Хвала на общината, кмета и всички, занимаващи се с асфалта..

Всичко свързано с град Стара Загора.
Аватар
John3V
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 805
Регистриран на: Чет Юли 11, 2002 2:33 am
Местоположение: john3v.dom.bg
Обратна връзка:

Хвала на общината, кмета и всички, занимаващи се с асфалта..

Мнение от John3V »

За пореден път попадам в дупка, не дупка ами трап ... абе къв трап - цяля яма си е това. Ако влезе танк може и да не се види излязъл от там.
Дълбока, с остър ръб, скрита сред много други такива - на пътя м/у Ст. Загора и Малка Верея.
Както и още една - точно под авторемонтната работилница на окръжна болница.
А да не забравяме и за гигантските "спящи полицаи", които си правят събирателен пункт за полуоски и амортисьори заедно с близките дупки, за пример - лявото платно в посока BILLA->София, точно пред автобусната спирка.
Какво ли е нужно за да се накарат нужните "органи" да си оправят иначе перфектните пътища, за които освен данък плащаме и винетки?
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Мнение от Nirvana »

същия проблем имах и аз... пукнах гърнето на колата в една такава дупка !!! добре, че си намерих от един приятел новичко :?
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
John3V
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 805
Регистриран на: Чет Юли 11, 2002 2:33 am
Местоположение: john3v.dom.bg
Обратна връзка:

Мнение от John3V »

Може би трябва да се съберем и да "опънем" една протестна акцийка пред общината... знам ли и аз.
Ако не - има си и нощни начини за мъст, но това за съжаление няма да реши проблема с отворите в асфалта.
Аватар
PACHO26
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: Пет Яну 21, 2005 16:51 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от PACHO26 »

а бе на всеки 6 месеца правя цялостни ремонти понеже се движа постоянно с кола,те като пооправиха пътищата за излизане от Ст.Загора и си мислят всичко е ок,да ама не,ми километрите които навъртаме в града да не говорим за кварталите (на мен ми е през оная работа че оправили пътя за Казанлък-я отида до там я не при положение че навъртам по сумати километри до севера и обратно по дупките
Аватар
sinister_shadow
Потребител
Потребител
Мнения: 241
Регистриран на: Съб Апр 30, 2005 21:19 pm

Мнение от sinister_shadow »

за да се оправят пътищата в стз първо трябва да се сменят водопроводните тръби, иначе просто трябва да забравим за гладки улици.
Аватар
John3V
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 805
Регистриран на: Чет Юли 11, 2002 2:33 am
Местоположение: john3v.dom.bg
Обратна връзка:

Мнение от John3V »

Стига с т'ва ВиК е мааму стара. То и газото копат и от енерго копат, даже някои лановци и те копат. Изобщо град/държава на къртици сме.
В някои арабски страни, където ги бомбардират почти всеки ден улиците им се правят веднага, а не като тук - точно преди някой от гореизброените да започне да руши и повече да не се погледне улицата. Точно пред гаража ми е като археологически разкопки - падне ли колело в дупка, въпреки огромната стръмнина, колата не може да продължи само от инерция.
И интересно защо ли не сработва системата за осведомяване по между им??? Като една случка в Габрово /разговора е по телефона със служителка на автогарата/:
" -Бихте ли ми запазили един билет за автобуса в 16 часа за Ст. Загора?
-Няма да може.
-Защо???
-Ами, защото работим с компютри! ....
" няма да продъллжавам с това, какво и нахвърлях, но е показателен случай за това, как влияят технологиите на държавните служители.
Аватар
FITIL
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 57
Регистриран на: Съб Сеп 03, 2005 11:28 am
Местоположение: Апсурландия

Мнение от FITIL »

John3V написа:Стига с т'ва ВиК е мааму стара. То и газото копат и от енерго копат, даже някои лановци и те копат. Изобщо град/държава на къртици сме.
В някои арабски страни, където ги бомбардират почти всеки ден улиците им се правят веднага, а не като тук - точно преди някой от гореизброените да започне да руши и повече да не се погледне улицата. Точно пред гаража ми е като археологически разкопки - падне ли колело в дупка, въпреки огромната стръмнина, колата не може да продължи само от инерция.
И интересно защо ли не сработва системата за осведомяване по между им??? Като една случка в Габрово /разговора е по телефона със служителка на автогарата/:
" -Бихте ли ми запазили един билет за автобуса в 16 часа за Ст. Загора?
-Няма да може.
-Защо???
-Ами, защото работим с компютри! ....
" няма да продъллжавам с това, какво и нахвърлях, но е показателен случай за това, как влияят технологиите на държавните служители.
Извън темата: да не би да учиш в Габрово ? :roll: :wink:
Всичко трае само МИГ ...
,Но е ВСИЧКО нали !?
Аватар
John3V
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 805
Регистриран на: Чет Юли 11, 2002 2:33 am
Местоположение: john3v.dom.bg
Обратна връзка:

Мнение от John3V »

@FITIL: Беше то, преди години ... ама случая не е от много отдавна.
Аватар
HoCuS
Потребител
Потребител
Мнения: 238
Регистриран на: Вто Окт 01, 2002 12:17 pm
Местоположение: on the edge!!!
Обратна връзка:

Мнение от HoCuS »

Заради тия новите гърбици трябваше да се лиша от спортни пружини, защото всеки месец нова престилка и гърнета не ми се купуваха
Don't drink and drive!!!
Don't drive and drink!!!
Аватар
John3V
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 805
Регистриран на: Чет Юли 11, 2002 2:33 am
Местоположение: john3v.dom.bg
Обратна връзка:

Мнение от John3V »

Кой от пружини, кой от амортисьори, кой и от джанти.

Така ли само на 3-ма им дреме за лунните ни пътища???
Аватар
RED_SKOTY
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 44
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 12:25 pm
Местоположение: Стара загора
Обратна връзка:

Мнение от RED_SKOTY »

те хубу ги праят тея шпати6та ама немога да разбера защо се лкато ги оправят и трябва да ги разкопаят заради някоя си глупост да пшрекарат не6то и от там иджат душките и дето не аасфалтиржат хубажо с асфалт както трябжа ами само да отбият номера и да икономисат материал и пари да могат да си напулнят гу6итев а тея данаци дето ги пла6таме да ги ба ж газа тапшите педераст4ета с изжинение за прикаската на мене ли4но ми писна да си прая колата и особено предницата от тея дупки
:!: :!: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
BMW-PoWeR®
The Feeling
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 657
Регистриран на: Вто Фев 11, 2003 15:04 pm

Мнение от The Feeling »

Кво да кажа новата ми кола не е тунинг изпълнение и пак усещам как спойлера отпред приплъзва по гърбиците (на всяка гърбица споменавам кмета "да е жив и здрав и цялата му рода").

Съвет към всички Застраховайте с пълно Каско тунингованите коли
при всеки спукан спойлер ходете да ви плащат и да ви го оправят накрая застрахователите ще оправят общината най малкото ще направят по ниски шибаните гърбици в следствие на което поне нормалните коли (без нисък профил на гумите ) ще могат да минават с малко тръскане. :wink:
Аватар
RED_SKOTY
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 44
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 12:25 pm
Местоположение: Стара загора
Обратна връзка:

Мнение от RED_SKOTY »

незнам обаче до 6-то гурбицата е ужасна просто толкова рабеста и некадарно напревена че нямам думи
BMW-PoWeR®
Аватар
6amana
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 34
Регистриран на: Съб Авг 20, 2005 13:20 pm

Мнение от 6amana »

абе и аз да се искажа то всеки копа кадето си иска дали ВИК дали Гас и разни строителни фирми след тях пътищата заприличаха на испитателен полигон
Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

Мнение от jerry »

Който от вас е ходил на запад (Германия, Холандия...) знае какво шокиращо преживяване е да стъпиш на техните пътища.
То няма да ти друсне, да ти лашне... гладко като... като... джам :lol:
Първите няколко часа имаш чувството, че форсираш колата на едно място.
Чак като навлезеш ли в България отново се сещаш, че трябваше да си водиш колата на ремонт щото скърцала отзаде.

Нищо чудно, че хората като си внесат кола на 100к+ километра е като нова и като я карат тука 20-30к километра и се издухва.
Публикувай отговор