Футболни двубои от Световните първенства 66 и 82 година

Ако искате да коментирате някой филм или имате проблеми с него .. тука е мястото да го направите.
Публикувай отговор
Beast of West Ham
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 79
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 16:19 pm

Футболни двубои от Световните първенства 66 и 82 година

Мнение от Beast of West Ham »

Световно първенство Испания 82 година двубоят е
Италия -Бразилия 3:2 с хетрик на Паоло Роси
Световно първенство Англия 66 година двубоят е
Англия-Германия 4:2 с продължения и хетрик на Джеф Хърст
Същото първенство 1966 година : Англия-Аржентина 1:0

Някой интересували се от такива двубои и знаели от къде могат да се свалят,фен съм много на такива биткаджийски мачове и ги търся много.
Мислях да го кача на стая спорт,но тук май е по на място този въпрос.

И Футбол Фактор 2 някой гледал ли го е и ако го е гледал интересен ли е ,в смисъл с фенове на Челси ли е отново като продължение на част 1 или има хулигани от други клубове и друг сценарий.

И има един много свиреп филм ,гледах го по александра преди 5 години,за група английски ченгета под прикритие в хулиганските агитки се разправя,накрая един от ченгетата го уволниха за пристрастяване към боя и вандалщините и той официално се записа при хулиганите,енгетата под прикритие са 3 ходят по барове,по стадиони с агитката и влизат в бой заедно с тях дълго време в филма преди да направят арестите на някои от хулиганите разпространяващи дрога с каквато цел се бяха и внедрили тези тримата,някой ако му знае името на филма и от къде да го сваля да пише,филмът е жесток като сценарий и забива боен клуб на Брад Пит в земята
Аватар
NightWolf`
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 565
Регистриран на: Чет Апр 08, 2004 17:30 pm
Местоположение: Из Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от NightWolf` »

Football Factory е подобен.
Now the magic has gone
Beast of West Ham
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 79
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 16:19 pm

Мнение от Beast of West Ham »

Футбол Фактор фенове на Челси Били Брайт Антъни Харис се казваха акторите от филма този го имам свален но коя част е 1 или 2 не знам

За другия филм , в средата на филма понеже го заподозряха единия от работещите под прикритие че е ченге ,същия се направи че не може да чете с една електронна игра го доказа ,за да ги заблуди .Същото ченге под прикритие закова една руса барманка където се събираха хулиганите ,и накрая на филма си обръсна главата и го дават как се движи с хулигани и прави нациски поздрави тъй свърши филма.
Действието се развиваше в Англия и клубът беше от 5 или 6 дивизия на Англия в един задънен град ,дори не му помня и името,че футбол фактор с Челси и Били Брайт го свалих защото очаквах този филм..

Ако съм налучкал сценария и наистина е футбол фактор ,напиши ми само коя част и имали го в Абц-то точно този за който не знам как се казва не този с феновете на Челси
Аватар
pesa
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 73
Регистриран на: Съб Фев 05, 2005 22:46 pm

Мнение от pesa »

Ако те интересува ЦСКА-ЛЕВСКИ-1985.Мога да ти кажа от къде можеш да го изтеглиш
Публикувай отговор