Регионално развитие

Всичко свързано с град Стара Загора.
Публикувай отговор
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Регионално развитие - Стара Загора регионален център

Мнение от muhogon »

slimarkov написа: Нед Апр 14, 2019 13:35 pm
muhogon написа: Нед Апр 14, 2019 13:26 pm
Напълно си неадекватен в постовете ти.
Напротив, точно ти си неадекватния, щом смяташ, че като се появи някакъв мост, и всички ще се юрнат оттам, ей-тъй, само щото на тебе ти се вижда хубав.-..
Ти май още живееш в престъпния комунистически строй и време, а?
Време, по което мизерията в България беше повсеместна...
Тц, пак сгреши, сегашната "геймокрация", внесена от колонизаторите, е най-престъпното, от Освобождението насам... А за мизерията да не говорим, вземи си покажи носа извън големите градове, да видиш как е по малки градчета и села! Че ставаш смешен, да пееш осанни на едни престъпници, докато страната загива!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Re: Регионално развитие - Стара Загора регионален център

Мнение от slimarkov »

muhogon написа: Нед Апр 14, 2019 13:41 pm
slimarkov написа: Нед Апр 14, 2019 13:35 pm
muhogon написа: Нед Апр 14, 2019 13:26 pm

Напротив, точно ти си неадекватния, щом смяташ, че като се появи някакъв мост, и всички ще се юрнат оттам, ей-тъй, само щото на тебе ти се вижда хубав.-..
Ти май още живееш в престъпния комунистически строй и време, а?
Време, по което мизерията в България беше повсеместна...
Тц, пак сгреши, сегашната "геймокрация", внесена от колонизаторите, е най-престъпното, от Освобождението насам... А за мизерията да не говорим, вземи си покажи носа извън големите градове, да видиш как е по малки градчета и села! Че ставаш смешен, да пееш осанни на едни престъпници, докато страната загива!
Изслушай цялата реч на Бойко Борисов в последните 30 минути на видеото и после плямпай глупостите и опорките на БСП.
На 1:54 Бойко си го казва директно, че заводът на Фолксваген ще е в България.
Добави "на финала сме на големия завод, но ще мълчим до вторник", вероятно загатвайки за очакван избор на компанията "Фолксваген" къде да построи нова мощност. Обеща идната седмица да се направи и първа копка на трети мост на Дунав при Свищов.
https://www.dnevnik.bg/politika/2019/04 ... ts-wrapper

https://www.youtube.com/watch?v=4LhFkuxNzsU

----------------------------------------------------------------------------------
Искаме модерна трамвайна линия в Стара Загора
Изображение
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Регионално развитие - Стара Загора регионален център

Мнение от muhogon »

Изслушай цялата реч на Бойко Борисов в последните 30 минути на видеото и после плямпай глупостите и опорките на БСП.
На 1:54 Бойко си го казва директно, че заводът на Фолксваген ще е в България.
Ти си ги слушай тия идиотизми, да има с какво да се самонадъхваш... Че ще останеш единствен, който още вЕрва на мутрата, след толкова години безобразно лъготене! И да, забравих, те ГРОБ и сие нямат опорки, сменят си лъжите по 3 пъти на ден... :lol:

Апропо, ако завода на ФВ не е в зарата, не се брои! Понеже нали и автономия искате, че не ви давали от София, да правите гейпаради... :lol: :lol: :lol:
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
G7G
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 614
Регистриран на: Съб Яну 13, 2018 18:48 pm
Местоположение: Великденски Острови

Re: Регионално развитие - Стара Загора регионален център

Мнение от G7G »

Аз ако съм на мястото на немците, ще го направя в Турция, а не тук.
Най-малко по исторически причини-предателството ни спрямо немците и Съюзниците след 1944-та , когато се обръщаме срещу на практика цял свят, заради безродните и безбожни политики на болшевиките, които превземат след 9-ти властта!
ТОВА Е ПОЗОР ЗА БЪЛГАРИЯ !
СРАМНО ПЕТНО ОТ ИСТОРИЯТА НИ!
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Re: Регионално развитие - Стара Загора регионален център

Мнение от slimarkov »

G7G написа: Пон Апр 15, 2019 10:48 am Аз ако съм на мястото на немците, ще го направя в Турция, а не тук.
Най-малко по исторически причини-предателството ни спрямо немците и Съюзниците след 1944-та , когато се обръщаме срещу на практика цял свят, заради безродните и безбожни политики на болшевиките, които превземат след 9-ти властта!
ТОВА Е ПОЗОР ЗА БЪЛГАРИЯ !
СРАМНО ПЕТНО ОТ ИСТОРИЯТА НИ!
Най-добър е теренът в Кремиковци.
Според мен, немците ще сбъркат ако вложат парите в Пловдив.

-----------------------------------------------------------------------------------
Искаме модерна трамвайна линия в Стара Загора
Изображение
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Регионално развитие - Стара Загора регионален център

Мнение от muhogon »

G7G написа: Пон Апр 15, 2019 10:48 am Аз ако съм на мястото на немците, ще го направя в Турция, а не тук.
Най-малко по исторически причини-предателството ни спрямо немците и Съюзниците след 1944-та , когато се обръщаме срещу на практика цял свят, заради безродните и безбожни политики на болшевиките, които превземат след 9-ти властта!
ТОВА Е ПОЗОР ЗА БЪЛГАРИЯ !
СРАМНО ПЕТНО ОТ ИСТОРИЯТА НИ!
Ехо, куку, като не ти е сила историята, къде се пънеш, да ставаш смешен? Какви болшевики на 9ти? Кой докара съветската армия на границите ни? Та сега си седнал да ревеш за фашисткия режим на Кобургите, докарал ни 3 национални катастрофи?

И знаеш ли, какво би станало, ако режимът тогава, беше останал докрай верен на нацистите? Сам си помисли, като имаш от север половин милионен Трети украински фронт, от юг са британците в Гърция, от югоизток Турция също е точела зъби? Та с кого казваш, щеше да воюва първо нашата армия? И тогава вероятно вече, щяха да ни разпарчетосат окончателно, и сега щеше да джумолиш турски, и да се казваш Хасан...

Апропо, само да те светна, че Турция също обявява война на Германия, макар и накрая, така че, някаква съществена разлика, няма!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
G7G
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 614
Регистриран на: Съб Яну 13, 2018 18:48 pm
Местоположение: Великденски Острови

Re: Регионално развитие - Стара Загора регионален център

Мнение от G7G »

slimarkov написа: Пон Апр 15, 2019 13:37 pm
G7G написа: Пон Апр 15, 2019 10:48 am Аз ако съм на мястото на немците, ще го направя в Турция, а не тук.
Най-малко по исторически причини-предателството ни спрямо немците и Съюзниците след 1944-та , когато се обръщаме срещу на практика цял свят, заради безродните и безбожни политики на болшевиките, които превземат след 9-ти властта!
ТОВА Е ПОЗОР ЗА БЪЛГАРИЯ !
СРАМНО ПЕТНО ОТ ИСТОРИЯТА НИ!
Най-добър е теренът в Кремиковци.
Според мен, немците ще сбъркат ако вложат парите в Пловдив.
Така и София няма да има интерес, защото прекалено ще го засилят вече тоя Пловдив.
Защо не предложиха летището ни тия продажници ???
3000 декара !
Затова е автономията-да не чакаме трохите да ни се подхвърлят от София !
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Регионално развитие - Стара Загора регионален център

Мнение от muhogon »

Не знам за каква "автономия" бълнувате, но ще кажа, че да, така е в колонията, чакат да и подхвърлят нещичко! Лично аз, не съм очарован от такива "заводи", това са в големия си процент изнесени, вредни производства! Тъй като вече в Германия няма будали, които да се тровят, и се изнасят в колониите! В първите години ги пращаха в близки страни, като Чехия, но явно вече и там не ги искат! Само тука има възторжени будали, които смятат това, за нещо добро!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Re: Регионално развитие - Стара Загора регионален център

Мнение от slimarkov »

muhogon написа: Пон Апр 15, 2019 13:44 pm
И знаеш ли, какво би станало, ако режимът тогава, беше останал докрай верен на нацистите? Сам си помисли, като имаш от север половин милионен Трети украински фронт, от юг са британците в Гърция, от югоизток Турция също е точела зъби? Та с кого казваш, щеше да воюва първо нашата армия?
По врътването на плочата от страна на България съм съгласен с Мухогон.
Било е неизбежно да не сменим страната в боя. Иначе щяха да ни разпарчетосат.

Гърция е искала Пловдив, Сърбия е искала София.
За Турция дори да не говорим.

-----------------------------------------------------------------------------------
Искаме модерна трамвайна линия в Стара Загора
Изображение
Последно промяна от slimarkov на Пон Апр 15, 2019 21:38 pm, променено общо 1 път.
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Re: Регионално развитие - Стара Загора регионален център

Мнение от slimarkov »

G7G написа: Пон Апр 15, 2019 13:50 pm
slimarkov написа: Пон Апр 15, 2019 13:37 pm
G7G написа: Пон Апр 15, 2019 10:48 am Аз ако съм на мястото на немците, ще го направя в Турция, а не тук.
Най-малко по исторически причини-предателството ни спрямо немците и Съюзниците след 1944-та , когато се обръщаме срещу на практика цял свят, заради безродните и безбожни политики на болшевиките, които превземат след 9-ти властта!
ТОВА Е ПОЗОР ЗА БЪЛГАРИЯ !
СРАМНО ПЕТНО ОТ ИСТОРИЯТА НИ!
Най-добър е теренът в Кремиковци.
Според мен, немците ще сбъркат ако вложат парите в Пловдив.
Така и София няма да има интерес, защото прекалено ще го засилят вече тоя Пловдив.
Защо не предложиха летището ни тия продажници ???
3000 декара !
Затова е автономията-да не чакаме трохите да ни се подхвърлят от София !
София няма никакъв интерес от голям и силен Пловдив.
Ще им подхвърлят трохи, колкото да има хляб и зрелища и дотам.

Пловдив винаги са искали да катурнат столицата и те да станат такава.
Но няма да ги огрее никога. В София са нясно с всичко това. Не са сляпи.

Варна също е трън в очите на София. Затова и се наливат държавни пари основно в Бургас напоследък. Далече от София и между Пловдив и Варна. Има шанс и Стара Загора да намаже пари по тая линия. Затова и ГЕРБ са склонни да влагат пари в града. Но трябва някой да ги "котка".

Пловдив на хартия се води втори град в България, затова и нямаше как да не се налеят малко пари там.
Те имаха доскоро жалка икономика и заплати. Забележи обаче, че София обира инвестициите в ИТ сектора (висока добавена стойност) и вкарва производства на ишлеме (тежък, мръсен, опасен и ниско платен неквалифициран труд) в пловдивските цехове. Затова и Пловдив стана най-малцинствения град в България. Обира "всичкото" мангал и ред некс от цялата територия на юга.

Стара Загора и Бургас ще оберат доста по-добри инвестиции в новите им индустриални зони...

-----------------------------------------------------------------------------------
Искаме модерна трамвайна линия в Стара Загора
Изображение
G7G
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 614
Регистриран на: Съб Яну 13, 2018 18:48 pm
Местоположение: Великденски Острови

Re: Регионално развитие - Стара Загора регионален център

Мнение от G7G »

slimarkov написа: Пон Апр 15, 2019 14:31 pm
muhogon написа: Пон Апр 15, 2019 13:44 pm
И знаеш ли, какво би станало, ако режимът тогава, беше останал докрай верен на нацистите? Сам си помисли, като имаш от север половин милионен Трети украински фронт, от юг са британците в Гърция, от югоизток Турция също е точела зъби? Та с кого казваш, щеше да воюва първо нашата армия?
По врътването на плочата от страна на България съм съгласен с Мухогон.
Било е незибежно да не сменим страната в боя. Иначе щяха да ни разпарчетосат.
Въобще не съм му чел мнението , само първите 1-2 изречения и го игнорирах, даже преди малко го сложих в игнор листата, за да не му се виждат безсмислените мнения.
Не си прав,че щели да ни разкъсат.
Виж Румъния!
Фaнатично подкрепят своите съюзници от Третия райх и се борят ДОКРАЙ с болшевиките, не си дават като нас задника!
До средата на 50-те години румънците водят крайни битки с болшевиките.
Неслучайно накрая и разстреляха на улицата като кучета Чаушеску и жена му !
Неслучайно и толкова министри и политици са осъдени сега в Румъния.
Все неща, които тук нямаше, всичко тук мина тихичко, нямаше никаква декомунизация и днес болшевиките се вихрят най-свободно.
Така ,че изобщо не съм съгласен,че щели да ни "разкъсат"!

Премахнах игнора на мухогончето, забавен ми е с безсмислиците си и някак ще ми липсват глупостите , които пише.
Ще е скука без него :mrgreen:
Последно промяна от G7G на Пон Апр 15, 2019 18:51 pm, променено общо 2 пъти.
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Re: Регионално развитие - Стара Загора регионален център

Мнение от slimarkov »

G7G написа: Пон Апр 15, 2019 14:56 pm
slimarkov написа: Пон Апр 15, 2019 14:31 pm
muhogon написа: Пон Апр 15, 2019 13:44 pm
И знаеш ли, какво би станало, ако режимът тогава, беше останал докрай верен на нацистите? Сам си помисли, като имаш от север половин милионен Трети украински фронт, от юг са британците в Гърция, от югоизток Турция също е точела зъби? Та с кого казваш, щеше да воюва първо нашата армия?
По врътването на плочата от страна на България съм съгласен с Мухогон.
Било е незибежно да не сменим страната в боя. Иначе щяха да ни разпарчетосат.
Въобще не съм му чел мнението , само първите 1-2 изречения и го игнорирах, даже преди малко го сложих в игнор листата, за да не му се виждат безсмислените мнения.
Не си прав,че щели да ни разкъсат.
Виж Румъния!
Фнатично подкрепят своите съюзници от Третия райх и се борят ДОКРАЙ с болшевиките, не си дават като нас задника!
До средата на 50-те години румънците водят крайни битки с болшевиките.
Неслучайно накрая и разстреляха на улицата като кучета Чаушеску и жена му !
Неслучайно и толкова министри и политици са осъдени сега в Румъния.
Все неща, които тук нямаше, всичко тук мина тихичко, нямаше никаква декомунизация и днес болшевиките се вихрят най-свободно.
Така ,че изобщо не съм съгласен,че щели да ни "разкъсат"!
В историята няма "ако", затова по-добре да се придържаме към темата. :D
Иначе аз съм твърдо "ЗА" нацистка Германия да е спечелила войната, но срещу почти целият свят е било трудно осъществимо.

-----------------------------------------------------------------------------------
Искаме модерна трамвайна линия в Стара Загора
Изображение
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Регионално развитие - Стара Загора регионален център

Мнение от muhogon »

G7G написа: Пон Апр 15, 2019 14:56 pm
slimarkov написа: Пон Апр 15, 2019 14:31 pm
muhogon написа: Пон Апр 15, 2019 13:44 pm
И знаеш ли, какво би станало, ако режимът тогава, беше останал докрай верен на нацистите? Сам си помисли, като имаш от север половин милионен Трети украински фронт, от юг са британците в Гърция, от югоизток Турция също е точела зъби? Та с кого казваш, щеше да воюва първо нашата армия?
По врътването на плочата от страна на България съм съгласен с Мухогон.
Било е незибежно да не сменим страната в боя. Иначе щяха да ни разпарчетосат.
Въобще не съм му чел мнението , само първите 1-2 изречения и го игнорирах, даже преди малко го сложих в игнор листата, за да не му се виждат безсмислените мнения.
Не си прав,че щели да ни разкъсат.
Виж Румъния!
Фaнатично подкрепят своите съюзници от Третия райх и се борят ДОКРАЙ с болшевиките, не си дават като нас задника!
До средата на 50-те години румънците водят крайни битки с болшевиките.
Неслучайно накрая и разстреляха на улицата като кучета Чаушеску и жена му !
Неслучайно и толкова министри и политици са осъдени сега в Румъния.
Все неща, които тук нямаше, всичко тук мина тихичко, нямаше никаква декомунизация и днес болшевиките се вихрят най-свободно.
Така ,че изобщо не съм съгласен,че щели да ни "разкъсат"!

Премахнах игнора на мухогончето, забавен ми е с безсмислиците си и някак ще ми липсват глупостите , които пише.
Ще е скука без него :mrgreen:
Какви битки е водила докрай Румъния ве, смешко? Та те преди нас вдигнаха белия байряк, само дето преди туй изгубиха половин милион души!

А колкото до Чаушеску, той не беше разстрелян заради партийния си пост, а защото знаеше прекалено много! А "болшевики" има само в болния ти мозък, само сега не ми тръгвай с тезата, че в Брюксел и Вашингтон, са също болшевики? Защото, много стоически поддържат местните компрадори? Които пък, им изпълняват директивите по нашето унищожение, безпрекословно!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
G7G
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 614
Регистриран на: Съб Яну 13, 2018 18:48 pm
Местоположение: Великденски Острови

Re: Регионално развитие - Стара Загора регионален център

Мнение от G7G »

Интервю с кмета :

https://www.standartnews.com/biznes/nae ... 89532.html

"Мисля, че до есента инфраструктурата в индустриална зона "Загоре" ще бъде готова и наистина ще можем да поканим първите инвеститори."

"...Ами, май само голямата спортна зала до новия парк „Артилериийски“ остана в плановете ни... Но не сме изоставили проекта. Надявам се до края на мандата да започнем поне проектирането й."
Аватар
slimarkov
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2979
Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 0:03 am

Re: Регионално развитие - Стара Загора регионален център

Мнение от slimarkov »

G7G написа: Вто Апр 16, 2019 11:04 am Интервю с кмета :

https://www.standartnews.com/biznes/nae ... 89532.html

"Мисля, че до есента инфраструктурата в индустриална зона "Загоре" ще бъде готова и наистина ще можем да поканим първите инвеститори."

"...Ами, май само голямата спортна зала до новия парк „Артилериийски“ остана в плановете ни... Но не сме изоставили проекта. Надявам се до края на мандата да започнем поне проектирането й."
Първо, искам да поздравя кмета за събарянето на незаконното строителство в града.
Всички искат да имат имот в просперираща Стара Згора, но който иска да строи трябва да строи само и едиснвтено законно. Да си закупи УПИ, да си наеме строителна фирма и да строи след което.

Второ, браво за удвояватнето на площта на индустриална зона "Загоре". Трябва обаче тази зона да стане не 300 дка, а направо 3000 дка. Иначе ще е доста малка. Стара Загора трябва да е готова за времето когато "Мариците" ще спрат да работят на пълна мощност, защото това ще смъкне БВП-то на региона с близо 10%.

На град Стара Загора му трябват около 5-10 хиляди нови виоскоплатени работни места и около 15-20 хиляди ново младо население. Не искам обаче градът да става над 220-250 хиляди жители, защото ще стане гетоизиран. Стара Загора иска качество, а не количество. Искаме да сме номер 1 по качество на живот в България. Искаме чисти и модерни улици с образовaни и интелиегнтни хора по тях.

Трето, ами хайде размърдайте се с тази спортна зала. И я сложете на по-подходящо място. Нека паркът си е парк!
Залата трябва да е край някой широк булевард и да се вижда отвсякъде.

-----------------------------------------------------------------------------------
Искаме модерна трамвайна линия в Стара Загора
Изображение
Последно промяна от slimarkov на Вто Апр 16, 2019 22:18 pm, променено общо 1 път.
Публикувай отговор