WMPLAYER.EXE

Задавайте Вашите въпроси за Help and Support относно всички версии на операционната система тук.
Публикувай отговор
Аватар
PAINKILLA[JEE]
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 42
Регистриран на: Сря Дек 03, 2003 19:43 pm
Местоположение: Zara-Town
Обратна връзка:

WMPLAYER.EXE

Мнение от PAINKILLA[JEE] »

Абе хора имам проблем, браузерът ми нещо много се ебва и не може да отваря прозорци, обаче като изключа т'ва чудо WMPLAYER.EXE чрез (Ctrl+Alt+Del) се оправя... понеже не ми се форматира... се опитвам да разбера какво става... WMPLAYER.EXE ми се зарежда при старт като го махна от msconfig после пак си е на мястото... кажете ми какво да правя... определено ако си беше нормален Windows Media Player нямаше да ми ебава браузера, нали?
C:\WINDOWS\SYSTEM\services\WMPLAYER.EXE
Аватар
MasterCop
Потребител
Потребител
Мнения: 184
Регистриран на: Съб Апр 19, 2003 21:47 pm
skype: mastercop7708
Местоположение: Cop Land
Обратна връзка:

Мнение от MasterCop »

Коя версия имаш? Ако е по-стара - инсталирай новата - 9. Ако не се оправи ще се наложи да инсталираш Ad-aware да го махне. Има и по драстични методи, но за тях по-късно ... :twisted:
Аватар
John3V
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 805
Регистриран на: Чет Юли 11, 2002 2:33 am
Местоположение: john3v.dom.bg
Обратна връзка:

Мнение от John3V »

Най-лесното (че ми се спи сега) е: отваряш команд промпт и там стигаш до C:\WINDOWS\SYSTEM\services\ и пишеш ren WMPLAYER.EXE WMPLAYER.EXE.OLD
Но всичко това, след като го изключиш по някакъв начин от списъка със процесите, изпълняващи се в момента.
А за момента ми се струва доста странна тая папка .../services/, ое ли я е сложило? я най-добре вземи я делни (DELETE) цялата.
Аватар
[X]RAVEN
Потребител
Потребител
Мнения: 228
Регистриран на: Сря Апр 09, 2003 0:24 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от [X]RAVEN »

Нaй-вероятно твa е вирус или троянец!
Човек се учи докато е жив и пак си умира тъпунгер...
Аватар
John3V
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 805
Регистриран на: Чет Юли 11, 2002 2:33 am
Местоположение: john3v.dom.bg
Обратна връзка:

Мнение от John3V »

А е още по-вероятно някой "приятел" да се е**ва с него ;-)
Аватар
Pipa
Новак
Новак
Мнения: 21
Регистриран на: Вто Окт 28, 2003 20:43 pm
Местоположение: S4ara Za90ra
Обратна връзка:

Мнение от Pipa »

//offtopic
След забележката от John3V.

Ако някой евентуално се интересува от нещо малко повече. Мога да му предоставя малко допълнителна информация относно самата програма Windows Media Player. Ако обаче не сте от тези интересуващи се моля не четете следващите редове.

Софтуер: Windows Media Player 10
Posted on 02.05.2004 17:13:21 by remos
Компанията Microsoft постоянно усъвършенства своята програма Windows Media Player. Сайтът Neowin първи публикува информация за новата, десета, версия. Интерфейсът на новата версия малко се отличава от този на Media Player 9. Появява се поддръжка на цифрови фотоапарати, има нови интерфейсни теми. Публикуваните скрийншотове са премахнати от сайта по молба на Microsoft.
Последно промяна от Pipa на Сря Май 12, 2004 15:50 pm, променено общо 1 път.
Ан дал тика, сарака тика, сараки тики, тики
елемим, белемим, буз, кар буз
Аватар
John3V
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 805
Регистриран на: Чет Юли 11, 2002 2:33 am
Местоположение: john3v.dom.bg
Обратна връзка:

Мнение от John3V »

offtopic:
Pipa или Гошо или който и да е там!
Не е уместен поста ти тук... или най-много можеше един offtopic да му сложиш... изказването ти много напомня на вица за селянина дето колкот да се включи разговора на студентите все изтърсвал по някоя глупост.
Аватар
Pipa
Новак
Новак
Мнения: 21
Регистриран на: Вто Окт 28, 2003 20:43 pm
Местоположение: S4ara Za90ra
Обратна връзка:

Мнение от Pipa »

John3V написа:offtopic:
Pipa или Гошо или който и да е там!
Не е уместен поста ти тук... или най-много можеше един offtopic да му сложиш... изказването ти много напомня на вица за селянина дето колкот да се включи разговора на студентите все изтърсвал по някоя глупост.
//offtopic
Извинявай, че така е станало, но просто не бях прочел правилата Ви преди да поствам. Иначе след това вече си пиша оффтопик.
А колкото до информацията бях я чел и реших да я споделя с някой друг. Ако не Ви е интересна не я четете. Извиних се все пак. :(
Ан дал тика, сарака тика, сараки тики, тики
елемим, белемим, буз, кар буз
Аватар
PAINKILLA[JEE]
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 42
Регистриран на: Сря Дек 03, 2003 19:43 pm
Местоположение: Zara-Town
Обратна връзка:

Мнение от PAINKILLA[JEE] »

педерастиите нямат край, оправих онова, което се оказа някъв shit и сега не знам от къде ми дойде това:
http://free.bol.bg/snooty/untitled.jpg <- Screenshot
Не знам от къде да го оправя така че ако някой знае... хелп!
Публикувай отговор