Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Ако искате да коментирате някой филм или имате проблеми с него .. тука е мястото да го направите.
Публикувай отговор
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от SniperBeta »

Terminator : The Sarah Connor Chronicles

Изображение

Режисьори:
S01E01 - Pilot : David Nutter
S01E02 - Gnothi Seauton : David Nutter
S01E03 - The Turk : Paul Edwards
S01E04 - Heavy Metal : Sergio Mimica-Gezzan
S01E05 - Queen's Gambit :Matt Earl Beesley
S01E06 - Dungeons & Dragons : Jeffrey G. Hunt
S01E07 - The Demon Hand : Charles Beeson
S01E08 - Vick's Chip : J. Miller Tobin
S01E09 - What He Beheld : Mike Rohl

S02E01 - Samson & Delilah : David Nutter
S02E02 - Automatic for the People : Jeffrey G. Hunt
S02E03 - The Moustrap : Bill Eagles
S02E04 - Alison from Palmdale : Charles Beeson
S02E05 - Goodby to All That : Bryan Spicer
S02E06 - The Tower Is Tall But The Fall Is Short : Tawnia McKierman
S02E07 - Brothers of Nablus : Milan Cheylov
S02E08 - Mr. Ferguson is Ill Today : Michal Nankin
S02E09 - Complications : Steven DePaul
S02E10 - Strange Things Happen at the One Two Point : Scott Pettersl
S02E11 - Self Made Man : Holly Dale
S02E12 - Alpine Fields : Holly Dale
S02E13 - Earthlings Welcome Here : Félix Enríquez Alcalá
S02E14 - Good Wound : Jeff Woolnough
S02E15 - Desert Cantos : J. Miller Tobin
S02E16 - Some Must Watch While Some Must Sleep : Scott Lautanen
S02E17 - Ourselves Alone : Jeff Woolnough
S02E18 - Today Is the Day : Guy Norman Bee
S02E19 - Last Voyage of the Jimmy Carter : Guy Norman Bee

Сценарист: Josh Friedman
Продуценти: C2 Pictures (Mario Kassar и Andrew Vajna)

Участват:
Summer Glau – Cameron
Thomas Dekker – John Connor
Lena Headey – Sarah Connor
Richard Jones – James Ellison
Brian Austin Green - Derek Reese
Garret Dillahunt - Cromartie
Shirley Manson - Catherine Weaver


Най-накрая излезе този дългоочакван от булшинството фенове на терминатора сериал и аз, като един от тях, не пропуснах възможността да го гледам през окото на непоправимия критик, който иска още и още от така вкусното му и познато ястие "Терминатор".
Всеизвестен факт е, че всяко едно продължение на даден филм се прави с комерсиална цел и в повечето случаи се оказва пълен провал, който дори не може да се приближи до идейността на първата част. Е – Терминатор 2 е един от малкото филми, които правят точно обратното – извисяват втората част далеч и нагоре. James Cameron надхвърля себе си и времето като прави своя втори терминатор да бъде толкова перфектен, че да спечели сърцата на хората години напред в бъдещето. Бъдещето на James.
И така до ден днешен, Т2 остава един от най-добрите филми създавани някога и моят единствен и безапелационен №1 в личната ми колекция.
Сега е време да обърнем внимание на сериала, за който все пак е темата. Ще попитате може би защо точно Т2 визирам и като цяло защо е този увод. Защото, скъпи приятели, Хрониките на Сара Конър е сериал, правен от хора, които са застанали в кръглата зала на борда на FOX директорите и са им казали: „Терминатор 3? Да продължим историята на Терминатор 3? Кажете, че се шегувате. Терминатор 3 е просто едно недоразумение и ние не искаме да имаме нищо общо с него!”. Пичовете са го определили като антиканоничен, тотално са пренебрегнали съществуването му и са направили история, която в няколко сезона детайлно да разгръща и разказва събитията непосредствено след Т2. Ето това наричам аз стъпка в правилната посока. Каквото и да си говорим Т3 беше пълен абсурд и като капак на това лошата терминаторка (разбира се, че жена, инак феминистките може да надигнат тягостни вопли, а в Америка феминизмът и расизмът са на мода) се казваше Терминейтрикс.
Пилотният епизод, който излезе преди 2 седмици, спокойно мога да го определя като най-силния пилотен епизод на сериал, с най-силен старт (от тип хвърлящ-те-в-центъра-на-събитията), който съм виждал досега.


Какво разбрахме до момента от трите епизода:

Първото нещо е именно малка част от историята – непосредствено след събитията взели място в Т2, Сара и Джон биват преследвани от полицията и им се налага да се крият постоянно. Този живот разбира се е колкото труден, толкова и нежелан. Сара бива преследвана от кошмари свързани със SkyNet и терминатори и тя някак знае че въпреки саможертвата от страна на Майлс Дайсън и Т800 (Арнолд) нещата не са приключили. Има нещо, което не трябва да е така. Докато един ден просто всичко започва от начало. Сара и Джон биват преследвани не само от полицията, но и от нова машина, изпратена от SkyNet с една единствена цел – да убие Джон. Разбира се изпратена е и още една машина, за да го защитава. Тогава Сара разбира, че в бъдещето (за тях) и миналото (за SkyNet) някой друг е поел отговорността за създаването на SkyNet.

Второто нещо, което разбрахме е, че повече няма да видим Арнолд, Линда Хамилтън или който и да е от филма. Което е просто страхотно, защото съгласете се, че тези актьори едва ли ще издържат на гърба си цял сериал, колкото и да са добри. Трябва...трябва свежа кръв (или по-лъскав метал, изберете си). Новите актьори се справят меко казано добре.
Summer Glau (Cameron) – добрата терминаторка, която е изпратена тук за да спаси Джон. Това момиче си играе ролята, шега няма. Тя е кибернитичен организъм, който не познава човешките емоции. Изражението на лицето и е винаги едно и също, дори в битка. Тя гледа, изчислява, анализира и се учи. Не познава болка или тъга, не прави разлика между добро и лошо. Засега нищо не се знае за нея (имам предвид като модел), но до този момент във филма е показан единствено Т-800 Модел 101 (Т-800 модела на едно-скелета, а 101 е модела на тъканта, която го обвива за да изглежда като човек). Тя явно е по-усъвършенствана от Т-800, защото може по по-истински начин да имитира човешки изражения, както и да приема храна. Но не е чак толкова модерен киборг колкото Т-1000.
Thomas Dekker (John) – след събитията в Т2, ние виждаме Джон вече пораснал. Непрестанната борба с живота го е превърнала в един твърд и разсъдлив младеж, който няма нищо общо с льольото от Т3 и много общо със смелото момче от Т2. Един истински бъдещ лидер на Съпротивата. Томас се вживява в образа си просто великолепно.
Lena Headey (Sarah) – кралицата от „300” допълва образа на Сара по изумителен начин. Казвам „допълва”, защото преди 15 години Линда Хамилтън го „изгради” по начин, недостигнат от много холивудски актриси, така че според мен едно от най-трудните неща в този сериал е именно да се съхранят образите на Джон и Сара. А Лена знае какво прави, повярвайте ми! Сара Конър е силен, духовит човек, който не се спира пред нищо за да осигури живота на сина си. Водена от своя мироглед и методите, в които вярва, тя отново пренебрегва мнението на Джон (точно като в Т2), и го третира като своето малко дете. Но тук в сериала се вижда как с всеки следващ епизод, тази нейна...вяра, започва да се разклаща и вероятно в някои от другите сезони ще усетим надмощието на Джон над майка си.

Третото нещо са именно препратките към Т2, оглавявани от името на терминаторката – Cameron (за който случайно не знае, James Cameron е създател на Т1 и Т2).
- Пилотния епизод започва точно както свършва Т2 – с пътя, по който Сара Конър шофира и на заден план звучат нейните мисли за живота, миналото, настоящето и бъдещето. Което е един от любимите ми моменти, защото пътят сам по себе си, символизира живота. Пътят на Живота, който си има начало (миналото), отсечка, в която се намираш в момента (настоящето) и край (бъдещето).
- Реферанс към Т-1000(Робърт Патрик) и Т-800(Арнолд) от Тerminator 2 . Тук лошият терминатор се държи по подобен на Т-1000 начин, дори бяга като него, а експлозията в началото обезобразява част от лицето му, показвайки му металния череп по същия начин, по който Т-800 изглеждаше към края на Т2.
- Музикалните теми са един много добър кавър-реферанс към Brad Fiedel и неговата музика за Т2 и определено настроението, което струи от тях е далеч по-терминаторско от тези в Т3.
- Култовата реплика „Come with me if you wanna live”, тук отново бива отправена от машина към човек, за разлика от Т3, където беше от Джон към Кейт и дори там не беше същата а нещо от сорта на „You want to live? Then come with me!”

Те това са моите размисли и страсти по темата. Днес излезе и третия епизод , който мога да го определя като разкошен, любимият ми момент беше кадъра в който се показва плакат на шах. От едната страна е човешка ръка, която държи пионка, а от другата – роботизирана. А любимата ми реплика остана от диалога между Сара и Камерън:
- Камерън: Ще го убиеш ли?
- Сара: Да го убия ли? Нищо не знам за него.
- Камерън: Той е работил за Сайбърдайн по времето, когато е бил в колежа.
- Сара: Никой няма да умира, докато аз не кажа!
- Камерън: Хората умират през цялото време. Никой няма да те чака.

Така че сериалът е зареден с нечовешки дози потенциал и се очертава да бъде единствения, който някога ми е харесал. Самата идея да се направи сериал в света на Т2 е широко прегърната от мен, защото като фен аз просто изгарям от желание да науча в подробности възможно най-много неща свързани с терминаторите, SkyNet и Cyberdine Systems. А какъв по-добър начин да бъдат разказани, ако не в редица епизоди?

„Само бъдещето ще покаже”.

Изображение



(Темата остава отворена за дискусии)
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от sawo »

Интересно наистина ще метна един поглед, но повече чакам t4 :)
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от SniperBeta »

Да, от McG – режисьора на Ангелите на Чарли 2 и редица музикални клипове. Е, ако Т3 беше слаб, Т4 вече ще е за номинация! А пред гения и таланта на McG, Uwe Boll заслужава Golden Globe.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от sawo »

Аз пък мисля, че ще е много по-добър от T3 :)
Аватар
DMXDMX
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 553
Регистриран на: Нед Яну 15, 2006 23:47 pm

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от DMXDMX »

Обаче бат Арни го няма :roll:
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от sawo »

Развали го и него политиката :lol:
imdb написа: This overly-hyped (via massive FOX adverts) show is a prime example of why at least some of the Hollywood writers should remain on strike. The writing has, simply put, dumbed down the Terminator movies (1 & 2) -- and that is considerable, given that the T 1 & 2 movies weren't exactly brain trusts to begin with (although they were well scripted, and enjoyable). This program begins with (surprise! not...) Sarah and her precious boy-future-world savior discovered by (whoa! not...) a terminator. O.K., let's say you buy the hokey beginning -- then why in the world would you buy this: Sarah leaves her fiancé, and unlike most lovers who get unceremoniously dumped, he goes to the police (not to report Sarah as missing, but just to whine!)?? Then, to further challenge credulity, just as the jilted idiot is reporting this to the local yokel law enforcement flunky, who should magically appear but an F.B.I. agent!! Well, Sarah and son split for parts unknown, and in less than 5 minutes both the F.B.I and the predatory terminator locate them -- astounding? no -- pathetically unbelievable, yes. And, to make even this terribly scripted scenario reek even more, it turns out that there is a "good" cyborg planted at the new school John is enrolled in, in the new town of course that he and his mom secretly moved to. I really need not go on, but yet another ridiculous moment occurs when the protective good borg ushers Sarah and John into a bank in L.A., where the borg has a safe deposit box, and proceeds to use a gun to hold the bank up simply to enter the safe deposit vault where she could have opened her boxes (yes, it turns out there are more than 1 box) without disturbance and without arousing suspicion -- needless to say, however, that such a sane scenario would not provide for the excitement of the LAPD, the F.B.I. (who of course have a direct live camera feed from the bank via the LAPD, just like real life...not!) and the ever-menacing terminator converging on the bank. Don't even ask how the F.B.I. agent and the terminator could have possibly followed the trio to L.A. -- after all, they found them before after a secret move, without believability! At least the original T1-2 flicks either showed or rationally explained exactly how the terminator was able to locate Sarah and/or her son John, sometimes even without success, but such smart little touches are completely absent in this program. Further, do we really need an F.B.I. agent also tracking them, or does this more closely resemble cliché-ridden standard T.V.???
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от SniperBeta »

Ти imdb ако го слушаш за всичко, далече няма да стигнеш. Те там хората дават максимални оценки на Хитмен и Блъд Рейн, ти...
Много яки били, страхотни, неповторими. Lost им е любимия сериал, какво очакваш. И на мен ми беше интересен...до-към-края на първи сезон. После ме изгуби. Еми то си беше пълна простотия. Но американците се кефят на дебилни неща и когато излезе нещо, което притежава потенциала да се издигне над масата и да пледира за уникалност, всички го гледат на кръв и мачкат. Все пак излезе Т3 и някак си нали се сещаш, че да имаш смелостта да отречеш съществуването му е колкото дръзко толкова и опасно. Все пак дори Джеймс Камерън не е забранил направата на Т3, въпреки че държи правата за Терминатор сагата, а камо ли някакви си момченца, пръкнали се от никъде и посмели да заявят "Т3 е пълен буклук, ще продължим Т2" да спечелят критиката. Това веднага води към измислянето на други алтернативи. Как ще правим Т4, примерно? Коя от двете истории ще следва? В едната Джон е затворен в бункер и цялото човечество е пометено, в другата стрейфа смело измежду терминаторските вражески куршуми. Е? И ко прайм ся?
Така че трябва да има недоволни хора от факта, че има сериал по Т2. Неизбежно е.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от sawo »

Доста често съм съгласен с цялостните оценки, макар и не винаги особено с някои на най-касовите филми, но винаги преди да гледам нещо преглеждам imdb.Когато видя добре аргументиран коментар по даден филм или сериал обикновено го взимам под внимание.Днес все пак ще го гледам първия епизод и да видим :)
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от 2fry »

Нова седмица, нов Терминатор. Еми честно казано предната серия малко ме подразни. Прекалено мудно действие (но го отдавам по-скоро на това че е сериал в който трябва да направят 5-16 сезона и да ги запълнят с нещо, не като слабост на сценария), тва силата на Терминатор сериите е в динамиакта и експлозивността. Абе трябва да си личи, че е мащабно, като в първите две серии. Та четвъртата започна малко мудничко, образите като че ли се поотдалечиха от първообраза, примерно Сара е неква доста по-мекушава от военната машина във филмите, ама пак добре, че се опитват да развият малко характерите. Та от средата нататъка серията заспа. Демек не че аз заспах, ми стана доста по-интересно. Кво да прави, като любимият ти филм е Терминатор 2 и не може като дадат някой нов модел и разкрият парченце от пъзела на тяхната същност и да не подскачам на стола. Много добре, имаше си и напрежение и сичко. Историята с Кромарти вече 3та серия се едно и също, тука нещата буксуват, ама нали трябва да вкараме малко и куката във филма. Заслужава да се спомене и Bear McCreary, който най-накрая се сети да ни зарадва с малко музика от неговата класа, определено не е на нивото на Battlestar Galactica музиката, ама то такава се получава веднъж в живота. Както и да е де, саунда в Термиантора хич не е за подценяване и с удоволствие ше си "купя" саундтрака като излезне лятото (вероятно).
Та тва е, определено серията е над средното ниво, но като че ли почнаха да губят инерция от адреналиновите 1ви и 2ри епизод.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от sawo »

Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от SniperBeta »

Четвърти епизод беше много добър, според мен. А тъкмо преди малко изгледах и 5ти, който отново ми хареса. Засега слаб епизод няма. Има някои, които са ненаситени с ешкан, но приемайки факта, че това е сериал си е много добре да има ешкън и не-ешкън епизоди. Нали и история требе да се покаже малко, се пак.
Ета ф 5ти епизод НАЙ-НАКРАЯ разбираме моделите на другите терминатори. Т-888. Но допускам, че наш'та терминаторка е отново по-advance модел. Може би Т-900 ???
В новия епизод имаше цяла тетрадка с предратки към Т2 като почнем от бащата на Джон Конър, минем през момента в който лошия терминатор отива при последните възможни хора, видели Сара и ала Т2 (Т-1000) ги пита на вратата дали знаят нещо за Сара, представяйки се за полицай, и стигнем до набиранията на лоста, които Сара прави точно както в началото на Т2. Аз съм изумен. Сериала е сууупер!
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от 2fry »

Seconded.
Слаб епизод няма. Там, където няма тупалки, са решили да блъскат яко черъктър билд и да развиват сторито. Джон все още ми идва мааааалко по-емо отколкото си го представях, ама ко да ги правиш пуберите.
Тва с Т-888 съм го пропуснал, ето защо трябва да гледам филмите със субтитри, да не изтърва нещо. Добре, разбираемо е защо лошите от бъдещето не пращат някой по-мощен от Т-1000, все пак оня беше прототип, при това неуспешен (нали се издъни в задачата си). Бтв тва където лошковеца ходеше да разпитва за Джон дегизиран като ФБР агент тоя толкова много ми заприлича на Робърт Патрик, баси имаше същата прическа даже и същите уши-елерони каот Т-1000. Към култовите препрадки искам да добавя и момента, в който Камерън се бръкна в глъвътъ на другия терминатор и му извади чипа. Който е гледал екстендед версията на Т2 не може да не се е насрал от кеф. Както и когато направиха връзка с Кайл, тва вече тогава щях да направя задно салто на стола. Едниственото нещо което не разбрах беше какво стана с тялото на лошия терминатор. Всми не може да са го оставили там, все пак е част от бъдещето, ако някой го намери той би могъл да се превърне в началото на Скайнет, точно както Т-800 от първия филм. Както и да е, може да обяснят какво стана в следващите епизоди.
Абе луда работа, направо ми става мъчно, че има само още 4 епизода :(
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от SniperBeta »

Препратката с ваденето на чипа беше...скопяваща.
Междудругото и аз не разбрах какво стана с лошия термометър. Не се е взривил, защото всичко наоколо щеше да е като след атомна бомба. Наш'те не са го взели...или поне не казаха да са го взимали. Терминатора не може сам да си тръгне без чип, нито да се телепортира в друго измерение. Само лейтенанта дето намери ръката. Което пак може да е бегининга на СкайНет.
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от SniperBeta »

S01E06 - Dungeons & Dragons

Ти видя ли каква серия бе, човеееек. О, не!
Ешкан - 10%
История - 90%
Няма такава надъхваща серия. СЪПРОТИВАТА, копеле! Разказва се за СЪПРОТИВАTA! За Кайл. Ужасната фенщина. 2fry, взели са робота! Стига сме се чудили вече. Обаче ръката остана при полицая...
Епизода е преблъскан с Т2 реплики и кадри:
Наш'та механизирана сладурана казва култовата реплика на Арни - Cybernetic organism. Living tissue over a metal endoskeleton., както и "I swear". Също така и запазената марка с телепортирането от бъдещето - кръг, който се образува в близост до тир. Край, това е любимия ми сериал ЕВА!
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от 2fry »

8O 8O 8O 8O 8O
С думи прости: НАЙ-ДОБРАТА СЕРИЯ SO FAR.
Много съм щастлив. Закърпиха дупките от предната серия, за пръв (ха дано да не е за последен) път имаме флашбек от бъдещето, а Съмър Глоу е просто нечовек. Тая жена е родена за тази роля. Нищо общо с патката от Т3 и изкуствените и напъни да се прави на лошааааааа. Като и светнаха очите докато гореше лошия термометър и направо ми идеше да аплодирам. Бтв, нещо не и е чиста работата, тя още в някои от предните серии даваше подобни признаци, тука запази чипа, като едното нищо може да се извърти работата и да се окаже че работи за СкайНет. Тва просто си го представям - angry Камерън, ухаааа.
Флашбека беще нечовешки просто, нямат право да го направят толкова добър просто. машините строят машина на времето, наште съшо, лкудницата. А вслушахте ли се в музикалната тема, когато в бункера единия Терминатор превъртя и почна да избива хората. Малиииииииииииииииии. Освен това за пръв път дадоха бъдещето през деня. Ха дано да има още такива изпълнения. Накрая sausage-партито беше забавно, но нали така само Терминатори изпрашаха, доколкото си спомням Кайл го изплескаха на асфалта баш кат палачинка. Then again него го изпращат от машината на машините (хехе), а наште от (очевидно) подобрена машина на времето на хората. Ари стига толкова, че много адреналин ръш стана. Сериала наистина е страшен, просто си представям какво ли е да изгледаш сички серии накуп.

П.С.: In other news малко светотатствени размисли. Като гледам какво са постигнали със сюжентинте линии в бъдещето с толкова малко пари все повече ми се струва, че Terminator Salvation: The Future Begins (баси името, заклевам се) може и да не съква толкова много. Още по-надъхващ е факта, че Джеймс Камерън е поприседнал в една стаичка с McG да си поприказват малко и да му даде идеи и насоки как точно филма да мачка повече. И все пак нищо не пречи на McG да осере даже и перфектен сценарий. Както и да е, и аз ще го гледам филма, и вие ще го гледате и всички ще го гледат, пък даже и да псуваме след това.
Публикувай отговор