TV out

Ако искате да коментирате някой филм или имате проблеми с него .. тука е мястото да го направите.
Публикувай отговор
Аватар
bvk
Новак
Новак
Мнения: 28
Регистриран на: Пон Сеп 06, 2004 8:32 am
Местоположение: SZ

TV out

Мнение от bvk »

Някой може ли да даде линк към това "Как да си пуснете ТV-OUT help ATI, Gforce" щото не съм на Верея?
Аватар
Jedi_Knight
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 525
Регистриран на: Пет Май 20, 2005 14:17 pm
Местоположение: На Аязмото с лаптопа

Мнение от Jedi_Knight »

Пъхаш кабела, цъкаш на десктопа пропъртис, избираш сетингс, адвансед, Ге Форс <модела> от nView Display Settings избираш Clone, настройваш кой да ти е първи монитор и кой втори.
Аватар
bvk
Новак
Новак
Мнения: 28
Регистриран на: Пон Сеп 06, 2004 8:32 am
Местоположение: SZ

Мнение от bvk »

ОК ще пробвам и ще кажа дали става така.
Аватар
bvk
Новак
Новак
Мнения: 28
Регистриран на: Пон Сеп 06, 2004 8:32 am
Местоположение: SZ

Мнение от bvk »

Пробвах и ... става! Това е едно от най-лесните неща които съм правил на компа си :))
Thanks!
Аватар
Jedi_Knight
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 525
Регистриран на: Пет Май 20, 2005 14:17 pm
Местоположение: На Аязмото с лаптопа

Мнение от Jedi_Knight »

Честито :D аз се спънах в моя кабел и повече картина на тв-то не се показва :cry:
Аватар
Matrix_man
Потребител
Потребител
Мнения: 325
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 22:57 pm
Местоположение: Ст.Загора
Обратна връзка:

Мнение от Matrix_man »

Jedi_Knight написа:Честито :D аз се спънах в моя кабел и повече картина на тв-то не се показва :cry:
Провери си с някой мултицет дали кабела ти е "жив", ако не е това е най-добрия случай, трябва само да си вземеш нов /при положение, че не ти се играе да намериш скъсаното място и скъсиш кабела/. В притивен случай трябва да провериш буските на TV-то и Video-картата дали не са се прецакали /"скъсана" спойка/, но и това се оправя, проблема е в това ако са още в гаранция - 1. ще я загубиш ако сам си направиш ремонта; 2. няма да ти признаят гаранцията - механичните повреди си личат. И в 2-та случая си пре***н. :roll:
Athlon64 3400+,Asus K8N,Sapphire X1950GT,1256MB Kingston DDR400,160GB Seagate,Nec DVD-RW3520A,BlueStorm450W,Active coll AC4G-D,17" LCD Sceptre-X7 Naga II,Chronos Video Shuttle II,M$ Wireless Desktop Elite Keyboard,M$ Wireless IntelliMouse Explorer2.0
Публикувай отговор