Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Ако искате да коментирате някой филм или имате проблеми с него .. тука е мястото да го направите.
Публикувай отговор
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от 2fry »

И нещо хубу сред реката от лайна: в Замундата цъфна саундтрака на сериала, поредвождан от култовия Беър МакРеъри (Battlestar Galactica). Силно се препоръчва Samson&Delilah със специалното участие на Garbage (новия Т-1000) :wink:
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от ^Sloopy^^ »

пак слаба работа...ама поне видяхме лошата терминаторка в действие макар да имах чувството че тая с мисъл ги сваля всичкте ама :?
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от 2fry »

Серията беше безумно тъпа. Тоя сезон къде се забиха тия, тотално засраха цялата история. Вече всичко е в пъти по-невероятно от безумията дето ги бълваха в Т3. Зуе.
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от SniperBeta »

Малко не разбрах от новата 18та серия (привсе че не беше чак толкова зле като предните), ама тоя дет управляваше подводницата бот ли беше? Щото ако е така вече имаме подсказка за бъдещия бот в Т4.
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от ^Sloopy^^ »

ми на мене лично на такъв ми преличаше :lol: не разбрах много много накрая ония като взема пакета за кво толкова дадоха камерата на тоя дет тряяше да му го даде ама :? иначе като цяло найстина на фона на предните няколко серии тая беше прелична :roll:
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от 2fry »

Новата серия може и да става, ама се усещам, че това е един от тея сериали дето почвам вече да ги гледам насила и вече сериозно ми е писнало. ВСИЧКО в сериала ме дразни вече, дори префалената Съмър Глоу, дето цели два сезона вече все по един и същ лаботомиран начин го раздава. Поне героите да бяха симпатични, пък то кво става, аз се кефя като освиткат някой от тях, големи дразнители. Предпочитам да гледам нещо хитроумно от сорта на Trust Me пред тая простотия.
Като добри новини Линда Хамилтън явно и тя ше прави войсовъри в новото Т4 8O 8O
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от SniperBeta »

Е и туй ако стане и Т4 земе, че се окаже по-добър от Т2 аз официално ще си скъсам меломанската книжка и ще кача клипчето в ю-туб!
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от SniperBeta »

8O

Бреее, откакто Guy Norman Bee (a.k.a. Обратната Пчеличка) си намърда кльощавия задник на режисьорското столче, Терминатора започна да придобива някакъв добър вид. НАЙ-НАКРАЯ! Определено мога да заявя, че тази и предната серия ми бяха доста интересни, а и след като Райли сгъна, аз съм щастлиф.

Will you join us?
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от ^Sloopy^^ »

дам последните 3 серии обраха точките :) тази последната малко на моменти беше мудна и превъртах ама като цяло в сравнение с по предните си беше добра :? ся да видим ква ще я забършат до края то май малко епизоди останаха...тъй като гледам и 3 сезон сигурно ще има и ще има пак мъки мъкии :lol:
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от SniperBeta »

Охааа, доволен от новата серия. Термометъра ква глъъ му наби без да очаква (и аз без да очаквам междудругото). Определено последните 3-4 серии си намериха удобно място на което да положат термометърския пърдялник. Барем отся нататак вече стане интересно...

П.П. Добре, не мога да разбера защо американците през 21 век гледат филми от '40-те НА КИНО! Тва дося не съм видял филм, в който американско семейство ще гледа нещо ново. Ако не е от '40, ще е от '20. Ако и от '20 не е, ще е от късните '60. В повечето случаи винаги е черно-бял, а тука е даже и НА КИНО.
WTF? Digital Cinema...? IMAX....? Anyone...?
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от 2fry »

Я си представи, че сега даваха на кино Mortal Kombat с превода на Мулти Видео Център . Би ли отишъл да го гледаш? Е, и при тях е същото.

Греда.
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от SniperBeta »

Стига бе, чуек, туй е черно-бял филм на кино!
Ако го даваха Мортала с МВЦ превод едва ли щях да отида да го гледам, щот продължавам да си спомням всяка една реплика до ден днешен.

YES, YES няма да има трети сезон! :cheers: :cheers: :cheers: Юху!!!
Мога да ти покажа през къде ми е за трети сезон, ама ще изгубим детската аудитория...
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от 2fry »

Аве, де да знам, интернета много лъже понякога. Засега тва не е много официална информация, пък и от ЕZTV го махнаха, така че може като едното нищо на някой днеска да му е станало 1ви април на календара.
Anyway, не се знае още какво ше става, може финала на сезона да промени нещата, но чесно казано и на мен нещо особено не ми пука за този сериал вече дали ще го продължават. Важното е засега да не кенсълнат Trust Me (бтв подозирам, че тва ше ти допадне, нали си артистична натура, пък тука за създаване на реклами иде реч).
Аватар
TaO-DeadSocked
Модератор
Модератор
Мнения: 869
Регистриран на: Пет Ное 14, 2003 13:26 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от TaO-DeadSocked »

Мен лично не ме зарибиха първите 3 епизода и съм го зарязал филмчето.
Сега, за да не отварям нова тема :

// офтопик
Понеже сай-фай (поне първите 2 сезона) сериалчето ми след почти 2 сезона на разводняване, драми, запознаване с миналото, бъдещето, мислите, желанията, любивоте, амбициите и така нататък ТЪПОТИИ, против които нямам нищо против, но 3 поредни епизода на сай-фай филмче да ме занимават само с някакви простотии от сорта и да не покажат поне веднъж малко роботика (щото за битките с изстребители ни отбиха сезони назад) - Не, благодаря. {леле кво изречение стана ... учителката ми по български ще ме утрепе ако може да ме види)
Та с 2 думи - BSG свърши и си търся сай-фаи сериалче с повече екън из вътре и по-малко мелодрами. Стар трек / уорс са ми прекалено 'ол скул. Стар гейт ... абе само първия филм ми хареса и след това - скука. Прекалено ми е "древноегипетско". (не съм гледал този сераил, който върви в момента де) За терминатора казах ... и проблема е, че не се сещам за друго, което да има поне 1 излязал сезон и да продължава.
// офтопик
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от 2fry »

TaO, първо ебем ти и изречението верно, тва дорде зацепя че за BSG говориш вече се гърчех конвулсивно.
Второ, верно свърши и буквално се изсраха на метеното с последните 30 минути от иначе перфектните последни 10 серии, дейба и Рони Муур дет вика, че сериала бил ол ъбаут дъ керъктърс. Керъктърите друг път, как мощно развали цялата работа със Старбък още ми се вие главата.
И трето, сай-фай сериали няма! Ако се замисля и филми такива няма. Последният истински сай-фай беше Сталкер отпреди да се родя деа. Иначе за адвенчър сай-фай може да минат разни сериали ама с много условия. Мен принципно много ме дразни StarGate-овете, щот мисля че всяка серия само се гонят из гората и някви извънземни хуманоиди фащат един от наште и после го спасяват и тва е общо взето. Нооооооооооооо са гледам от sci-fi channel ше пускат някъв нов StarGate: Universe и евентуално той може и да става или поне така изглеждаше от промото. Може и да е същата бузъ де. Иначе есента си чакаме Caprica.
Публикувай отговор