Hitman

Ако искате да коментирате някой филм или имате проблеми с него .. тука е мястото да го направите.
Аватар
[Sz]T-Rex
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 782
Регистриран на: Чет Фев 05, 2004 15:34 pm
Местоположение: по света и у нас
Обратна връзка:

Hitman

Мнение от [Sz]T-Rex »

К'во ще кaжете зa Хитмaн филмa .. aз лично не съм го гледaл жсе още , но в кинaтa го имa и ще го гледaм съвсем скоро .. нaй-интересното е , че филмa е снимaн в Бългaрия .. глaвно зaрaди товa ще го гледaм...някой някaкво мнение?
CrashAndBurn
Новак
Новак
Мнения: 25
Регистриран на: Нед Фев 25, 2007 17:28 pm

Re: Hitman

Мнение от CrashAndBurn »

[Sz]T-Rex написа:К'во ще кaжете зa Хитмaн филмa .. aз лично не съм го гледaл жсе още , но в кинaтa го имa и ще го гледaм съвсем скоро .. нaй-интересното е , че филмa е снимaн в Бългaрия .. глaвно зaрaди товa ще го гледaм...някой някaкво мнение?
Я кажи в кое кино в Стара Загора ще го гледаш?
п.п. Дано по-бързо да го построят този МОЛ, че да отидем да гледаме някой филм на кино.
Аватар
[Sz]T-Rex
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 782
Регистриран на: Чет Фев 05, 2004 15:34 pm
Местоположение: по света и у нас
Обратна връзка:

Мнение от [Sz]T-Rex »

Нa мен до колкото ми е известно в моментa рaботи сaмо кино Консомол в Стaрa Зaгорa .. aз имaх в предвид , че ще го гледaм в София ...
Аватар
*NIKITA*
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 548
Регистриран на: Съб Фев 12, 2005 15:34 pm
Местоположение: СТРАНАТА НА ДЪРВЕСАТА
Обратна връзка:

Мнение от *NIKITA* »

Лично мое мнение - за филма с най-голям бюджет сниман до сега в България доста се осраха :twisted: Боза голяма,според мен.. с толкова пари можеше да се направи нещо много по зрелищно.С тоя рейтинг 6.5 в IMDB и то при 9.000 зрители те немогат да си върнат разходите дори.Очаквах,по мое усмотрение поне на терен изглеждаше добре и,че може и да излезе хубав филм от това,но уви :( Всевъзможно покритие с играта,слаба актьорска игра,особенно пък Хитмен можеше да го изиграе друг/тоя нещо не ми стои както трябва в тая роля/ :twisted: Режисьора почти никумо неизвестен успял да хване тук там някой добър кадър /дано да не е случайно/ Явно големия бюдедж е заминал за глезотийки и заплати на екипа,не толкова за "зрелищното" във самия филм и как не,като само караваната на главния актьор на терен е 12 000 евро на седмица /смятайте сами/ Наистина очаквах повече,ама малко стана като с "300" трейлъра по завладяващ от самия филм.Няма да загубите много време да го гледате ..понася се.. Според мен филма "The Tournament "/2008/ който също е сниман в България и то с доста по малък бюджет ще е много по-добър от към динамика и зрелищни каскади :twisted:
Но това пак е само мое мнение ..
"The Tournament " - трейлър / неофициален/ - http://www.dailymotion.com/video/x3t3hp ... shortfilms
Аватар
tonyboy79
Потребител
Потребител
Мнения: 103
Регистриран на: Сря Юни 07, 2006 13:07 pm
Местоположение: WTF?!?!?

Мнение от tonyboy79 »

А ти какво очакваш от филм правен по игра?!?!??! :D
Аватар
kitikri
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 552
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 14:50 pm
Местоположение: /dev/null
Обратна връзка:

Мнение от kitikri »

Само да не осерат и филма по Max Payne че тогава...
Аватар
Zac
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 895
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 18:44 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от Zac »

Е че 300 си беше супер як.. даже като се има впредвид, че е правен само в студио... .
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Мнение от sawo »

kitikri написа:Само да не осерат и филма по Max Payne че тогава...
Ще бъде със сигурност не се притеснявай :wink:
За филм по игра оценка над 4.5 си е постижение така че не виждам какво сте недоволни(Doom заслужава не повече от 3,5)
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Hitman

Мнение от SniperBeta »

Преди малко го гледах и аз най-накрая. Е...не беше толкова зле колкото очаквах. Разбира се, беше си пълен буклук, но има и по-големи пръдни правени по игри (Уве Бол ениуан?). Дървото 47 никога не е била сред желаните от мен игри, така че не възлагах и много на филма. И получих точно това, което очаквах - безумна актьорска игра, 2-3 добри момента, лошо-разбираема-руска-реч и, разбира се, София, която е в Русия.

4/10

П.С. Има само 2 филма правени по игра, на които мога да им дам чистокръвна девятка без всякакви угризения - Mortal Kombat 1(с превод на Мулти-видео Център) и Silent Hill.
Аватар
PTS
Модератор
Модератор
Мнения: 799
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 14:47 pm
Местоположение: София / Стара Загора

Re: Hitman

Мнение от PTS »

Мен пък много ми хареса, но вероятно защотото го гледах на кино и там атмосферата е друга.
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Re: Hitman

Мнение от PoSSeSSeD »

Днес изгледах най-после това човешко творение. Чудя се от къде да подхвана.

Според мен филма е с доста инетересен сюжет. Уловени са атмосферата и духа на играта. Ако беше мисия в играта, определено бих я играл. Тръпката се запази до самия край. НО тук идва голямото "НО"! Според мен за перфектната игра по която е правен, има доста неща из филма, които не са изпипани. На моменти изглеждаше като някоя играя, която прави бъгове. За актьорската игра останах със смесени чувства. В крайна сметка колебая се, ако давам оценка дали да дам 6 или 7 и затова мисля че най подходящо от мен е...
6.5/10
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Hitman

Мнение от 2fry »

Много зле тва ве! Значи аз по принцип си очнавах да е слабо, ама то направо отчайващо. Се едно като са казали на сценаристите че ше снимат в България и ги е налегнала такава депресия, че за отмъщение са преевали сценария. То по принцип къв сценарий във филм по игра за Дървото 47, ясно че няма да е Шесто Чувство 2, ама поне малко можеха да си напишат домашното. Големият шок идва, като видиш как руският президент идва и го отстрелват пред Народния Театър Иван Вазов. Ясно, щом е Иван като едното нищо може да е в Русия. Ше налепиме малко абсолютно еднакви плакати “Москва” и работата ше заспи! Тука бтв се доближават до играта, шот и там плакатите са ВСИЧКИ еднакви. Ся разбираемо е защо филма не са го снимали при другарите. То тва руският президент да е лошият във филма сигурно ги е карало да се просълзяват от умиление и от възхищение колко оригинална идея е това, както и колко пост-Студената Война е тоя филм. Некав ужас всичко. Тва смятайте щом АвП 2 ми хареса повече за кво става дума. Нашият и той е некав противен, единствената му прилика с 47 е, че и той точно толкова дървен. За актьорски талант мисля че е обидно да се говори. Беше добре и когато го снимаха в гръб как върви като първообраза си. И тва са приликите. Мацката ставаше, ма тя си е манекенка, ше я видим как ше се справи в новия Бонд, поне там ше има по-добър сценарий. Също така забелязах че в тоя филм са вкарали де що видят актьор от телевизията. Те па горките къде са се забили, сигурно като са видели филма и им се е доплакало. То не беше T-Bag-а от Призъна, то Дезмънд от Лоста, че и даже единя от Desperate Housewives беше на интерпол оня задръстеняк. Освен това мисля, че е крайно време да се развенчае мита, че всички хора от ВСИЧКИ нации говорят на английски със своите сънародници когато са сами. Особено “реалистично” беше как президента почва на руски с 2 изречения и после давай на английски пред бабките в Александър Невски 
Абе фън отсякаде, само не откъм екрана. Добре че не давах пари за тва нещо, че да не ме е яд.
Оценка: 2/10 (не знам що не е 1, ама за всеки случай, да не ме обвинят, че съм много критичен)
Аватар
NightWolf`
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 565
Регистриран на: Чет Апр 08, 2004 17:30 pm
Местоположение: Из Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Hitman

Мнение от NightWolf` »

Аз, чак неска го гледах...и супер много ме разочарова този филм, да не кажа че беше ужасен.....Грам атмосфера от играта не са хванали, за пореден път се убедих, че филм правен по игра е пълна боза....SUXxXXx
Оценка: -10000000 :angry:
Now the magic has gone
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Hitman

Мнение от admin »

Филма е досущ като играта, това много ми хареса.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

Re: Hitman

Мнение от jerry »

Не съм съгласен, че не е правен хубав филм по игра. Гледайте Silent Hill ;)
Публикувай отговор