Лични караници между muhogon и System_error - вход свободен

Яко PHUN ;-)
Място за разтоварване на умствения багаж на потребителят! Вицове-мицове, клипове, закачалки за откачалки и тем подобни яко къртещи фаянса на комшията нещица.
Публикувай отговор
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Лични караници между muhogon и System_error - вход свобо

Мнение от System_error »

Мда.. точно ти протчетох глупостите. Толкова ли пък нещо по-оригинално не можа да измислиш :D Добре се посмях, ама и публиката ти се е заляла от смях. Клоун. Продължавай да ни забавляваш, най-вече с нелепо постно творчество. Истинските тролве слагат поне една - две истини, че да може опонента им да се натовари истински, пък ти си баси пишман трола... Вместо да ядосаш, разсмиваш.... Ма то така - умните крадци и спекуланти не ги хващат и се превръщат в големи играчи, а ти си смешна играчка :D :D :D Некадърен отвсякъде... :haha:
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Лични караници между muhogon и System_error - вход свобо

Мнение от muhogon »

Ми смей се тогава, да съм взел да те спирам! Дали публиката ще разбере, не и бери гайлето, сигурен съм, много хора прекрасно разбраха какво си - топач и жалък доносник! Ако имаше в наказателния кодекс преследване на доносниците, сигурно от затвора нямаше да излезеш. Тогава вече щеше да си и завършен гей, не че и сега постъпките ти са от различна категория! Но, за жалост, засега можем да осъждаме тази мерзост само морално!

В тази връзка, вече се чувствам длъжен, да предупредя когото трябва, за тия твои "склонности"! И ще има хора от тях, които, ще те питат направо, хайде да видим, какво ще "измъдриш"? Само да знаеш, оправдания от сорта на - лъже, измисля си, не е вярно, и т.н., няма да минат, вЕрвай ми!



Апропо, ако пак изпитваш неистовото желание да ме "топнеш", кажи ми, и ще ти кажа къде работя в момента, та да дойдеш, и да си свършиш "работата"! Само една молба имам, искрена и лична - да го направиш, докато съм там! Амин!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Лични караници между muhogon и System_error - вход свобо

Мнение от System_error »

Ахахахаха, ти мен ли плашиш, бе тъпо копелета хахаха. С нетърпение чакам да видя кво ще измислиш. Имаш моето благоволение да правиш КАКВОТО намериш за добре. Аз гузна съвест нямам. По чиста е от рилско езеро. Ама теб не те знам как спиш с мръсната ти душичка.. Хванатия крадец ще топи .... хахахахаха, а после на мен вика топач. Айде, давай че чакам :) Колко тъпо копеле си, не е истина... а най ме кефи как даже Жеко общака те гаври и прави на две стинки, а ти се хилиш като момичемце, щото си най голямата пу**а, която познавам... а тук си много смел... хахахахаха. Оооо не мога... сълзи ми текнаха. :D :D :D Ррррр... надъхай се.... давай!!! Ти си! Хаха... ще те смачкам, бе гнидо ... не ме дразни :D :D :D
PS: оох, как съм с 39.5, направо ми светна. Развесели ме :)
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Лични караници между muhogon и System_error - вход свобо

Мнение от muhogon »

Хах-мах, скоро няма да ти е весело, не, че сега ти е, май, май, почва да те гони истерията, нали? Такива шизофренични писаници не бях виждал, що така бе момко? Съвест ли те налегна, или те хванаха нервите, че повече няма да можеш да топиш? Нито мене, нито когото и да е, това ли те изнервя? Уфф, какви ги говоря, доносниците нямат съвест, иначе нямаше да топиш, прав ли съм? Само индивид без достойнство, морал и съвест, може да иде да топи другите, за да се хареса на шефовете си! Жалка картинка си, честно! То и акъл нямаш, иначе нямаше да се гордееш, че си топач! Но, както казах, ще уведомя, когото трябва, ти му мисли оттук-нататък, хубав атестат ще си имаш, като за ново място е екстра! Ще кажа и на Желю, щом му спомена името, да ти напомня винаги, че си топач, когато сметне за необходимо, пък да видим, дали няма да станеш за една стинка тогава? А за нашите отношения с него не бери грижа, той може да е общак, но е 100 пъти по-свестен от тебе, никога няма да иде да топи, като тебе! Едно време познавах един Атанас, викаха му Насю Патока, на тебе ти приляга - Топача! Направо ти "прилепва", кат гащи у задник :D !

Да ти казвам ли къде съм, та да дойдеш и там да ме "изпържиш" :mrgreen: ? Щото, ще вземеш да губиш тренинг, на тебе ти е жизнено необходимо, да натопиш някого, да почувстваш вътрешен оргазъм, от добре свършена "работа"! Или, още не си намислил, за какво ще е? Но, както казах, искам този път, да присъствам лично, да те видя, къв хубостник си!
А сега, можеш да си продължаваш хиленето, кискането, кикотенето, и прочие истерии!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Лични караници между muhogon и System_error - вход свобо

Мнение от System_error »

Крадецо, ще се хиля. С теб само смях и нищо друго. Очаквам с нетърпение тва "велико геройство" което подготвяш :) Търпение нямам :D Бос си на идеи, вече се видя. Да откраднеш като хората даже не можеш :D После крадеца ще ме учи на морал. Пази боже... А за смачкването ти е гарантирано. Големите ти рогови рамки, стил Емил Димитров през 60те ще бъдат навряни в мършавия ти задник!!! Само ми се появи пред очичките... Дали да не взема да разлепя снимката името и телефонния номер или да ги рязпратя по всичките работодатети (знаеш, че контакти имам бол) и да ги предупредя че този човек е КРАДЕЦ да видим тогава колко отворен ще ми се правиш комплексиран сух глупак!!! Те тогава може да имигрираш при любимия ти чичко Путин... Ганьовци като теб заслужават само гърч...
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Лични караници между muhogon и System_error - вход свобо

Мнение от muhogon »

Истерията не те оставя още, ей, голям напън е! Нямам претенции за никакви "геройства", ти си по тая част, за тебе е велик подвиг, да натопиш някого...иначе, не си ти! Просто ще направя това, което всеки нормален човек би направил - би предпазил познати и приятели, от един доносник! Пък, както казах, те да си имат едно на ум за тебе, лошо няма! За моите очила не бери грижа, варди си твоите, много са малко хората, дето обичат топачите! Е, има и такива, дето ги "обичат", ама по друг начин, и е друга тема... :mrgreen:

Пък като си решил да ми лепиш снимката и номера, давай, лоша реклама няма, току-виж, и депутат ще ме направиш :D А за "връзките" ти знаем, особено в гей средите :haha: ! Ама, не вярвам, че всички работодатели да са хомо, та да им "въздействаш" така пряко! :grin2: Изобщо, що ли ти се връзвам на акъла, виж кви глупости взех да пиша вече... :lol: Жалък си Атанасе, жалък и нещастен доносник и топач, от мен го запомни! Аз може и при Путин да ида, ами ти къде ще идеш? Даже и твоете гейове се гнусят от доносници и топачи! Жалък си, гащите си не можеш да вържеш, та си го изкарваш на другите, като ги топиш и клеветиш! Това е!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Лични караници между muhogon и System_error - вход свобо

Мнение от System_error »

Абе, поне не съм крадец - тарикат, Ганьо стайл...
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Лични караници между muhogon и System_error - вход свобо

Мнение от muhogon »

Ти си нещо много по-лошо - клеветник, топач и доносник! Аз не съм, и няма как да бъда "крадец", то се доказа, но ти сам не отричаш, че си топил, вероятно, не само мене? Как беше на предишното място, може би, трябва и ония хора да поразпитам, как мислиш? И там ли си топил? Всички ли бяха "крадци"? Страшно ми е интересно, как ги разбра, че са крадци, като по цял ден се криеш като плъх в канцеларията? Жалък си, много жалък, поне да има някаква частица правдивост, ама да топиш някого, само щото те е яд на него, и за да се "харесаш", туй не ми го побира акъла! Мама и тати, доносници бяха навремето, нали? Само това обяснява тоя сбъркан ген, донякъде!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Лични караници между muhogon и System_error - вход свобо

Мнение от System_error »

Тролствай си колко искаш. Жалкия и смешния си ти. Аз знам кой съм. И ти знаеш. Ясно ти е че дрънкаш простотии и най-вече ти е ясно, че съм прав на 100%, ама пусто, тва само ти образува още повече нерви. Истината е кофти нещо, но трябва все някога да я преглътнеш. Вземи се спри, че много се излагаш... А крадец и шушумига няма как да дава морални оценки, така че и по тая точка гориш. Трудно се намира душевен комфорт, когата знаеш, че това, което ти казват в очите е самата истина. Аз спя спокойно и съм в перфектно състояние на духа :D За разлика от теб. А сега пак си помисли кой е лайнцето!
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Лични караници между muhogon и System_error - вход свобо

Мнение от muhogon »

. Аз знам кой съм. И ти знаеш.
Да, знам кой си - Насю Топача! Скоро, и другите ще знаят! Нали, това ти е дерта?
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Лични караници между muhogon и System_error - вход свобо

Мнение от System_error »

Иди, разкажи, раздуй, посмейте се заедно, пък барем ти се дигне настроението. Друго няма да постигнеш. Хора ме познават и хич няма да ти се вържат на провокацията...
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Лични караници между muhogon и System_error - вход свобо

Мнение от sawo »

Дайте нещо по-интересно, нещо взе да запада темата :)
Ето например днешната издънка на САЩ:
http://dnes.dir.bg/news/barak-obama-jih ... 97773[i][b]
"Групировката "Ислямска държава" не може да бъде разгромена, ако не бъде отстранен президентът на Сирия Башар Асад, заяви Барак Обама."[/b][/i]

Естествено не се обяснява защо това е така, то няма и как да се обясни, в предвид, че Асад се бори дълго време с джихадистите, които САЩ обучиха. Самите САЩ преди време официално призоваваха да се обучат бунтовници и това е проверим факт.
Поредното доказателство, че за да има демокрация, трябва да има общ враг. Ако няма, се създава такъв :) А който не е удобен, изгаря покрай него по един или друг начин. Бива бива излагации по новините, но тук направо се оляха :)
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Лични караници между muhogon и System_error - вход свобо

Мнение от System_error »

http://www.vecherni-novini.bg/%D0%BD%D0 ... 1%82%D0%B5

Що им го причиняват бе, мамицата им и гадове. На заточение при геьове.... Мръсници мръсни!!!

..."Синът на Ремезкова е включен в програмата за офицери от американската армия"
А тоя момък от коя ли страна на фронта би застанал? Добър въпрос на фона на новината, че Путин планира да демонстрира дрънчане на оръжие в северния пасифики ...
Аватар
muhogon
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1941
Регистриран на: Пон Май 20, 2013 19:55 pm

Re: Лични караници между muhogon и System_error - вход свобо

Мнение от muhogon »

Е, сега поне еврогейските поддръжници ще се успокоят, че в Русия няма комунизъм! Комунизмът забраняваше на хората да пътуват зад граница, а както се вижда, не е така!

Другото, не разбирам, каква връзка имат нещата? Хайде сега, щом синове и дъщери на елита учат на Запад, същият този Запад, да си разиграва коня безнаказано из целия свят, тъй ли? Е да, ама не, няма как, след като спряташ преврати и "цветни революции" до границите на Русия, след като разширяваш НАТО до същите тия граници, и слагаш бази там, въпреки договореностите от края на Студената война, след като нареждаш с ултимативен тон, как, къде и кога да се придвижват руските армии на собствена територия, няма как, да не ти отвърнат! Впрочем, някой би ли дал смислен отговор, какъв го дръвчат НАТО и САЩ до руските граници? Не знам Русия да е отишла и разположила войски в Мексико, до американската граница, и да им държи тон, къде да си дислоцират частите, от Айова или Небраска? Тъй че, руснаците, може и да са най-лошите хора на света, но в случая не те са агресорите!
"Демокрация е 2 вълка и 1 овца, които гласуват какво ще има за вечеря. Свобода - това е една добре въоръжена овца, която оспорва резултата"
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Лични караници между muhogon и System_error - вход свобо

Мнение от System_error »

Първо бъркаш понятията кумонизъм и тоталитаризъм.
Второ - след като основния аргуменъ на русофилите и западофобите са ниския морал, лошите/подменени ценности и все глупости от сорта, защо аджеба тези хора си пускат децата в сърцето на оргията и вакханлията?!?!
Публикувай отговор