D-War

Ако искате да коментирате някой филм или имате проблеми с него .. тука е мястото да го направите.
Публикувай отговор
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

D-War

Мнение от SniperBeta »

Емчи поиграли са си с 3DMax-a, спор няма. Чак са се пооляли. Та във филма в много общи линий става въпрос за огромна митологична змия, която гони едрогърдеста мадама из Л.А, за да я схруска и да стане дракон. Аз...кога ли най-накрая ще случа да гледам хубав филм, не знам. В тоя филм има повече ефекти отколкото в Transformers. Проблема е, че повечето от тези ефекти и аз мога да ги направя ако поседя 1 година зад 3DStudio-то.

П.С. Не знаех, че китайския дракон може да бълва огън. Хубаво е когато човек научава нови неща, нали?
Вий представяте ли си за какви пълни малоумници става дума сред зрителите в imdb щом 1300 човека са гласували с оценка 10 (десет) за този...филм? Феноменално!


Оценка: 3/10
Аватар
tonyboy79
Потребител
Потребител
Мнения: 103
Регистриран на: Сря Юни 07, 2006 13:07 pm
Местоположение: WTF?!?!?

Мнение от tonyboy79 »

С друг режисьор, друг актьорски състав филма ще си е супер. Ама този става само за губене на времето.
Също оценка 3/10

ПП: Гледайте Американски гангстер.
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

аз изобщо не им гледам мнението на тея оT imdb за нищо не стават
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Мнение от ^Sloopy^^ »

ахаха колкото бях разколебан да го гледам тоя филм ся вече напълно съм разколебан :lol: освен едно мерси да ви кажа друго незнам хах
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Мнение от SniperBeta »

Може би aко го бяхa рaзгърнaли в 2-3 филмa, щеше дa се получи еднa нaистинa интереснa съвременно-измисленa прикaзкa, but...
Аватар
boyzone
Потребител
Потребител
Мнения: 93
Регистриран на: Пет Дек 01, 2006 16:14 pm

Мнение от boyzone »

ефекти баце,ефекти...ако и тях ги нямаше,не знам кой би го гледал.А иначе американското кино отдавна е в криза,което се потвърждава и от излизането на продължения на хитове от близкото минало ( или по-точно казано "обновяването" ) на хитове от рода на "Умирай трудно","Рамбо" и др.Сякаш се наблюдава една голяма безидейност откъм нови сценарии и сюжети,които да задържат вниманието на зрителя(нека не казвам да приковат...),поради което се връщат към стари и "изпитани" хитови заглавия.
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Мнение от SniperBeta »

Ей за туй аз си гледам анимето. :wink:
Публикувай отговор