Бойкот на потребителите-соросоиди

Задавайте тука въпроси от всякакво естество , които НЕ попадат във форумите по-долу.
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Бойкот на потребителите-соросоиди

Мнение от muhogon »

Бойкот на потребителите

Изпратено на: съб авг 17, 2019 19:41 pm
От: admin
До: muhogon
Здравей,

няколко потребители ми писаха, че правят бойкот против теб и твоите умишлени тролвания по темите на хората. Мисля, че веднъж вече те бях предупреждавал за това и след това аз специално не четях твоите мнения независимо в коя тема са, но предполагам, че вече следва да си намериш друг форум защото изгони и малкото потребителите които останаха от този, а тези които искат да останат ми поставиха условие те или ти.
В понеделник вечерта ще затворя акаунта ти, имай достойнство този път и не прави опити да се регистрираш отново.

Хубава вечер.

П.П. Не се опитвай да оправдаваш себе си, в игнор листат си ми отдавна и няма вероятност да ти отговоря.
Логична развръзка, щом някой става неудобен въпросите и разкриването на истината... :D Моето не е "тролване", тролването е от тия, които умишлено постват лъжи и измами, вероятно срещу добри хонорари... аз само ги контрирам и разобличавам! Но пък, щом останалите искат да живеят под упойката на тия розови бръщолевици, никой не може да помогне, дори и аз... :o

Няма за какво да се оправдавам, все пак, всичко което съм казал, досега се е случило, за разлика от тия, които постват небивалици...Но пък, явно е време да "убием" вестоносеца на лоши вести, та тогава всичко да потръгне...ха дано, ама надали, явно форумът иска да остане поредният рупор на официалната, соросоидна пропаганда...

Апропо, потребители си тръгват, не заради моите "тролвания", а заради силно заниженото качество на темите тук, и съм сигурен,у че без мен, дори още повече ще си тръгнат...Но пък ще е рай за соросоидните подметки, че няма кой да им разобличава дивотиите... :mrgreen:

Апропо, ей-така, между другото да попитам - има ли оказван натиск от "оторизирани" кръгове? Защото изказванията ми не са никак "политкоректни"? За един приятел питам... :idea:
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Бойкот на потребителите-соросоиди

Мнение от muhogon »

И още един въпрос имам, доста съществен - мога ли да копирам съобщението /както направих тук/, и да го постна в някоя старозагорска група във фейсбук? Да пренесем дискусията там? :mrgreen:

П.П. Тъй като човекът е казал, че не ме чете, ще помоля някой да посредничи, и да му предаде въпроса ми? Че не искам после, да търси авторски права! :D
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Бойкот на потребителите-соросоиди

Мнение от Magas »

Най-после ще си го получиш приеми го като мъж :)
Бъди такъв какъвто си
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Бойкот на потребителите-соросоиди

Мнение от muhogon »

Magas написа: Нед Авг 18, 2019 19:48 pm Най-после ще си го получиш приеми го като мъж :)
Аз съм си мъж, ама явно соросоидите не сте... :D Голям праз, откак фейсбук напредна, форуми като тоя, са обречени на забвение! Пък и изразът - никога не казвай никога, си е напълно верен... :lol:
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
fantamaniaka
Модератор
Модератор
Мнения: 1328
Регистриран на: Съб Яну 31, 2009 16:51 pm
skype: ready.for.use
Местоположение: стара загора
Обратна връзка:

Re: Бойкот на потребителите-соросоиди

Мнение от fantamaniaka »

Странно но някак си не се чувстваме обречени на забвение :))
Фейса и форума тук нямат нищо общо за да бъдат сравнявани. :bigboss:
Mind ever die.They just get faster
Email: fantamaniaka@gmail.com
LZ1GAD
Изображение
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Бойкот на потребителите-соросоиди

Мнение от muhogon »

fantamaniaka написа: Пон Авг 19, 2019 9:44 am Странно но някак си не се чувстваме обречени на забвение :))
Фейса и форума тук нямат нищо общо за да бъдат сравнявани. :bigboss:
Да, различни неща са, но нека си признаем, че фейсбук удари много силно подобни сайтове! Все пак, може да се сравни, какво беше преди появата на фейса, и какво е сега? Какво пък, явно платените тролове на властта искат комфорт поне тук, да няма кой да ги "порязва" :lol: Ще наблюдавам как се развива агитропа на ГРОБ и сие тука, един ден пак ще говорим! А аз имам гадният навик, винаги да се оказвам прав накрая, туй е истинския проблем... :mrgreen:

Апропо, надявам се че нямате против, да копирам и изнасям във фейса теми и дискусии оттук, на по-широко обсъждане и аудитория? :D
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Бойкот на потребителите-соросоиди

Мнение от didka »

Оставете на мира muhogon! На мен пък не ми се четат на останалите розовите глупости, но имам ли избор? Винаги трябва да има и "опозиция". Изгоните ли го, напускам и аз! :x
Dog drags - no tracks...
Аватар
bsbs
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 520
Регистриран на: Вто Мар 06, 2012 19:01 pm

Re: Бойкот на потребителите-соросоиди

Мнение от bsbs »

didka написа: Вто Авг 20, 2019 8:34 am Оставете на мира muhogon! На мен пък не ми се четат на останалите розовите глупости, но имам ли избор? Винаги трябва да има и "опозиция". Изгоните ли го, напускам и аз! :x
Разбира се,че имаш избор didka...има си опция блокираща четенето на "розовите глупости".Никой на сила не ни държи тук.
Форума има правила които трябва да се спазват.....не става дума за опозиция. :closed:
Изображение
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Бойкот на потребителите-соросоиди

Мнение от Magas »

Кога някой тук ме е видял да пиша така наречените розови глупости ?
Бъди такъв какъвто си
G7G
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 614
Регистриран на: Съб Яну 13, 2018 18:48 pm
Местоположение: Великденски Острови

Re: Бойкот на потребителите-соросоиди

Мнение от G7G »

Мухогонец!
И идея си нямаш колко пъти съм гонен, цензуриран, изтриван и блокиран от форуми и фейсбук групи, защото пиша неудобни на властта неща.
Нито имам нещо общо с ГЕРБ ,нито с БКП, нито искам да имам общо с тях!
Въпросът е,че ти рушиш всякаква дискусия тук. Ако се пусне хубава новина-първи се появяваш и осираш всичко.
Ако се пусне лоша-мълчиш!
Ако се пишат критики-пак си мълчиш!
Реално твоите писаници тук са просто едно безкрайно и напълно безсмислено тролене, което модераторите търпят.
Дидка даже се изказа,че й харесвали писаниците ти, което показва и нейното ниво какво е и колко изобщо е запозната със ситуацията в града ни, за да разсъждава и тя по този нелеп начин.
Тук се пишат и критики-защо, ДИДКА, не се включваш в темите, когато има критика, щом не ти се четат положителните новини и си алергична към хубавото?
Защо не изказваш мнение по въпроси, касаещи града?
Или очакваш не да водим разговори за политика, в която е нормално да има спорове, а за маникюри, новия хит на "Фики" и екстеншъни, че да се включиш?
Опозиция-това неговото ако е опозиция, ти си модератор!
О, сега видях,че си модератор, което е жалко, защото директно защитаваш безумното му тролене и така гониш значителна част от съвсем малко останалите тук 5-6 човека!
Много добра работа вършиш!
Много по-добре ще е някой друг да вземе тази твоя функция на модератор, за да си свърши работата както трябва-редовно да чисти темите, да не допуска тук мухогон или друг подобен, редовно да ъпва темите, да генерира дискусии, да привлича нови хора, които да дойдат да пишат тук, да постват снимки от проектите в града и тн.
Да се съживи този форум!
А не само да се пише "модератор", а да подкрепя действия, които вредят на форума и го изпразват от потребители!
abc
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 963
Регистриран на: Нед Апр 18, 2010 22:58 pm

Re: Бойкот на потребителите-соросоиди

Мнение от abc »

Глупостите на Мухогона са оборвани по 100 пъти поне, но това не му пречи всяка седмица да си ги повтаря отново наново. И така въртележката се завърта пак и пак.
По-добре да ходи да се изказва на Бузлуджа, а тук няма кой да му се вързва вече, нито да го толерира.
Затова адмирирам решението на Admin, което даже е закъсняло.
Аватар
bsbs
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 520
Регистриран на: Вто Мар 06, 2012 19:01 pm

Re: Бойкот на потребителите-соросоиди

Мнение от bsbs »

G7G написа: Вто Авг 20, 2019 12:39 pm Дидка даже се изказа,че й харесвали .......
G7G....не говори за didka в женски род :grin2: :dancing:
Изображение
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Бойкот на потребителите-соросоиди

Мнение от didka »

Защо не се включвам в темите ли? Защото се коментират от трима-четирима (с Динко ставате пет) и се четат от още петима. А защо ли не пробвате във фейсбук групите за Ст.Загора? Защото сте мишки. Дребни мишки. Защото не ви стиска. Защото там никой няма да ви изтърпи дори един смешен пост. От един Динко ревнахте всички в един глас и взеха, че ви уйдисаха. Там няма да ви огрее и ден дори. Пробвайте...
Dog drags - no tracks...
G7G
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 614
Регистриран на: Съб Яну 13, 2018 18:48 pm
Местоположение: Великденски Острови

Re: Бойкот на потребителите-соросоиди

Мнение от G7G »

Дидке, виж сега моето момиче.
Мишките са именно близачите и подмазвачите, които реално нямат никаква идея какво се случва в града , а каквото и да се направи, дори да е най-големия абсурд, те са първи да свалят звезди на кмета и компания.
Има една група за въпроси към кмета-от тази група ни изритаха доста хора, много други я напуснаха, а сега останаха там основно нагаждачи, които редовно пишат "Браво, кмете", "Номер 1 СИ КМЕТЕ", "тука има едни неизметени листенца-изметете ги", "почистете кошчетата за боклук" и тем подобни пълни глупости, докато държавата ни заобикаля като малка гара, изсипвайки СТОТИЦИ МИЛИОНИ из другите градове.
Редовно във фейсбук стават разговори за проблемите в града!
Но такива никога няма да бъдат изгонени от подобни групи, за разлика от мислещите хора като нас, които ценят направеното, но и имат мозък да мислят и изказват критики , когато нещо не е добре. В цял свят се изказват критики, само на нашите управляващи им се иска да им се свалят звезди.
За нещастие кметът слуша повече именно близачите, а тия , които посочват грешките-веднага под ножа.
Така че тука си права,че такива като нас не се търпят, но това далеч не означава, че ние сме мишките!
Аватар
Magas
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 486
Регистриран на: Сря Ное 28, 2007 18:32 pm
skype: Megas_1
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Бойкот на потребителите-соросоиди

Мнение от Magas »

Не съм мишка не съм и близач нямам нищо общо със Сорос :arrow:Hristo Atanasov
Бъди такъв какъвто си
Публикувай отговор