракия кабел ,към А1 и то заради аналогова ТВ ? Освен ако искаш да си забучиш ДВУ годишен договор, други причина невиждам.
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Мтел придобива blizoo..... Честито!

Мнение от Magas »

Идеята не е моя а на сестра ми .
П.С. Ще ми трябва ли модем за интернета под стадион берое питам защото преди бях на blizoo :)
Бъди такъв какъвто си
Аватар
vkv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 808
Регистриран на: Нед Сеп 16, 2012 12:47 pm

Re: Мтел придобива blizoo..... Честито!

Мнение от vkv »

Magas написа: Нед Сеп 30, 2018 22:30 pm Идеята не е моя а на сестра ми .
П.С. Ще ми трябва ли модем за интернета под стадион берое питам защото преди бях на blizoo :)
Формулирай въпроса си ....намесваш Тракия кабел .....бил си на близу....говориш за А1.
Какво значение има под или над стадион Берое си в казуса и модема.....?Изобщо знаеш ли ТИ какво искаш? :imsorry:
Изображение
Грехота е дека при жива жена мъжо да работи.
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Мтел придобива blizoo..... Честито!

Мнение от Magas »

@Веско След отказването ми от A1 си върнах модула на тракия кабел но когато пресканирам 314000 и 410000 половината канали излизат кодирани кои са правилните честоти ? 50000 и 856000 тези ли са правилните честоти за цифровата кабелна на Тракия кабел?
Бъди такъв какъвто си
Аватар
Веско
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 454
Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 19:11 pm

Re: Мтел придобива blizoo..... Честито!

Мнение от Веско »

Magas написа: Пет Окт 05, 2018 21:38 pm @Веско След отказването ми от A1 си върнах модула на тракия кабел но когато пресканирам 314000 и 410000 половината канали излизат кодирани кои са правилните честоти ? 50000 и 856000 тези ли са правилните честоти за цифровата кабелна на Тракия кабел?
Каналите са си кодирани повечето. Пускай Автоматично сканиране и ще ги намериш всичките.
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Мтел придобива blizoo..... Честито!

Мнение от Magas »

Веско написа: Съб Окт 06, 2018 8:05 am
Magas написа: Пет Окт 05, 2018 21:38 pm @Веско След отказването ми от A1 си върнах модула на тракия кабел но когато пресканирам 314000 и 410000 половината канали излизат кодирани кои са правилните честоти ? 50000 и 856000 тези ли са правилните честоти за цифровата кабелна на Тракия кабел?
Каналите са си кодирани повечето. Пускай Автоматично сканиране и ще ги намериш всичките.
Знам,но проблемът е,че твто иска и начална и крайна честота
Бъди такъв какъвто си
Аватар
Веско
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 454
Регистриран на: Съб Юни 23, 2012 19:11 pm

Re: Мтел придобива blizoo..... Честито!

Мнение от Веско »

Публикувай отговор