За тези, които се интересуват от бойни изкуства!

Всичко свързано с всякакъв вид спорт ...повишаване на тонуса и елексири за душата и тялото : )
IvailoTonchev
Новак
Новак
Мнения: 10
Регистриран на: Съб Фев 12, 2005 18:14 pm
Обратна връзка:

За тези, които се интересуват от бойни изкуства!

Мнение от IvailoTonchev »

Искам да ви представя сайта на КЛУБ ПО БОЙНИ ИЗКУСТВА И САН ДА "ВИНГ ЧУН" СТАРА ЗАГОРА!
http://sanda-bulgaria.com/

От няколко дни в гр. Стара Загора се разпостраняват рекламните талони на нашия клуб. Те са точно 4000 на брой, можете да ги видите къде ли не - в магазини, книжарници, в ръцете на съученик, на масата в кафенето.
Всеки от тези талони ви дава право на посещение на 1 от нашите тренировки.
Като зрители или като участници - изборът е ваш!
Ще се радваме да се запознаем с вас!!
8)
Аватар
DMXDMX
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 553
Регистриран на: Нед Яну 15, 2006 23:47 pm

Мнение от DMXDMX »

ае пич аз от много време вече тренирам WingTsun и тия дет са на сайта са някви супер нови звезди мн непознати
IvailoTonchev
Новак
Новак
Мнения: 10
Регистриран на: Съб Фев 12, 2005 18:14 pm
Обратна връзка:

Мнение от IvailoTonchev »

DMXDMX написа:ае пич аз от много време вече тренирам WingTsun и тия дет са на сайта са някви супер нови звезди мн непознати
Прекрасно! Ела да се запознаем тогава.
Аватар
DMXDMX
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 553
Регистриран на: Нед Яну 15, 2006 23:47 pm

Мнение от DMXDMX »

Може . Ти от колко време тренираш и при кой трениьор си и коя степен ? аз сам при Магдален ако го знаеш . аз съм в оная зала дет са снимките на сайта не тая с многото огледала ами другата .
IvailoTonchev
Новак
Новак
Мнения: 10
Регистриран на: Съб Фев 12, 2005 18:14 pm
Обратна връзка:

Мнение от IvailoTonchev »

DMXDMX написа:Може . Ти от колко време тренираш и при кой трениьор си и коя степен ? аз сам при Магдален ако го знаеш . аз съм в оная зала дет са снимките на сайта не тая с многото огледала ами другата .
Аз съм при Манев.
Да ти кажа, не съм там, за да тренирам за степен. Тоест, не съм спортист. Тренирам, защото ми е полезно на улицата.
Може би възрастта ми е прекалено голяма за да бъда спортист - 33.
Аватар
DMXDMX
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 553
Регистриран на: Нед Яну 15, 2006 23:47 pm

Мнение от DMXDMX »

че то степента няма значение тва дали си спортист или не тя не показвали само колко си напреднал и на какво ниво ги умееш нещата ? и не вярвам че ако си някой 1-2 ниво и те нападне някой добре трениран кик боксиор или борец какво ще прави6 :D
IvailoTonchev
Новак
Новак
Мнения: 10
Регистриран на: Съб Фев 12, 2005 18:14 pm
Обратна връзка:

Мнение от IvailoTonchev »

DMXDMX написа:че то степента няма значение тва дали си спортист или не тя не показвали само колко си напреднал и на какво ниво ги умееш нещата ? и не вярвам че ако си някой 1-2 ниво и те нападне някой добре трениран кик боксиор или борец какво ще прави6 :D
Ами, опитай и ще видиш... :P
Със сигурност няма да изтъкна колана си като преимущество. :lol:
Аватар
DMXDMX
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 553
Регистриран на: Нед Яну 15, 2006 23:47 pm

Мнение от DMXDMX »

Може и да пробвам :) абе най-важното е да не спираш да нанасяш удари това до една стенен са казвали че много спасява
IvailoTonchev
Новак
Новак
Мнения: 10
Регистриран на: Съб Фев 12, 2005 18:14 pm
Обратна връзка:

Мнение от IvailoTonchev »

DMXDMX написа:Може и да пробвам :) абе най-важното е да не спираш да нанасяш удари това до една стенен са казвали че много спасява
Пък и са ни дали възможностите да говорим и да мислим, най-вече за да избягваме ситуации като тази, нали? :lol:
Аватар
DMXDMX
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 553
Регистриран на: Нед Яну 15, 2006 23:47 pm

Мнение от DMXDMX »

еми така си е ама се губи трапката :D
IvailoTonchev
Новак
Новак
Мнения: 10
Регистриран на: Съб Фев 12, 2005 18:14 pm
Обратна връзка:

Мнение от IvailoTonchev »

DMXDMX написа:еми така си е ама се губи трапката :D
Нали си гледал Star Wars...?
Там казваха, че " с голямата сила идват и големите отговорности".
Ти готов ли си за тях? Май не...
Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

Мнение от jerry »

От доста време съм запален по бойните изкувства, преди съм тренирал за около година и половина Кйокушинкай Карате във един Старозагорски клуб.


DMXDMX ти каде тренираш и доволен ли си? Щото смятам да се записвам някаде... първо мислех при Стефан Желев ама се отказах щото тогава имах проблеми с кръста ама ся смятам наново да почвам.


IvailoTonchev Каде се намира вашата зала?
IvailoTonchev
Новак
Новак
Мнения: 10
Регистриран на: Съб Фев 12, 2005 18:14 pm
Обратна връзка:

Мнение от IvailoTonchev »

jerry написа: IvailoTonchev Каде се намира вашата зала?
Заповядай в петък, от 19.00, Центъра за Работа с Деца, 9 Основно Училище...
Аватар
DMXDMX
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 553
Регистриран на: Нед Яну 15, 2006 23:47 pm

Мнение от DMXDMX »

jerry написа: DMXDMX ти каде тренираш и доволен ли си? Щото смятам да се записвам някаде... първо мислех при Стефан Желев ама се отказах щото тогава имах проблеми с кръста ама ся смятам наново да почвам.
Аз съм много доволен, по 1 време имаше период когато нямахме зала и мислех да се местя, обаче намериха. Залата е на 100 метра северно от 10-то, трениора се казва Магдален Симеонов. Ето ти сайт, за да видиш какво представлява. А това е офицялния старозагораски сайт. Тренира се Понеделник, Сряда и Петък. Ако те интересува нещо пиши на лс. Това бойно изкуство е може би най-доборото според мен за момента. Да добавя Брус Лий е тренирал WingTsun при Ип Ман.
teraforming
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Юни 05, 2007 8:11 am

Да ви представя нашия клуб

Мнение от teraforming »

На интересуващите се представям нашия клуб СК "ТЕ КАМИ" СЗ. При нас се тренира карате киокушин, кунг фу и каланетика - тренираме в наша частна зала с великолепно оборудване за повече информация тел 0898 23 56 13 - Иван
Публикувай отговор