Орбинет новост ?!

Всичко свързано с град Стара Загора.
TyraNt
Новак
Новак
Мнения: 8
Регистриран на: Вто Окт 10, 2006 20:54 pm

Орбинет новост ?!

Мнение от TyraNt »

Има ли нещо,което скоро ще правят Орбинет... питам за някфи клюки ... щото имат още 1 седмица и се местя !
Аватар
[Sz]T-Rex
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 782
Регистриран на: Чет Фев 05, 2004 15:34 pm
Местоположение: по света и у нас
Обратна връзка:

Мнение от [Sz]T-Rex »

едва ли .. аз при първа възможност ще се преместя :D затънали сме яко .. няма оправия наща раота ей ..
TyraNt
Новак
Новак
Мнения: 8
Регистриран на: Вто Окт 10, 2006 20:54 pm

Мнение от TyraNt »

доколкото разбрах са купени от германци... и торент и ДЦ++ няма да има... но в най-скоро време ще има ГОЛЯМА скорост и реал ип тва е сигурно :)
Аватар
[Sz]T-Rex
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 782
Регистриран на: Чет Фев 05, 2004 15:34 pm
Местоположение: по света и у нас
Обратна връзка:

Мнение от [Sz]T-Rex »

надявай се да е сигурно .. няма нищо сигурно в таз държава .. ако ще и арменския поп да е купил орбинет , стандартите са си стандарти .. да не са луди да правят орбинет по европейски стандарт , като може да минат и МНОГО по-тънко - по не български , а СТАРОЗАГОРСКИ стандарт..
Дано да има промени , ама ако няма в близките месец-2 и аз ще политам към интернет труп .. само дано като се преместя да си имам достъп до форума на орбинет , че иначе контрола във форума ще си отиде заедно с мене .. не , че ся има мноо контрол , ама тогаа хептен..
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

хванал си се като удавник за сламка :twisted:
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
sonyboy
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 33
Регистриран на: Съб Апр 08, 2006 8:58 am
Местоположение: Стара Загора

Мнение от sonyboy »

[Sz]T-Rex написа: Дано да има промени , ама ако няма в близките месец-2 и аз ще политам към интернет труп ..
От трън,че на глок... :lol: СТС е истината :idea:Вервайте ми :P
Аватар
iimitev
Новак
Новак
Мнения: 16
Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 19:24 pm

Мнение от iimitev »

TyraNt написа:доколкото разбрах са купени от германци... и торент и ДЦ++ няма да има... но в най-скоро време ще има ГОЛЯМА скорост и реал ип тва е сигурно :)
ТОВА Е ГЛУПОСТ !!! А и някой да ги купи те са същите мизерници трябва да има кардинални промени в цялата фирма смяна на кадри най-вече главните лица като Управител и админи. Някой хора дето ще търпят критика от страна на клиенти и ще си пишат в форума.
Аватар
iimitev
Новак
Новак
Мнения: 16
Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 19:24 pm

Мнение от iimitev »

10 дена Орбинет са "супер" нета се скапва от време на време и пак на същотот держе. Лъжат ама много яко ....
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Мнение от sawo »

Надежда има само ако някой купи името орбинет и направи нов доставчик но тогава ще е по-добре с ново име понеже сегашното е "леко" опетнено :)
Аватар
iimitev
Новак
Новак
Мнения: 16
Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 19:24 pm

Мнение от iimitev »

Уш новите скоростти които бяха от 1 март които ги има обявени на този адрес : http://dvd-info.hit.bg/Orbinet.html
Явно само като обява ги има но като скорост никакви ги няма. Постоянната скорост сие същатата от миналата година.
Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

Мнение от jerry »

http://lan.stz.bg е на друго мнение...
Аватар
iimitev
Новак
Новак
Мнения: 16
Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 19:24 pm

Мнение от iimitev »

jerry написа:http://lan.stz.bg е на друго мнение...
Защо тогава ги има същите цени обявени и в безплатния всетник който е с тираж поне както пише на него 30 000 броя. Поне да не бяха обявявали цените там на тези скорости от които няма и следа.
Аватар
Da Edd
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 504
Регистриран на: Чет Яну 05, 2006 14:18 pm
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Da Edd »

iimitev написа:Защо тогава ги има същите цени обявени и в безплатния всетник който е с тираж поне както пише на него 30 000 броя.
Питай Запрянов, ние не знаем...

Някой вече си е направил труда да сканира притурката към въптосния безплатен вестник.
Изображение
Аватар
iimitev
Новак
Новак
Мнения: 16
Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 19:24 pm

Мнение от iimitev »

Da Edd написа:
iimitev написа:Защо тогава ги има същите цени обявени и в безплатния всетник който е с тираж поне както пише на него 30 000 броя.
Питай Запрянов, ние не знаем...

Някой вече си е направил труда да сканира притурката към въптосния безплатен вестник.
Изображение
Значи не съм халиционирал хахаха
Аватар
[Sz]T-Rex
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 782
Регистриран на: Чет Фев 05, 2004 15:34 pm
Местоположение: по света и у нас
Обратна връзка:

Мнение от [Sz]T-Rex »

и въпреки всичко скоростти пак няма..но си го набутаха с тез реклами .. рекламират нещо , но не го дават .. тъпо .. могат да бъдат съдени за измама .. аз ако съм нов клиент и гледам ся тия скорости , включвам се и кво?Получавам на половината .. да не и по-зле .. извинявай , обаче ще ги осъдя , няма да ми мигне окото..
Публикувай отговор