Тракера на ING

Всичко свързано с град Стара Загора.
Аватар
proba
Потребител
Потребител
Мнения: 94
Регистриран на: Сря Яну 26, 2005 12:45 pm

Тракера на ING

Мнение от proba »

Някой да знае какво стана с торент тракера на ИНГ...май вече е аут :lol: :lol: :lol:
Аватар
sinister_shadow
Потребител
Потребител
Мнения: 241
Регистриран на: Съб Апр 30, 2005 21:19 pm

Мнение от sinister_shadow »

мм така като гледам си работи :roll:
Аватар
angel
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 826
Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 15:17 pm
Местоположение: The Dark Side Of The Moon
Обратна връзка:

Мнение от angel »

Я дайте адреса на tracker-a ftp-to, абе каквото имат
Аватар
spiralkinda
Потребител
Потребител
Мнения: 380
Регистриран на: Пон Май 03, 2004 10:51 am

Мнение от spiralkinda »

angel, да не си пуснал още един доставчик на сметката? :lol:
Аватар
Anubis
Потребител
Потребител
Мнения: 264
Регистриран на: Вто Авг 31, 2004 1:19 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Тракера на ING

Мнение от Anubis »

proba написа:Някой да знае какво стана с торент тракера на ИНГ...май вече е аут :lol: :lol: :lol:
Беше аут за 2 дена, но пак си работи
Аватар
proba
Потребител
Потребител
Мнения: 94
Регистриран на: Сря Яну 26, 2005 12:45 pm

Мнение от proba »

да видях,че бачка и разбрах какво му е било
Аватар
angel
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 826
Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 15:17 pm
Местоположение: The Dark Side Of The Moon
Обратна връзка:

Мнение от angel »

spiralkinda написа:angel, да не си пуснал още един доставчик на сметката? :lol:
хехе, не :)
Едно приятелче си пусна IG, обаче забравил да земе адресите...
Аватар
Lexx
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Авг 12, 2005 16:41 pm
Местоположение: Града на ЛИПИТЕ и красивите жени
Обратна връзка:

Мнение от Lexx »

angel написа:
spiralkinda написа:angel, да не си пуснал още един доставчик на сметката? :lol:
хехе, не :)
Едно приятелче си пусна IG, обаче забравил да земе адресите...
ТО ги пише на договора май или поне на офертата им
Аватар
ivanov
Потребител
Потребител
Мнения: 162
Регистриран на: Чет Мар 04, 2004 15:46 pm

Мнение от ivanov »

FTP няма, има тъп форум -> http://www.free.starazagora.net (без www не се отваря), torrents.starazagora.net, DC++ хъб на адрес dc.starazagora.net:4111. Друго май няма :roll:
На тъп въпрос - тъп отговор с тъп предмет.
php sql n` shit..
Новак
Новак
Мнения: 16
Регистриран на: Чет Фев 09, 2006 15:47 pm

Мнение от php sql n` shit.. »

ivanov написа:FTP няма, има тъп форум -> http://www.free.starazagora.net (без www не се отваря), torrents.starazagora.net, DC++ хъб на адрес dc.starazagora.net:4111. Друго май няма :roll:
DCHUB-ът не функционира към настоящия момент. Едно време имаше доста дата (особено видео файлове... от 1910г. насам), но след падането на ftp-тата и web търсачката нищо не остана. По торентите нямам идея какво е положението, аз самата нямам време да си седна на машината вкъщи да пиша, камо ли да тегля нещо от някъде... :roll:
Аватар
ivanov
Потребител
Потребител
Мнения: 162
Регистриран на: Чет Мар 04, 2004 15:46 pm

Мнение от ivanov »

php sql n` shit.. написа:
ivanov написа:FTP няма, има тъп форум -> http://www.free.starazagora.net (без www не се отваря), torrents.starazagora.net, DC++ хъб на адрес dc.starazagora.net:4111. Друго май няма :roll:
DCHUB-ът не функционира към настоящия момент. Едно време имаше доста дата (особено видео файлове... от 1910г. насам), но след падането на ftp-тата и web търсачката нищо не остана. По торентите нямам идея какво е положението, аз самата нямам време да си седна на машината вкъщи да пиша, камо ли да тегля нещо от някъде... :roll:
Как ще не функционира?! Аз рядко го използвам, но събота и неделя влизах в него. Просто новите версии на DC++ дават грешка при конектване, опитай с по-стара или с някой мод. Аз ползвам Zion ++.

Изображение
На тъп въпрос - тъп отговор с тъп предмет.
php sql n` shit..
Новак
Новак
Мнения: 16
Регистриран на: Чет Фев 09, 2006 15:47 pm

Мнение от php sql n` shit.. »

ivanov написа: Как ще не функционира?! Аз рядко го използвам, но събота и неделя влизах в него. Просто новите версии на DC++ дават грешка при конектване, опитай с по-стара или с някой мод. Аз ползвам Zion ++.

Изображение
във форума на CTC се написа:Публикувано на: Пон Авг 21, 2006 4:26 pm Заглавие: ТРЪГНА Цитирай
Хъба работи отново Very Happy -влизай народе! Wink
Пич, DCHUB-ът е пуснат на 21-ви август (т.е. вчера). Затова можеш да се вържеш вече, а не защото имаш стар DC++ клиент. :lol: Това с новите версии е много далеч от истината, повярвай ми. :wink:
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Тези на 15лв с колко теглят от този HUB ?
Аватар
Anubis
Потребител
Потребител
Мнения: 264
Регистриран на: Вто Авг 31, 2004 1:19 am
Местоположение: Стара Загора

Мнение от Anubis »

Baev написа:Тези на 15лв с колко теглят от този HUB ?
Предполагам с около 100 КБ - с колкото се тегли от торентите на тази тарифа
Аватар
ivanov
Потребител
Потребител
Мнения: 162
Регистриран на: Чет Мар 04, 2004 15:46 pm

Мнение от ivanov »

php sql n` shit.. написа:Пич, DCHUB-ът е пуснат на 21-ви август (т.е. вчера). Затова можеш да се вържеш вече, а не защото имаш стар DC++ клиент. :lol: Това с новите версии е много далеч от истината, повярвай ми. :wink:
Изобщо не е далеч от истина, имаше не малко теми по въпроса във форума. Не си мисли, че си приказвам какво да е да си правя вятър на устата. И не е възможно хъба да е пуснат на 21-ви, защото как тогава аджеба влизах в събота и неделя?! И защо ми пишеш "във форума на CTC се написа:?! Какво ме интересува мене СТС, темата е за ИГ!!!
Ето ти две теми от локалния форум на ИГ, в които може да прочетеш, че не си измислям и наистина има значение версията на DC++ клиента. Дори един от модераторите пише, който има проблем с конектването, да опита с по-стара версия.
тема 1, тема 2
Baev - ако си на оптика 160КB/s, ако не си - 100КB/s. Eстествено връзката зависи и от този, от който сваляш. Но не се шзкушавай заради единия му хъб - повярвай ми, не е особено голям плюс.

angel - на въпроса ти за локалните: сетих се, че има и отделен тракер за музика - http://torrents.amant.biz и за ХХХ - http://xxx.amant.biz/. Аз лично не ги ползвам. Този за ХХХ е по нов, а за музиката го има от както съм на ИГ
На тъп въпрос - тъп отговор с тъп предмет.
Публикувай отговор