WinXp+SP2 зацикля непрекъснато

Задавайте Вашите въпроси за Help and Support относно всички версии на операционната система тук.
Публикувай отговор
neranza
Новак
Новак
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 0:07 am

WinXp+SP2 зацикля непрекъснато

Мнение от neranza »

Сложих си WinXp+SP2 инсталацията мина нормално, но сега PC-то ми започна да забива за около 1-2 секунди и след това се оправя, като това го прави през 2-3 минути. Някой знае ли от къде се оправя това нещо
Аватар
nefelen
Модератор
Модератор
Мнения: 996
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 12:29 pm
skype: nefelen
Местоположение: -=mysteryland=-
Обратна връзка:

Мнение от nefelen »

може каруцата да ти е слабичка :? :? Пробвай да изключиш всички анимаци и виж дали ще е по добре.Също така сканирай за вируси и си сложи firewall :?
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

На мен ми го прави абсолютно същото и доколкото разбрах това било от СП2-то, правел някви бъгове.
Аватар
rado
Новак
Новак
Мнения: 17
Регистриран на: Вто Мар 16, 2004 7:32 am

Мнение от rado »

Пробвай това :
http://ftp.abc.tv:8080/ftp1/users/rado/ ... th%20SP2)/
-максимално олекотена версия.
neranza
Новак
Новак
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 0:07 am

Мнение от neranza »

Машината ми е наистина слабичка, но при WinXp+SP1 няма абсолютно никакви проблеми като започна update и започва да зацикля. Пробвах какво ли не няколко win-a смених и пак същата. Проблема също се появява и когато пусна net-a тогава пак спича (като преди това работи без никакъв проблем) спирам всякакви анимации на win-a и когато сам в нет-а ми създава такива проблеми
Аватар
John3V
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 805
Регистриран на: Чет Юли 11, 2002 2:33 am
Местоположение: john3v.dom.bg
Обратна връзка:

Мнение от John3V »

Бозата, ако е инсталирана с кофти сериен номер е възможно да спича на макс. Да се има предвид!
Същото важи ако се инсталира от кофти версия.
Досега нямам комп с WinXP SP2 който да не върви като хората, на най-мизерното компче (PII 266Mhz/96Мб/6Гб) с файър уол, антивирусна и мрежа си върви AutoCad 2002 и не пита.
neranza
Новак
Новак
Мнения: 3
Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 0:07 am

Мнение от neranza »

Днеска си оправих "щайгата" сложих поредния Win+Sp1 и всичко ставало от лан картата че нешо ми се е прецакала, бях решил да хода във някоя фирма да го видат и реших да смена слота на лан-а и тя взе че се оправи щайгата, но наистина SP2 все още е много бъгав
Аватар
nefelen
Модератор
Модератор
Мнения: 996
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 12:29 pm
skype: nefelen
Местоположение: -=mysteryland=-
Обратна връзка:

Мнение от nefelen »

ами neranza аз(и не само аз де) съм на сп2 и да ти кажа се си е win ама не е чак толкос бъгав колкото го изкарвваш.Определено има и по бъгави от него :?
Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

Мнение от jerry »

PoSSeSSeD написа:На мен ми го прави абсолютно същото и доколкото разбрах това било от СП2-то, правел някви бъгове.
И аз сам на SP2 но нема нищо подобно.Мисля че проблема не е във бозата а във версията. Съветвам те да пробваш да си инсталнеш СП2 от друго CD или пак най добле иди във Милениума и си поръчай диск с СП2 и ти гарантирам че сичко е "6" 8)
Аватар
gerdjikov
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 56
Регистриран на: Съб Апр 24, 2004 13:27 pm
Местоположение: в Бьлгария

Мнение от gerdjikov »

колко пари струва тоз диск със Windows-a
Аватар
John3V
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 805
Регистриран на: Чет Юли 11, 2002 2:33 am
Местоположение: john3v.dom.bg
Обратна връзка:

Мнение от John3V »

gerdjikov написа:колко пари струва тоз диск със Windows-a
при мен е една подложка да си донесеш и да почерпиш с бира (каменица тъмно, че е студено времето) :-)
Публикувай отговор