Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Ако искате да коментирате някой филм или имате проблеми с него .. тука е мястото да го направите.
Публикувай отговор
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от 2fry »

Бичииииз!

Ей са зафащам новата серия...

... и завършвам. Бива. Добре стана, малко развитие по основния куест (или закърпване на дупка от първата серия насам), само да се позачудя тоя Кромарти баси кривака, 5 минути не може да уцели двама души в прозорчета. И как така от три хедшота с пушкалото му отнесаха зелката, бате Арни си го пуцаха като на сватба в Сайбърдайн Индъстрийс и само повърхностни рани му нанесоха, тоя тука му го нахакаха с ташаците от раз. Нищо де, поне беше красиво заснето, та съм доволен.
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от ^Sloopy^^ »

тоо арт дет си го постнал 8O кви са тия трансформари кво е тва нещо бе мотори совалки литящи чиний :lol:
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от SniperBeta »

Нали? По малко от Трансформърс, по малко от лошковеца в Робокоп И по малко от града на машините в третата Матрица. Голяма мешка ще е филма. Аз продължавам да имам средни очаквания.
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от ^Sloopy^^ »

ми такоавата...тоз епизод не го фанах от никъде аз ама нииищичко само за ония пич дет арестуваха май разбрах и тва е :roll: кви бяха тия костенурки кви бяха тия 3 точки незнам
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от SniperBeta »

Ъхъ, лъжа ли е! Пак нищо се не разбра от тая серия, ама се сетиха да вкарат идеята за паралелните реалности НАЙ-НАКРАЯ. Тея 3 точки ще са или тримата ни псевдо-герои или три паралелни реалности. Теории много, ама пуснаха стръвта поне.
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от SniperBeta »

И 10ти епизод отново беше традиционно скучен. :angry: Тия три точки дето са ги вкарали нещо не успяват да приковат зрителския интерес, а Кромарти вече ми омръзна да го гледам! Тамън се зарадвах, че му пръснаха голямата глава. Нито е готин актьора, нито има нещо терминаторско в него. По-неподходящ избор за терминатор не можеха да направят!
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от ^Sloopy^^ »

мдааа очаквах така да стане с тоз още като го показаха в предния епизод в багажника на колата....лошата работа ей ся ше имаме терминатор с интелект хаха :lol:
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от 2fry »

Мноо скучен зе да става тоя сериал, едвам се наканвам да го гледам. Последните няколко серии бяха болезнено предвидими и ако не покажат нещо наистина идейно вече ше ми писне деа (а и на екзековете от FOX). Некви три точки, некви магии, Кромарти аре пак, баааати. Тея роботи са толкова малоумни, нне могат ли просто да си изпратят един работещ киборг и да си го използват него за стартиране на конвейерна линия. Големи са лейки начи. Ама те видяха от първия филм и давай. Е не става така, там си беше много елегантно и абсолютно случайно сичко. Тука хем роботите си строят себе си, хем не могат да се оправят без някой разпарчетосан. Ей такива дреболии недомислици много ми пилят нервите.

Още не съм гледал новата серия де, като я гледам в близките няколко дена ше споделя подробно.
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от ^Sloopy^^ »

на мен таа серия ми беше мноо странна и неразбрана :roll: нищо ама нищичко не разбрах от нея :|


аре по разбралите от мене да ми обяснят ако има такива :lol:
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от 2fry »

Еми забавна малка серийка за някаква солова мисия. Много яко се демонстрира дъ бътърфлай ефект, стана горе долу като в Гръмна Гръм - оня случайно уби не когото трябва и промени бъдещето и си прецака мисията и реши да се направи той самия на добряк и да си построи сградката и после да дебне да ебне в нея. Sweet.

Единственото, което ме изнерви е, че сценаристите продължават да си веят патката и да не ни пускат тотално никва информация по основния куест. Хм, ако трябва да го сравнявам с игра бих казал че сериала е нещо като Morrowind, където от толкова изпълнение на странични куестове накрая заебах играта преди да довърша главния просто защото си бях вдигнал всичко на мах и играта нямаше какво още да ми предложи. Ако и тука продължават така да ни занимават с допълнителни историйки просто по някое време ше писне и ще бъде зарязан.

Иначе серийката имаше попадения, Камерън е някъв интересен образ при все че вече почти два сезона не е мръднал грам образа и, баси. А тя си може да си учи (а и да не е можела от Т2 знаем че след като и извадят чипа и го сложат пак се затриват командите дето ти забраняват да понаучаваш ново инфо) и би следвало малко от малко да спре да дървенее, но не би.

....

А! Освен това играха на Gears of War. Cool :)
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от SniperBeta »

Доста различна серийка се оказа единадесетата, да. Пълна скука откъм терминатор фийлинг и сравнително свежа и интересна ако я гледаш с нулеви терминаторски очаквания. С каквито би требило да си от 2ри епизод на 2ри сезон насам.
Поне видяхме нов терминатор, който имаше терминаторска мусура и разбрахме, че Камерън от една страна вече става човек (Пинокио, ениуан?) и от друга е по-нов модел от 888.
Ако и след тази серия FOX не прекратят терминаторската агония, не знам. Аз гласувам ЗА!
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от SniperBeta »

S02E12

Тва е един безбожно тъп сериал! Аде някой надъхан да ми обясни за какво по дявол става дума И в тази серия, както и в предните 10! :evil: Кое е общото между кое и кое и как са навързани събитията. Не, не, не, тва е края! То един епизод няма, който да подчертава и развива предния. Все едно гледам различни сериали с еднакви герои! Holly Dale явно е решила да преправя терминатора из основи и отначало. Или си няма хал хабер какво е ставало в предните "серии".


УМРИ, ТЕРМИНАТОРЕ!
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от ^Sloopy^^ »

хах незнам и аз :D може би накраяя всичко ще се съедини в мозъците ни и ше кажеш брееех къф мъдър сериал :D :spank:
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от SniperBeta »

S02E13 - Earthlings Welcome Here

АХА! Трите точки били извънземни, смяяятай. Но ако се вгледаме прецизно в последния кадър ще видим, че всъщност извънземната машина е точно терминаторска машина от бъдещето. Почнаха да се нагласят нещата, но това не променя факта, че и тази серия си беше джъст-кийп-суиминг и като цяло почти безинтересна. Аз терминаторски пердах не очаквам повече да видя освен в последната възможна серия.
Междудругото явно на монтажния отдел не им се е занимавало или вече са нямали време за терминатора, защото хванах поне на 3 пъти кадри да прескачат. Браво! Терминатора друго не заслужава.

П.П. Хареса ми NO FAITH !
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от 2fry »

Според мен за прескачането на кадри може да се благодари на рипъра. Като за без пари толкоз.
Не знам какво става, но тоя сериал вече съвсем се чудя за какво се бори. Ясно че тва с трите точки е основна сюжетна линия, но кой го ебе за нея! Аз лично даже не помня откъде се пръкнаха тея точки. Много интересно начи, от толкова работи дето можеха да измислят, избраха нещо смъртоносно тъпо такова.
Отделно на мен най-големият ми проблем със сериала е, че никой от героите не ми е симпатичен и съответно не викам за него. Да не говорим новите колко са жалки. Тая русата патка, дето е мега подпухнала друго освен да се мотае наоколо не прави! Китайката от BSG може да е много секси, ама за сметка на това всяка реплика я казва с някъв мега надменен тон вече 10тина серии стана, ш речеш че са я провъзгласили за кралицата на Австралия. Абсолютно никва полза от нея, дразни просто на макс. Чичото на Джон се е забил очевидно нанякъде, те па имат 5тима актьора на кръст, как не намериха за него малко екранно време в 40 (!) минути вееей. Сара пък е баси ревлата и доверчива офца, нищо общо с Линда Хамилтън от оригиналните серии. Джон е някво тъпо емо, пък Камерън е като лоботомизирана направо. А, още нещо, позна я че оная русата лъже като я фана за ръкътъ, ама не можа да пробва същото с чернилката като му беше в къщата да търси Кромарти и се чудиха истината ли казва. Много хитро, явно сценаристите внимават :wink:

Като се има предвид, че следващата серия ше е догодина, мога да кажа с ръка на сърцето че досега от втори сезон единственото нещо което ми хареса беше песента на Garbage в началото на първата серия. Всичко останало е яко крап.
Публикувай отговор