Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Ако искате да коментирате някой филм или имате проблеми с него .. тука е мястото да го направите.
Публикувай отговор
Аватар
TaO-DeadSocked
Модератор
Модератор
Мнения: 869
Регистриран на: Пет Ное 14, 2003 13:26 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от TaO-DeadSocked »

Aхм ... Е, жалко дано да излезе нещо качествено скоро. Въпреки че ного се съмнявам. Според мен хубавите филми излезли 2005-2009 могат да се преброят на пръстите на едната ми ръка. Както и да е наистина се изгавриха със зрителите. Някви "ангели", които ги виждат само определени хора, а Кара я виждаха всички ... бозаа. Дори намека за "следващия цикъл ще се повтори на нашата земя скоро" дори не ме трогна. Както и да е стига съм драскал офтопици. Като излезе/ако се сетите за нещо драснете лс, че напоследък само чета. И то не всичко. То 90% от темите станаха купувам/продавам а 95% от нещата за продан не ме интересуват.
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от SniperBeta »

Няма майтап, форума е голям алъш-вериш. :(

Бай-дер-вей, точно първите 3 епизода от Сара Конър бяха най-интересни. Къ успяха да не те грабнат, идея си нямам. Ти ако беше видял целия втори сезон, сигурно щеше да го анатемосаш сериала.
Хм...да дам ли шанс на Battlestar-а... :? Още не съм го гледал. Мразя StarTrek, безкрайно безразличен съм към StarGate SG-1 и Atlantis (от края на първия сезон), а към StarWars -> и да го гледам и да не - все тая. Какъв е шанса Battlestar-a да ми хареса взети предвид горните факти + туй, че не съм си надърпал снимките на Stephanie Jacobsen ?
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от 2fry »

Тая я има само в Razor-a, така че няма да виждаш много от нея.
Иначе определено може да те зариби Батълстар-а. Аз лично гледах минисериите (които бяха три часа) и заспах два пъти. После се отказах на третата серия. И след няколко месеца почнах да го гледам пак и одумках три сезона за близо два дни. После пак изгледах минисериите и ми бяха мегаинтересни след като вече съм опознал героите енд шит.
Иначе историята на целия сериал макар и доста симпатична е прекалено безуумна и нелогична на моменти. От друга страна тва е най-злобният керъктър дивелъпмънт в сериал евър. На мен лично полковник Тай към края вече ми стана абсолютен фаворит за целия сериал, а в началото яко ме дразнеше. Та препоръчвам с две ръце, главно предвид факта че сериала вече е завършен и няма да се налага да чакаш още серии по една на седмица. Така също и вездесъщите бавещи действието серии ще може да се скипват по спокойно без да ги псуваш, че нищо не става.
Бтв ако все пак решиш да им дадеш шанс да знаеш, че хронологията е по-изнервяща от оня куест в Myst III с различните тежести :evil:
Ей я за заинтересуваните:
1. Miniseries(2x 90мин.)
2. Season 1
3. Season 2
4. Season 2.5: The Resistance Webisodes
5. Season 3
6. Season 3.5: Razor (тва филмче има и екстендед кът)
7. Season 4, Part 1 (първите 10 епизода)
8. Season 4.5: The Face Of The Enemy Webisodes
9. Season 4, Part 2 (последните 10 епизода)
Нещо се говори и за Battlestar Galactica: The Plan, което според мен ще е нещо като Razor-а флашбек или нещо от сорта, но засега няма инфо по въпроса ше го бъде ли или не.
Аватар
TaO-DeadSocked
Модератор
Модератор
Мнения: 869
Регистриран на: Пет Ное 14, 2003 13:26 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от TaO-DeadSocked »

Съгласен съм с факта, че сега може би е по-добре да го изгледаш. Признавам много добър билд ъп на характерите направиха, но при 7 дена чакане да те насолят с 40 мин само драми не беше приятно. Имам няколко любими епизодчета, но не ми се гледа из двд-тата в момента, но се сещам само за 2(3) : 2те части, където кара катастрофира и си взе сувенирче и "Скар". Ако до другата събота не си намеря сериалче ще помоля за 1 "програма" на терминатора с кои епизоди от с2 да пропусна :mrgreen:


П.С.> Изтървал си уебизодите с Адама старши на младите му години, когато е бил лейтенант (пилот на вайпър) . Мисля, че се явяваха между сезон 1 и 2.
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от 2fry »

Верно ги забравих адамските уебизоди (бтв как го бяха намерили тоя Адама, същия беше просто), но мисля че в Razor-а ги имаше всичките освен първите два май. Иначе за Термометъра от втори сезон май само първата серия става и ся последните три (СПОЙЛЕР кък внезапно го освиткаха Дерек не е истина, тва ми стана любим момент при все, че май той беше единствения дет ме кефеше КРАЙ НА СПОЙЛЕРА). Останалото яко пълнеж и тъпчене на едно място.
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от ^Sloopy^^ »

да ве бати мноо тъпо го свалиха превъртах си някъв по едно врем его гледам тоз долу с дупка викам кв остаа връщам да вида "адската стрелба" па то излезна един куршум само :lol: мразя ги де
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от 2fry »

ВОВ, свърши, маа им!
Ако си бяха събрали лайната можеше всички епизоди от тоя сезон да са толкова зли като тоя и нямаше да имат грижи и с рейтинги и с нищо. А те наште ше ми разтягат локуми и ше тъпчат на едно място като същи чичо Скрудж, заеби. Иначе много доволен от финала на сезона, адски силен и приятен, последните 20 минути са абсолютен култ, направо не е истина как завъртяха всичко. Надявам се след адски добрите последни няколко епизода да се надъхат да вземат да направят нов сезон, но ме съмнява, че и той ше е като тоя адски добър в началото и после пак сто епизода скука, чак до някъв брутален финал. Ако и да не го продължат пак някво много култово свърши.
А, да и псевдо секс сцената беше в десятката :twisted:
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от SniperBeta »

Аз нещо нищо не схванах от тая сцена. Зако и бъркаше в ****** ?
Иначе серията беше наистина много добра :angry: , ама наш'та кат изкочи с едното учо са пукнаф от смях. Туй... от куршумите ли и се оголи толко черепа?
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от ^Sloopy^^ »

затворниците не са виждали жена бе :roll: съдрали са я :lol:


иначе дам силен финал, де да бяха всички по предни серии като тая :?
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от SniperBeta »

2fry, ти да не се спомина кат видя отчаяните опити на последния УБЕР епизод? :?
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от ^Sloopy^^ »

Dollhouse wins, Terminator loses

Dollhouse was renewed and Terminator: The Sarah Connor Chronicles was cancelled. Both shows struggled in the ratings, but Terminator was the higher-rated of the two (4.6 million viewers on average vs. 3.7 million for Dollhouse). Fox Entertainment Prez Kevin Reilly tried to persuade reporters this wasn't an either/or situation. What tipped the decision? Dollhouse's star producer, Joss Whedon.

Said Reilly, "This is a bet on Joss Whedon. If you looked at the profile of that show, he has an unbelievably loyal fan base. It did consistent in the 'live' ratings [when it aired in its time period] and consistently [ranked] as one of the biggest time-shifting shows on the air so we're placing our bet on Joss."

As for his thoughts on Terminator: "I think it had a nice little run," Reilly said.

еми...R.I.P. Терминаторе
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от 2fry »

Дае, насраха са. Поне ни спестиха 100 милиона безумини епизоди, в които нищо не става, и накрая един свестен за финал.
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Re: Terminator:The Sarah Connor Chronicles - Генерална дискусия

Мнение от ^Sloopy^^ »

Публикувай отговор