Едно старо филмче

Ако искате да коментирате някой филм или имате проблеми с него .. тука е мястото да го направите.
Публикувай отговор
Аватар
ACMilan
Потребител
Потребител
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 17:29 pm
Местоположение: San Siro
Обратна връзка:

Едно старо филмче

Мнение от ACMilan »

Искам да си изтегля един мнооооо стар филм - Hollow point (1996)... знам, че е старичък, ама много ми се догледа и ако някои може да ми каже нещо полезно или от де мога да го дръпна ще съм му много благодарен...
FORZA MILAN
Аватар
ACMilan
Потребител
Потребител
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 17:29 pm
Местоположение: San Siro
Обратна връзка:

Мнение от ACMilan »

Намерих си го :!:
:D

Само субтитри ми останаха... а при търсенето на такива нямам голям успех - някой може ли да ми помогне...
FORZA MILAN
Аватар
ACMilan
Потребител
Потребител
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 17:29 pm
Местоположение: San Siro
Обратна връзка:

Мнение от ACMilan »

Нокой ли не може да ми намери субтитри за филма Hollow Point? :(
FORZA MILAN
Аватар
ACMilan
Потребител
Потребител
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 17:29 pm
Местоположение: San Siro
Обратна връзка:

Мнение от ACMilan »

От колко дни моля за едни субтитри - толкова ли никой не знае от къде мога да си изтегля субтитри за този филм :?:

П.С. За един диск става въпрос все пак :evil:
FORZA MILAN
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

братле няма да се заяждам ама не мислиш ли че си леко нагъл .. аз ли да ти преведа събтитрите че да ги гледаш я се замисли
... като няма субтитри .. влизай в гуугъл намери си английски , френски руски каквито има или къвто език знаеш или изобщо дали има и си ги преведи сам .. ако имаше до сега щяха да ти ги дадат на готово отново ... и тва че е един диск не значеи че продължителността му е по малка от тези на които са на два ..
Аватар
ACMilan
Потребител
Потребител
Мнения: 322
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 17:29 pm
Местоположение: San Siro
Обратна връзка:

Мнение от ACMilan »

Нямах това предвид... ама си намерих филма от 1995 или 1996, а няма субтитри и това ме нерви в момента.. не че не ги разбирам кво си говорят ама друго си е със субтитри... а това, че е един диск е за помощ един вид... щот има филми, дето са на 1 или на 2 диска и съответно субтитри за 1 диск или за първия и втория...
ама ако няма... ще е мнооо тъпо - филма го има щот, аз дори не очаквах да го намеря...
FORZA MILAN
Публикувай отговор