СТС забраниха верейските IP-та.

Всичко свързано с град Стара Загора.
Аватар
nefelen
Модератор
Модератор
Мнения: 996
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 12:29 pm
skype: nefelen
Местоположение: -=mysteryland=-
Обратна връзка:

Мнение от nefelen »

Ами докато ми уври кратуната :P :lol:
s0 lItTlE tImE, s0 lItTlE t0 d0
Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

Мнение от jerry »

jerry написа:Има и е доста добър особенно Vereya-LAN/при модемите незнам как стоят нещата/ вече успешно си тегля със 500кб/с международен трафик, български 60кб/с това всичко + реално IP и светкавично отваряне на сайтовете. От време на време изтърват по 3мб/с BG PEERING и натръшквам по 1 килограм дискове :wink:

Най-странното е, че СиТиСарите ги виждам перфектно и имаме добра скорост помежду си а тези които са на верея на модем са ми невидими. Ако става въпрос за скайп трябва да избегна момента когато ми е мигнал и да му звънна и да не затварям ако искам да може да поддържаме комуникация.
Изображение
Аватар
PACHO26
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: Пет Яну 21, 2005 16:51 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от PACHO26 »

jerry написа:
jerry написа:Има и е доста добър особенно Vereya-LAN/при модемите незнам как стоят нещата.
Изображение
я кажи като е по добре да си на лан отколкото с модем каво да направя та да мина на лан че ''белким'' се подобрят нещата --че не ми е ясно нещо
Аватар
Da Edd
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 504
Регистриран на: Чет Яну 05, 2006 14:18 pm
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Da Edd »

Доколкото прочетох и разбрах, VereyaLAN са накакъв интернет клуб в кв. Казански, предлагащ интернет, купуван от Верея Кабел. С една дума решили Гошо и Пешо да купят 300 метра кабел, няколко суича и ги опънали над 3-4 блока... Бъдещето не е там... Не се връщайте с няколко години назад.
TyraNt
Новак
Новак
Мнения: 8
Регистриран на: Вто Окт 10, 2006 20:54 pm

Мнение от TyraNt »

Ако имаше такъв нет дали щеше въобще да има Орбинет,ИГ,ЦТЦ мегалан даже... ?!
Аватар
Lexx
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 515
Регистриран на: Пет Авг 12, 2005 16:41 pm
Местоположение: Града на ЛИПИТЕ и красивите жени
Обратна връзка:

Мнение от Lexx »

Da Edd написа:Доколкото прочетох и разбрах, VereyaLAN са накакъв интернет клуб в кв. Казански, предлагащ интернет, купуван от Верея Кабел. С една дума решили Гошо и Пешо да купят 300 метра кабел, няколко суича и ги опънали над 3-4 блока... Бъдещето не е там... Не се връщайте с няколко години назад.
Не е точно така.
Аватар
John3V
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 805
Регистриран на: Чет Юли 11, 2002 2:33 am
Местоположение: john3v.dom.bg
Обратна връзка:

Мнение от John3V »

Da Edd написа:Доколкото прочетох и разбрах, VereyaLAN са накакъв интернет клуб в кв. Казански, предлагащ интернет, купуван от Верея Кабел. С една дума решили Гошо и Пешо да купят 300 метра кабел, няколко суича и ги опънали над 3-4 блока... Бъдещето не е там... Не се връщайте с няколко години назад.
Нищо общо с истината!
Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

Мнение от jerry »

Da Edd написа:Доколкото прочетох и разбрах, VereyaLAN са накакъв интернет клуб в кв. Казански, предлагащ интернет, купуван от Верея Кабел. С една дума решили Гошо и Пешо да купят 300 метра кабел, няколко суича и ги опънали над 3-4 блока... Бъдещето не е там... Не се връщайте с няколко години назад.
Няма такъв филм. Едно време беше така като бяха на орбинет но сега верея купи фирмата на Даката и е собственост на верея. Демек те отговарят за повреди и техни техници идват да оправят всичко. И да звъннеш в офиса те питат на лан ли си или на модем.
Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

Мнение от jerry »

PACHO26 написа:
jerry написа:
jerry написа:Има и е доста добър особенно Vereya-LAN/при модемите незнам как стоят нещата.
Изображение
я кажи като е по добре да си на лан отколкото с модем каво да направя та да мина на лан че ''белким'' се подобрят нещата --че не ми е ясно нещо
Ми според мен е доста по-добре, пък и по евтино. А този бъг със скоростта към софийските сървъри и главно data.bg го оправиха/за мое най-голямо нещастие/.
Публикувай отговор