Legacy of Kain франчайза by Uwe Boll

Ако искате да коментирате някой филм или имате проблеми с него .. тука е мястото да го направите.
Публикувай отговор
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Legacy of Kain франчайза by Uwe Boll

Мнение от SniperBeta »

ДА!
Днес сутринта бях събуден от един приятел с тези страхотни новини, а именно - Уве Бол ще се помъчи (и то доста успешно така като гледам в интернет) да осере един от най-добрите франчайзи за всички времена - Legacy Of Kain. Не знам дали все още се е сдобил 100% с правата върху поредицата, но се моля на девата от Гладалупе Crystal Dynamics или Eidos да са гледали поне ЕДИН от неговите филми и да не му продадат правата. МОЛЯ ВИ, НЕ ГО ПРАВЕТЕ !!! НЕ И УВЕ! Няма да понеса да гледам филм по LoK, който чакам с такова зверско нетърпение още откакто минах Soul Reaver 2, направен от Уве Бол. УУУУУУУУ ВЕ !
Все още няма cast-нати актьори за ролите, както и imdb нищо не казва по въпроса, но в мрежата изтече такава информация и аз се моля с 3 ръце да е грешна. НО! По всичко личи, че не е. Уве е вдигнал мерника и на тази игра и доволно потрива ръце в очакване да я опропасти по неговия първичен и неподправен начин. Иначе като цяло моето виждане за актьорите е следното - За Кейн просто не виждам по-подходящ актьор от Bill Nighy (Виктор от Underworld). Като Разиел спрягам май единствено Christian Bale, но може и Scott Speedman който изигра такава добра Разиел-like роля в Underworld. И като стана дума за Underworld, май Len Wiseman (режисьора) е единствения човек, който се докосна до LoK-фийлинга без да иска в двата си вампирски филма.
Но които и актьори да се наемат, всички видяхме как големи имена в кино индустрията стават за смях под режисьорския талант на Уве (Dungeon Siege).
Еми...само времето ще покаже, но LoK + Uwe Boll = R.I.P. :cry:
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Legacy of Kain франчайза by Uwe Boll

Мнение от 2fry »

Единствената такава информация която намирам е отпреди почти година. Не знам откъде са ви източниците, но мен лично много ме съмнява да е такъв случая. Плюс тва Уве е известен с дигане на голяма пушилка за нищо, примерно из нета бяха плъзнали слухове и че ше прави филм по "Metal Gear Solid" и че симпатичния немец-миджет дори е пратил сценарий на Конами. Хидео Коджима отвърнал на това че тва са пълни глупости и че никога няма да работи с този човек. Правилно. Ама Уве така или иначе си е голям тъпак, той живее в некакъв имагинерен свят в който филмите му са некъв огромен принос към киното и продължава да си ги защитава и да вика че са велики. Абе мисля че за да не се мъчи най-добре да го приспят.
Та така, чакаме с изтръпнало сърце и свит гъз дали немския пръч ше земе да обяви че е прибарал правата на LoK. Ама след като немското правителстово спомена че ше го реже и вече няма да му дава такива бюджети, мисля че няма да може да се оправи със зимането на правата. Дано.
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Re: Legacy of Kain франчайза by Uwe Boll

Мнение от DeathLord »

Uwe-то да не пипа Legacy of Kain че наистина ще осере сичко хубаво
Аватар
Mani
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Сря Апр 06, 2005 10:09 am
Местоположение: Железник
Обратна връзка:

Re: Legacy of Kain франчайза by Uwe Boll

Мнение от Mani »

Т'ва тоя дето праи Блъд Рейна ли е? Ся прай и Фар Край нали знайте?

ПС: Не знаех, че има Блъд Рейн 2, а ся праи и 3.
Публикувай отговор