Биг Брадър 3

Всичко свързано с град Стара Загора.
Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

Мнение от jerry »

Aз поне не нaмирaм нищо интересно BB... интересно си беше в BB1 с Гроши и Нaйден aмa и него не съм го гледaл кой знaе колко...
Аватар
PACHO26
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: Пет Яну 21, 2005 16:51 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от PACHO26 »

PACHO26 написа:това на верея на 29 лв дали ще може да се гледа,някой който е на тази тарифа да каже
така и не разбрах върви ли добре на тарифа 29 че мисля да минавам на нея
Аватар
MasterCop
Потребител
Потребител
Мнения: 184
Регистриран на: Съб Апр 19, 2003 21:47 pm
skype: mastercop7708
Местоположение: Cop Land
Обратна връзка:

Мнение от MasterCop »

Гледа се с малко насичане - картината е много добра! Сега нета ни е малко скапан, но се гледа!
Аватар
TaO-DeadSocked
Модератор
Модератор
Мнения: 869
Регистриран на: Пет Ное 14, 2003 13:26 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от TaO-DeadSocked »

Нещо не ми тръгвa вече :roll:
Аватар
Lexx
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Авг 12, 2005 16:41 pm
Местоположение: Града на ЛИПИТЕ и красивите жени
Обратна връзка:

Мнение от Lexx »

TaO-DeadSocked написа:Нещо не ми тръгвa вече :roll:
Не само на теб :(
Аватар
lisman
Потребител
Потребител
Мнения: 152
Регистриран на: Съб Фев 12, 2005 12:56 pm
Местоположение: Старa Загора

Мнение от lisman »

На мен ми дава:

Program Closed
Аватар
painkilller
Holy Diver
Мнения: 1057
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 15:02 pm
Местоположение: STZ

Мнение от painkilller »

за мен биг брадър е най-тъпото предаване на света.Само простотия можеш да научиш от него.Правят си гавра с хората.Както вътре ,така и вън от него. :twisted: :twisted: :twisted:
Аватар
PACHO26
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: Пет Яну 21, 2005 16:51 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от PACHO26 »

то и на мен ми направи няколко пъти така преди,но на другия ден върви пак може и след някой час
Аватар
Lexx
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Авг 12, 2005 16:41 pm
Местоположение: Града на ЛИПИТЕ и красивите жени
Обратна връзка:

Мнение от Lexx »

painkilller написа:за мен биг брадър е най-тъпото предаване на света.Само простотия можеш да научиш от него.Правят си гавра с хората.Както вътре ,така и вън от него. :twisted: :twisted: :twisted:
Лошото е че всичките тез простотии дето стават в къщата са суровата действителност която ни заобикаля , и много малко хора не се замислят върху този факт.
Аватар
PACHO26
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: Пет Яну 21, 2005 16:51 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от PACHO26 »

Lexx написа:
painkilller написа:за мен биг брадър е най-тъпото предаване на света.Само простотия можеш да научиш от него.Правят си гавра с хората.Както вътре ,така и вън от него. :twisted: :twisted: :twisted:
Лошото е че всичките тез простотии дето стават в къщата са суровата действителност която ни заобикаля , и много малко хора не се замислят върху този факт.
аз мисля че всички които го гледат го правят за да познаят собствения си образ а тези които не го гледат го правят за да не наблюдават собственият си образ от страни,да така е факт е че по голямата част българи ще познаят себе си в даден съквартирант от къщата
Аватар
x6x
Потребител
Потребител
Мнения: 251
Регистриран на: Съб Юли 12, 2003 13:31 pm
skype: ivan_nedialkov
Местоположение: Тhe Pacific Ocean 4 8 15 16 23 42

Мнение от x6x »

PACHO26 написа:
Lexx написа:
painkilller написа:за мен биг брадър е най-тъпото предаване на света.Само простотия можеш да научиш от него.Правят си гавра с хората.Както вътре ,така и вън от него. :twisted: :twisted: :twisted:
Лошото е че всичките тез простотии дето стават в къщата са суровата действителност която ни заобикаля , и много малко хора не се замислят върху този факт.
аз мисля че всички които го гледат го правят за да познаят собствения си образ а тези които не го гледат го правят за да не наблюдават собственият си образ от страни,да така е факт е че по голямата част българи ще познаят себе си в даден съквартирант от къщата
Суровата действителност много хора я осъзнават,но пак им е"кеф" да вояорстват пред ТВ и да псуват "ПРЕДСТАВИТЕЛНАТА ИЗВАДКА" на обществото ни(според разните им там психо....).В общи линии това са персонажите от риъл лайфа,ама Преекспонирани и натресени ни най брутално в лицето.И НТВ печели от всичко.До последно ти гарантирам,че ще се интересуваш от развитието на "САПУНА" и волю-неволю ще си участник в шоуто а.к.а. - постове в разни форуми.
До преди малко бях с 'близнака" на Гълъбовския "бияч","ебач","готин","фйешън" и т.н. прототип и той се присмиваше на образа от ББ3 - щот он до ся би ги изебал :?
:?:
Боже,боже,колко мъка има по земята
Аватар
painkilller
Holy Diver
Мнения: 1057
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 15:02 pm
Местоположение: STZ

Мнение от painkilller »

оффффффффф !!!прави сте за жалост :wink: Но винаги има изключения и мисля ,че е по добре да не се натоварваме с лигави неща ,а да гледаме конкуренцията :SURVIVOR :wink:
Аватар
Lexx
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Авг 12, 2005 16:41 pm
Местоположение: Града на ЛИПИТЕ и красивите жени
Обратна връзка:

Мнение от Lexx »

painkilller написа:оффффффффф !!!прави сте за жалост :wink: Но винаги има изключения и мисля ,че е по добре да не се натоварваме с лигави неща ,а да гледаме конкуренцията :SURVIVOR :wink:
В интерес на истината не съм очарован и от него.Тъй като съм гледал няколко сезона на чужди варианти на това предаване и нашето бледнее от към монтаж и гледни точки на камерата и изобщо откъм
режисьорка и операторска гледна точка .Изобщо не са доизпипани нещата по типично български начин.Имам чувството че съм го снимал аз с любителска камера.
Аватар
absurd4o
Потребител
Потребител
Мнения: 125
Регистриран на: Сря Юни 28, 2006 6:19 am

Мнение от absurd4o »

Ако трябва да сме откровени-СЪРВАЙВЪР е абсолютно същата ГЛУПОСТ ,като ББ!!!!!!!Българския ТВ зрител е поставен в позицията на ВОАЙОР от "националните"ТВ медии!!Да не говорим пък за ВЕСТНИЦИТЕ,които всячески се стремят да ме запознаят с жълтини от личния живот на "героите" от двете ПОМИИ!!!!!Егати и обществото .........СМЯТАТ НИ ЗА ОЛИГОФРЕНИ,себенеуважаеми БЪЛГАРИ!!!!!!!!!!!
П.П.-има един роман на СТИВЪН КИНГ-"Бягащия човек"!!Гениален,пророчителски за нашето съвремие роман и........доста тъжен........Жалко....
Аватар
painkilller
Holy Diver
Мнения: 1057
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 15:02 pm
Местоположение: STZ

Мнение от painkilller »

Survivor-доколкото знам е снимано от Аржентинци, и на мен лично ми харесва,ако го снимаха нашите щеше да е много по калпаво.Само като се сетя за БГ мачовете от БГ първенство по футбол с какви камери ги снимат :УЖАСССССС
Публикувай отговор