Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Ако искате да коментирате някой филм или имате проблеми с него .. тука е мястото да го направите.
Публикувай отговор
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от ^Sloopy^^ »

дам никак не беше лош епизода хареса ми :)
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от 2fry »

Добра беше, да. Явно и други хора мислят така:
Terminator: The Sarah Connor Chronicles, technically a second-year show but one still anxiously awaiting a back-nine order, has been given the go-ahead for two more scripts — this in the wake of increasing ratings in its fifth week.
Май отърваха кожата.
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от 2fry »

Частито на печелившите, FOX поръчаха цял сезон! Което означава, че ше видим поне края на втори сезон, за трети е още рано да се говори.

А който му е интересно такива работи може да си дръпне Behind the Scenes Feature за сериала от тук.
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от SniperBeta »

If you've liked the first season, the new season totally kicks his ass.

Верно?
Обзалагам се, че като са правили бихайнд-дъ-сийна не са си и мислели дори, че втория им сезон ще е толкова слаб та на косъм да се разминат с прекратяване на шоуто. Този бихайнд-дъ-сийн е звееерски дразнещ! Вижте ни, вижте ни какъв як сериал сме направили. Има супер много ешкън и геройте са зверските сладури. Гледайте ни, защото сме много интересни и оригинални и втория сезон ще е 100 пъти по-добър от първия сезон. Ешкън ще има на корем и тупалки и бъдеще и терминатори. Ето ги и хората, които стоят зад смразяващите кръвта специални и визуални ефекти. Много са добри, давайте дружно да ги поздравим.
Ай стига е! Тия подиграват ли се с нас или кво? :angry:
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от ^Sloopy^^ »

Интересна серия беше лично на мен ми хареса :) сцената с хлапето в асансъора беше яка :lol:

тази Джеси някак си има чар и сексапил :P
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от SniperBeta »

То само тази сцена беше интересна от новия епизод. Ама поне са тръгнали да правят нещо за разлика от 2 епизода backwards. Може и Термометъра да се осфиряса, знай ли човек. Вкараха интрига в тая серия, да видим какво ще стане. Аз очаквам.
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от 2fry »

Интересно беше като се биха двете Термометърки и при всяко докосване се издаваше звук се едно имат некви вендузи. Още бих го оприличил на когато господин Картоф от Играта на Играчките си маха мустака. Ама кат са рекли...

Бтв Джеската е Кендра Шоу от Battlestar Galactica: Razor, където освен сичко друго е и главна роля, така че може да и се наслаждава човек за почти два часа, хехе.
Аватар
AGGRESSOR
Потребител
Потребител
Мнения: 228
Регистриран на: Съб Фев 12, 2005 16:53 pm
skype: drago_t
Местоположение: STZ
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от AGGRESSOR »

какво става, защо няма нова серия :?: да не би да го спират :?
Аватар
TaO-DeadSocked
Модератор
Модератор
Мнения: 869
Регистриран на: Пет Ное 14, 2003 13:26 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от TaO-DeadSocked »

хъм ...
Кендра в хрониките ... мога да се нарека "фен" на BSG, но последните 2 сезона така го разводниха, че добре, че няма да има пети. Интрига като цяло за сезона имаше, но издишаше. Просто целия им сценарий беше за 8 епизода, а го разводниха в 22. Както каза Бета : то само еди коя си сцена беше интересна в този епизод. Същото. Гледаш 44 мин за 1-2 сцени.
Както и да е. Понеже си пестя мненията напоследък исках в един пост да напиша, че в най-скоро време ще направя едно маратонче на сезон 1, който съм свалил и се каня да гледам от месеци ...
Ако (като) ми хареса сезон 1 дано, както коментирате, не разводнят целия сезон 2 със замисъл като за 7-8 епизода представен в 20 с по 2 сцени в цялата серия, за които си струва да го гледаш.
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от 2fry »

Еми, пич, определени си прав за БСГ, че третият и четвъртият сезон бяха страшно мудни. Аз понеже го зафанах да го гледам след като свърши третият и там не ми пукаше много, щото кво ми пука че няква серия скучна като има още двайсет. Ама на четвърти се издразних страшно. С големи глупости ни занимаваха, но все пак имаше попадения и накрая доста интересно стана. Сега втората половина на четвърти (или пети, както аз го наричам, деа) да видим какво са пушили сценаристите и как ше завъртят сичко на 180 грауса.
Като зяло обаче целият сериал е много мощен на битово ниво, тва развиване на образи, някви мини-драмички, тва нещо е страшно направено, единствената асоциция която ми хрумва е Лост-а (да, за мен това е най-доброто развиване на образи в телевизията). На макро ново обаче има големи дупки и си личи много. Оттам идва и дразнението че сериала много бавно върви. Щото пичовете са се оплели в некви техни истории и са са се видели в чудо.

Термометърът подозирам че няма да ти хареса, там в началото има ясна идея, ама по едно време всичко отива по дяволите и вече се чудиш какво правят тия ве!
И новият епизод излиза на 3ти (на бас че никой няма да го гледа в Ламерика, като се има предвид че изборите са на 4ти и пак ше почнат да викат за кенсълване).
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от SniperBeta »

Пууу, най-накрая 7ми епизод. Дори епизода беше добре. Само ако някой може да ми каже защо Т-1000 продължава най-нагло да се трансформира насред 10 000 свидетели и на никой не му прави впечатление... ?
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от ^Sloopy^^ »

сигурно ги е купила :D па може и те да са някви те хилядарки хаха кооой знае :lol:
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от 2fry »

E, не, баси. Толкоз народ се върна в миналото, че почвам да се чудя останал ли е някой в бъдещето да се налага. Сички яко се сюрват насам.
Иначе серията става, но Гарбидж продължава да дразни.

Аве, сайта на BBC е тотално откачил.
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от SniperBeta »

S02E08 - Mr. Ferguson is Ill Today


Само ако някой може да ми каже защо заглавието на всеки епизод няма нищо общо със самия епизод...
Иначе разтрела на Кромарти беше доста ефектен и музиката беше изключително добре подбрана. Требе да си я намеря. Терминатора май започва да си стъпва на краката най-накрая. Дано се оправи, че да му простим леката кривка в неправилната посока.


П.П. Тоя терминатор можеха да го облекат поне да изглежда като терминатор. А той вече два сезона ходи кат чиновник. Не че на терминаторите им пука как са облечени, обаче това си е запазена марка! Друго си е камерата да покаже обикновенна обувка, друго си е кубинка с ЕЙ-ТАКИА грайфери! Тц-тц.
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от ^Sloopy^^ »

и на мен ми напълни сърцето как го надупчиха :lol:
Публикувай отговор