СМеням колата

Форум за всякакви дискусии свързани с МПС
Публикувай отговор
Аватар
borko
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 58
Регистриран на: Вто Сеп 29, 2015 18:34 pm

СМеням колата

Мнение от borko »

Здравейте! Тоя нисан много ме нерви вече.. Всеки месец по нещо се чупи. Предпочитам да дам повече пари, но да знам че работата е сигурна и няма да ми прави проблеми в близкото бъдеще. Май май ще минавам на Benz. Вие какви мислите? Дали ще е по-здрав и надежден? Също така, къде мога да погледна как вървят цените?
todorhristov
Новак
Новак
Мнения: 21
Регистриран на: Пет Дек 01, 2017 8:28 am

Re: СМеням колата

Мнение от todorhristov »

Мале, преди и аз като се сетя какви коли карах. Постоянно бяха по сервизите. Взех си mercedes-benz и от тогава съм много доволен. Пак се чупи, ама поне го правиш веднъж и забравяш за него! В Авто бг има много обяви да поразгледаш.
Аватар
borko
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 58
Регистриран на: Вто Сеп 29, 2015 18:34 pm

Re: СМеням колата

Мнение от borko »

Благодаря ви! Така е, obstdraz май е прав. Ако ще и ламборджини да е пак ще се чупи :Д Ще видим какво ще реша тия дни
victor12
Новак
Новак
Мнения: 19
Регистриран на: Пон Ное 26, 2018 18:46 pm

Re: СМеням колата

Мнение от victor12 »

Все тази , новите коли са с планирана износоустойчивост 5 години. Ако взимаш автомобил втора употреба гледай да е над 10 години, тогава най-много се е обезценил на база пробег и възраст, освен ако не е тойота там трябват 15 години.
Закона е такъв ако взимаш на 5 години кола на стойност X , до 10-тата година ще вкараш още толкова пари колко си я взел в нея. След 10-тата година нещата са доста по-приемливи.
Ако взимаш мерцедес гледай да е с ходов обем 2.2 - 3 литра иначе ще гори и ще се чудиш защо не върви. Направо ако искаш разгледай това изследване на един приятел : https://www.kaggle.com/valchovalev/car-predictor-uk
Jino
Потребител
Потребител
Мнения: 347
Регистриран на: Вто Юни 02, 2020 21:20 pm

Re: СМеням колата

Мнение от Jino »

Колкото и да сменяш, от късмета си не можеш избяга... Марката на колата, вече не е никаква гаранция...
"Я всегда думал что демократия - это власть народа, но вот товарищ Рузвельт мне доходчиво объяснил, что демократия - это власть американского народа".

Йосиф Сталин
Публикувай отговор