Метълите насам!!

Ако искате да коментирате някое музикално парче, изпълнител или жанр музика ... тука е мястото да го направите.
Публикувай отговор
Аватар
painkilller
Holy Diver
Мнения: 1057
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 15:02 pm
Местоположение: STZ

Мнение от painkilller »

metala написа:metallica,manowar,korn,runung wild,iron maden,linkin park,sa mnogo zaribeni a i bon jovi ima qki par4eta
пиши на БГ :wink:
Аватар
Arctic_Night
Новак
Новак
Мнения: 16
Регистриран на: Пон Апр 30, 2007 12:46 pm

Мнение от Arctic_Night »

Здравейте братя метъли. Понеже съм си самотен метъл, всичките ми приятели са привърженици на стилове от простолюдието, искам да се запозная с някоя метълска компания от Стара Загора, ориентирана към power, heavy, death или black метъл, по възможност горе/долу (+-2-3 години) на моите години (лятото ставам на 19). Ако не друго, поне да се поразбием някъде по Аязмото под звуците на Manowar - Warriors of the world united и да се полеем с бира.

Скайпът ми е theredoctober, ако има мераклии - да пишат, ще се радвам да се запозная с вас, а предполагам и вие с мен. Този пост е по-скоро от отчаяние писан, понеже уикенда бях на един размазващ метъл купон в един друг по-добър град с една компания и ми се иска да имам еквивалента й и тук ;)

Или изобщо някакви форумни метълски срещи има ли правени досега, темата е доста дълга така като гледам.

П.С. Не видях да има тема за Blind Guardian, тъй като те ще идват да свирят в София на 17 май както знаете. Аз вече имам билет и едва трая тихичко да не зарева Bard's song :D
Аватар
[Sz]T-Rex
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 782
Регистриран на: Чет Фев 05, 2004 15:34 pm
Местоположение: по света и у нас
Обратна връзка:

Мнение от [Sz]T-Rex »

здравей братко метълист!Добре дошъл сред метъл обществото не само на форума , а и на Стара Загора .. :D .. аз се разхождам с такава компания , ама не много-много .. обикновено ходим през почивните дни на аязмото , слушаме диващина и пием бира .. ще се разберем с другите копелета и ще ти съобщя кога ще е това .. поканен си от сега официално , нямаш грижа .. всеки е добре дошъл , стига да слуша главно рок и/или метъл.Още от сега като гледам с теб по музика може много-много да не си допаднем , но съм сигурен , че ще открием общ език ;) .. Blind Guardian не слушам .. по това съдя .. но това далеч не е критерий :) .. ще ти пиша ЛС , когато се сформира бандата нагоре към аязмото ;) :!: :twisted:
deathwings
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Май 08, 2007 12:19 pm

Мнение от deathwings »

Здравейте, Brothers of Metal :)

Ние се събираме на Аязмото :)
Може някой път 2-те или 3-те компании(не съм чел всичко) да се съберем, ние се събираме всяка Събота и Неделя от 14:30 на Жабките. После на една полянка до тенис кортовете слушаме музика и пийваме биричка :)
Пишете, ако има заинтересовани ;)
Аватар
[Sz]T-Rex
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 782
Регистриран на: Чет Фев 05, 2004 15:34 pm
Местоположение: по света и у нас
Обратна връзка:

Мнение от [Sz]T-Rex »

абе .. не е ли много рано 14:30 .. па и сега в тия жеги .. според мен най-добре е към 17:30 .. обаче т'ва е мое мнение .. ако някой е зарибен тия дни мой да се гмурнем към аязмото дето викате на полянката .. ама ей така през седмицата .. а :?: :roll:
Аватар
[Sz]T-Rex
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 782
Регистриран на: Чет Фев 05, 2004 15:34 pm
Местоположение: по света и у нас
Обратна връзка:

Мнение от [Sz]T-Rex »

нека си поговорим за местенцата , където пускат от нашата музика.
Аз се сещам естествено за Drums , Кашмир , Мармалад и Корона.
В Мармалад не съм ходил още , но скоро ще го посетя.
Нека си поговорим и за друго - евентуални концерти в Стара Загора.
Аз се опитвам да уредя Angerpoint (хасковска metalcore група , в която барабаниста им е от тук) да забият в Мармалад и нещата г/д вървят.Когато стане всичко ясно , ще го обявя.
Има и за още нещо , за което можем да си говорим - а именно старозагорските метъл групи.Аз знам за една , която репетира под читалището доло , и за още 2 , но тях не ги знам къде репетират и имената им не знам.Знам , само че в едната свири Коко Енев (най-добрия барабанист в околността до колкото знам) , а в другата са едни пичове на расти .. Фори е вокала , Пламен китара , ако не се лъжа и Крилото е в групата , но за него не съм толкова сигурен.
Та .. говорете :)
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

Коко Енев го познавам ... срещали сме се в корона често..
Аватар
[Sz]T-Rex
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 782
Регистриран на: Чет Фев 05, 2004 15:34 pm
Местоположение: по света и у нас
Обратна връзка:

Мнение от [Sz]T-Rex »

а да знаеш как му се казва групата? :roll:
Аватар
painkilller
Holy Diver
Мнения: 1057
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 15:02 pm
Местоположение: STZ

Мнение от painkilller »

Коко Енев ,дa знaм го и aз.По точно сестрa ми ме зaпознa!
Дa ходи от време нa време в Коронa.Той по рaно свиреше в perfect Strangers ,която е стaрaзaгорскa групa.Но от кaкто Грaнулом идвaхa в Стaрa Зaгорa,много го хaресaхa и сегa свири в Софийскaтa групa Грaнулом!
http://www.granulom.com - ей тукa пише зa Коко :wink:
Аватар
painkilller
Holy Diver
Мнения: 1057
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 15:02 pm
Местоположение: STZ

Мнение от painkilller »

кaто уредиш Angerpoint пиши дa знaем :wink:
Аватар
[Sz]T-Rex
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 782
Регистриран на: Чет Фев 05, 2004 15:34 pm
Местоположение: по света и у нас
Обратна връзка:

Мнение от [Sz]T-Rex »

ше пиша естествено ;) :D
Аватар
painkilller
Holy Diver
Мнения: 1057
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 15:02 pm
Местоположение: STZ

Мнение от painkilller »

добре!сетих се зa еднa стaрaзaгорскa Деaтх Метaл групa ,кaзвa се Фоети Сaит,но не съм сигурен дaли тaкa се пише :оопс:
Свирят кaвъри нa Caniball Corpse i Six feer under ,кaкто и aвторски
Аватар
kitikri
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 552
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 14:50 pm
Местоположение: /dev/null
Обратна връзка:

Мнение от kitikri »

Абе някой знае ли дали на концерта на мейдън ще пускат под 18г? Щото ми остават някви 6 месеца, и може да ме прецакат много гадно :? Ще може ли с да се мине с някой френд > 18?
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

painkilller написа:добре!сетих се зa еднa стaрaзaгорскa Деaтх Метaл групa ,кaзвa се Фоети Сaит,но не съм сигурен дaли тaкa се пише :оопс:
Свирят кaвъри нa Caniball Corpse i Six feer under ,кaкто и aвторски
recide mother fucker , reside motherfucker in hell :D
Аватар
[Sz]T-Rex
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 782
Регистриран на: Чет Фев 05, 2004 15:34 pm
Местоположение: по света и у нас
Обратна връзка:

Мнение от [Sz]T-Rex »

kitikri написа:Абе някой знае ли дали на концерта на мейдън ще пускат под 18г? Щото ми остават някви 6 месеца, и може да ме прецакат много гадно :? Ще може ли с да се мине с някой френд > 18?
едва ли ще ти правят проблем...
поне не би трябвало..
единствения проблем , който може да ни връхлити е дъжд и съответно отлагане на концерта , както беше със Scorpions в Стара Загора на стадиона .. с т'ва непостоянно време , нищо не се знае .. да не само да си направим разходка до София и да дадем една камара пари за инвентар за концерта .. и после .. супата :)
Публикувай отговор