Съвет за интернет-доставчик

Всичко свързано с град Стара Загора.
Заключено
TheDevil
Новак
Новак
Мнения: 15
Регистриран на: Пон Мар 07, 2005 14:30 pm
Местоположение: In the deathcar...

Съвет за интернет-доставчик

Мнение от TheDevil »

Гледам в момента новите оферти на бтк, не са чак толкова лоши, двете години малко ме бъркат, но ще ги преживея. Не съм готов да плащам повече от 30(айде 31-2 лева ;) ) за интернет, в момента съм на верея и от последните 2 месеца читав интернет не съм видял. Можете ли потребителите на другите фирми да ми дадете съвет, към какво да се насоча (с точни скорости и цени)? О и още нещо, живея в центъра до хотел Верея така че ЦТЦ най-вероятно не ми е достъпно.

П.П. И споменете по някоя дума за това кога има и кога няма нет и дали се отстраняват повредите бързо.
Аватар
ivanov
Потребител
Потребител
Мнения: 162
Регистриран на: Чет Мар 04, 2004 15:46 pm

Мнение от ivanov »

viewtopic.php?t=18722
http://lan.stz.bg
http://www.bgbsystems.net/offers/internet-bg.html (безжичен)
За БТК си знаеш.
Като се изгърмиш някъде сам ще разбереш какво е :D
На тъп въпрос - тъп отговор с тъп предмет.
TheDevil
Новак
Новак
Мнения: 15
Регистриран на: Пон Мар 07, 2005 14:30 pm
Местоположение: In the deathcar...

Мнение от TheDevil »

Интернет груп предлагат доста добри количества нет, но тъй като тука един познат на тях, за качеството неможе да се каже нещо по-добро от това на Верея. С изключение на факта че когато има има до дупка, а при верея може да има ама съвсем малко :Д. Безжичния ми идва скъпичък.

А на Орбинет тая локална скорост къде ще я реализирам? Имат ли нещо различно от онова прословуто фтп дет всичко беше наблъскано ей така по разни папки?

А и за ЦТЦ все пак да попитам, да не би докат не съм следил т. нар. пазар на нета :р да са стигнали до моя централен район?

И кво излиза БТК или нищо. Макар че Интернет груп малко ме примамват, дайте малко мнения, особено от хора в центъра ме вълнува, за прекъсванията знам, ама колко са редовни, дали за 1 седмица ще ми го прекарат и тн.
Аватар
ivanov
Потребител
Потребител
Мнения: 162
Регистриран на: Чет Мар 04, 2004 15:46 pm

Мнение от ivanov »

@TheDevil аз съм в центъра и използвам ИГ от 8 месеца. При мен интернета спира рядко и в повечето случаи за не повече от десетина минути. Има и изключения, когато заради буря интернета е спиран за час-два. Но разбира се, мнението ми е субективно. Качеството на услугата не е еднакво навсякъде, освен това всеки си има различни критерии за оценка, поради което винаги има и недоволни. Аз преди да се включа към ИГ разпитвах техни потребители и почти се бях отказал. Рискувах.
На тъп въпрос - тъп отговор с тъп предмет.
Аватар
sonyboy
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 33
Регистриран на: Съб Апр 08, 2006 8:58 am
Местоположение: Стара Загора

Мнение от sonyboy »

Ползвам на БТК 2Мбит и СТС на 1,5Мбит.Доволен съм от СТС.Има Торент рядко спира за малко.На БТК е бърз уж сигурен а преди седмица спря за 30 минути.Нямат торент.На СТС съм стигал до 11000К в торента.На Интернетгруп имам приятел на който изгоряха 3 ланкарти при бури несъм ползвал на тях и нямам мнение.Бъдещето за мен е в безжичния нет и там се насочвам към БГБ.Има цена и 20 лева :idea:
TheDevil
Новак
Новак
Мнения: 15
Регистриран на: Пон Мар 07, 2005 14:30 pm
Местоположение: In the deathcar...

Мнение от TheDevil »

Е за мен бъдещето е във големите скорости :Д, но я да питам, в момента какво неможе да се отваря от бтк - дата.бг? бол.бг? иначе аз нямам проблем с торентите - при сегашната ми тарифа на верея 60кб даун и около 28 кб ъп във линкос съм със над 110 гб ъплоуд а във арена около 60 :) (като даунлоуда ми е два пъти по малко и на двете места, де). И също, ако ползваш еМуле да ми кажеш, че таз програмка е доста ценна, а в момента на верея е почти неизползваема. Благодаря предварително.

П.П. Иначе вчера говорих със съседа, да си делнем едно бтк, 2048 ;) излиза по 19 лева на човек, доволно. Само някой ще каже ли има ли проблем при бтк да се делне, аз съм чувал че има доста блокове с по един договор :Д, ама все пак да питам.
Аватар
[Sz]T-Rex
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 782
Регистриран на: Чет Фев 05, 2004 15:34 pm
Местоположение: по света и у нас
Обратна връзка:

Мнение от [Sz]T-Rex »

bgb system ми изглеждат добре..само тая инсталационна такса ме притеснява , поради факта , че може да варира , но не пише от колко до колко .. земат ми кажата 100 лв инсталационна такса ше тряа да ги бия с метлата в главата .. някой няква информация за тях има ли (за инсталационната такса ме интересува..) :roll:
Аватар
tonyboy79
Потребител
Потребител
Мнения: 103
Регистриран на: Сря Юни 07, 2006 13:07 pm
Местоположение: WTF?!?!?

Мнение от tonyboy79 »

БТК имат сериозни проблеми с торентите. Иначе за другото са ОК.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

tonyboy79 написа:БТК имат сериозни проблеми с торентите. Иначе за другото са ОК.
Да ти кажа аз съм на БТК и не съм забелязал подобно нещо.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Мнение от sawo »

Така си е никакви проблеми нямат с торентите
Заключено