Upcoming Movies

Ако искате да коментирате някой филм или имате проблеми с него .. тука е мястото да го направите.
Публикувай отговор
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Upcoming Movies

Мнение от 2fry »

Реших да изплескам една тема за предстоящи заглавия, защтото ми писна да се чудя къде да споделя хайпа си за някои заглавия или да се слюнча по отношение на някой плакат или трейлър. Та според мен е добра идея да си има една такава темичка, ако на някой му пречи да я тръкне кат иска.
Та причината поради която я пуснах тази тема е първия тийзър плакат на МОРТАЛ КОМБАТ 3!!!!!!!!!!!!!!!
Не ве, шегувам се, плаката е за The Mummy 3: Tomb of the Dragon Emperor и изглежда подтискащо много като такъв за MK. За съжаление май го има само на един сайт в целия интернет, така че ето ви линк: цък.

In other news вече имаме международен трейлър за Speed Racer на братята Уащовски, за който филм съм казал че ше ми хареса уатева да фак. Просто няма право да е толкова свежо и шаренко.

Заговаряйки за трейлъри, пригответе се за Iron Man. Ако целия филм има такива лафчета и толкова свеж Робърт Дауни Джуниър още от ся виждам как ше ми стане любим.
Изображение

Предполагам шанса някой от вас да не е чул че се прави нов Индиана Джоунс е нулев. Във всеки случай преди две седмици най-сетне пуснаха тийзър на филма и аз съм официално зарибен. Натисни точно тук за да го изтеглиш.
Изображение

И последно тая седмица е премиерата на Doomsday, нещо като Mad Max в горътъ, аз лично много съм му надъхан. Жалко че тука ше дойде на кино чак лятото.

Ако има някакви предстоящи заглавия които ви вълнуват, има плакати или трейлърчета, или дори новини и слухове, тука е мястото да ги споделите. Надявам се темата няма да замре, аз поне ше поствам редовно в нея :D
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Upcoming Movies

Мнение от 2fry »

Топлички, топлички трейлърчета.

На първо място е новичкия трейлър на Speed Racer, който още веднъж ми събра очите и ми ги върза на един много шантав, шарен възел. Можете да го чекнете оттук.

Джон Ву най-сетне реши да заснеме нещо ново, и понеже е усетил откъде духа вятъра е тръгнал да прави комбо между Hero и Тhe Warlords. Личното ми мнение е, че той не е направил нищо свястно от Face/off насам, но това изглежда доста прилично, пък и нямам нищо против още един квалитетен китайски епик.

Продуцентите на новия The Dark Knight видяха от Матриците, о, w8, те май са същите пичове... значи видяха от себе си и рекоха да повторят добре запомненото старо, като издадат 6 аниме-филмчета за Чиляка-прилеп преди премиерата на филма. С японски режисьори сичко както си му е реда. Като се има предвид че не съм гледал свястно аниме от има-няма 2-3 години не бях особено запален по тая идея, но след като видях това и това бих казал че съм повече от зарибен. Само да гледат да има много кръФ!

Помните ли The Hulk. Анг Лий се беше уекичко оуял с комиксовите работи и с кофти CG-ефекти, особено за главния герой, който изглеждаше доста пуфкаф. Е, UNIVERSAl явно са сметнали, че фенбазата на големия зелен звяр, чийто голям зелен пенис никога не разкъсва гащите му (може да не е толкова голям, знае ли човек), е достатачно голяма за да изтискат кинти за още един филм, този път с баси актьорския състав, както и режисиорчето на Транспортир и Дани Псето. Ето го резултата. Май тоя път ше е по-гледаемо, но поне този път се надявам да зачетат някой и друг закон на физиката.

Робърт Дауни Младши се качва в едно Ауди и запрашва нанякъде, докато Железният Човек се мотае наоколо като муха без глава. Става.

А тва кога ше го пускат вееееееей:
Изображение
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Re: Upcoming Movies

Мнение от ^Sloopy^^ »

ох тва последното го чакам незнам от кога и най накрая няма да доживея да го вида хаха

иначе тва хълк не изглежда лошо някво поне на трейлъра а дано не го #$%%№& :lol:


иначе някъв адския филм ни чака с кака ни Джоли :) ам именно Wanted то едни ефекти едно чудо напраоо 8O
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Upcoming Movies

Мнение от 2fry »

Щом го очакваш Clone Wars предполагам си му виждал превюто. За съжаление нещо е прецакан файла и в един формат звукът се прецаква, а в друг картината, може нещо некви нови кодеци да е: ето де!

А Wanted изглежда добре, то режисьора на филма е Timur Bekmambetov, оня дето е правил Нощна/Дневна/На Здрачаване :lol: Стража, пича са с малко повече пари може да е сътворил нещо качествено. А вий забелязахте ли как като как Лара зе нашия с Вайпъра и той пусна noclip и не си дигна краката от земята, хаха, тва беше забавно. Иначе филмчето е правено по комикс, където главната мацка е черна, ама аз хич не ми идва на ум да се оплаквам, щото определено си предпочитам Анджелина Джоли пред неква уфца, примерно Хали Бери, която мисля че е крайно време някой да я пребие с Оскара и.
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Re: Upcoming Movies

Мнение от ^Sloopy^^ »

значиии незнам напрао кви кодеци тряят да се изгледа тва чудо...то не беше забиване на картината на звука бързо превъртане напреде изоставане ъм забиване забиване и пак забиване


иначе по горната тема кака Лара вади хубав татус :lol:


ся се сетих и за друг филм който найстина много чакам...a именно Vantage Point
Изображение

чудница ще с този състав :) той май е излезнал или се бъркам но де не го гледам се води в графа не гледани така че :lol:

и не на последно място The Dark Knight , просто много ми е интересно да вида как ще се справи Леджърс ролята на новия жокер :roll:
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Upcoming Movies

Мнение от 2fry »

Clone Wars Introduction. Някой добър човечец го е ъп-нал в Тубата.

Vantage Point тука го дават в киното, ама още от трейлъра усетих че това ше е филм, в който застрелват американския президент, но накрая ше се окаже че не са го застреляли. Нещо малко прекалено клиширана историята за моя вкус, иначе актьорския състав е железен.

За The Dark Knight в разни интервюта Крис Нолън разправял, че това била най-великата роля на Леджър, в което няма нищо чудно, нали трябва да хайпне филма зам да го гледат максимално количество хора. Майкъл Кейн пък разказвал как Леджър се едно се трансформирал и изпадал в нещо като транс докато снимали, а след като снимките свършвали бил като изцеден. То така тва безсъние си е било перфектен рисърч за ролята. Аз просто знам че ще се размажа на филма и със сигурност ше го гледам на кино.

8O 8O 8O
Изображение
Изображение
Надявам се да се виждат, ако не ето линк към сайта тука и към IMDb.

Още добри новинки. Очевидно Дейвид Финчър ще продуцира и режисира нова екранизация по седемдесетарското списание Heavy Metal. Проектът ще се състои от осем или девет анимационни филмчета, всеки режисиран от различен режисьор. Другите известни имена засега са Кевин Ийстман, един от създателите на Костенурките Нинджа, както и абсолютно неизвестния за мен Тим Милър. Както и да е, проектът го гласят да е R-Rated, така че се очаква доста кръв и цици. Междувременно на Финчър му накачулили още два-три проекта, единия от които хоръра Black Hole и като гледам засега нищо не се казва за най-важния му за мен проект - Rendezvous with Rama по една от най-бруталните истории на Артър Кларк.
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Upcoming Movies

Мнение от 2fry »

Айде, вече имаме неква ужасяваща CAM-версия на тийзъра на The X-Files 2, който обаче изглежда доста прилично. Аз почти свърших първия сезон преди няколко месеца, сега ми остава само да изгледам останалите 8!

ЕДИТ: Ся понеже се надъхах от трейлъра пак запънах кълки да гледам стари серии на Досиетата Х, баси безкомпромисното сериалче. Адската музика, адската история, някои епизоди са просто сървайвъл хорър, някои са яко сай-фай, въобще адски доволен. накрая разбрах че последните 3-4 сезона ги засирали яко, ама до тогава има бая време, така че все още съм адски надъхан.

Изображение

In other news вече се знае, че следващият филм по Futurama ще излиза юни и ще се казва The Beast with the Billion Backs и ще става дума за някаква алтернативна вселена, в която попада екипът на Planet Express и в която срещата странно огромно гнъсно създание с романтични намерения. Тръпнем!
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Re: Upcoming Movies

Мнение от ^Sloopy^^ »

мене само мястото на харда ме възпира за серияла да го изгледам :lol: иначе надъхвация има голяма :)
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Upcoming Movies

Мнение от 2fry »

Дааам, 69GB не е хич малко. За мое щастие локалния админ ги е рипнал собственоръчно сичките и ги е качил на сървъра, откъдето ги гледам онлайн 8)
Сега съм на средата на втори сезон и гледам основната сюжетна линия (тая за извънземните) и тук таме някой от интересните епизоди от типа monster-of-the-week, щото има и доста скучни. Но като цяло има баси атмосферата, много добро за 1994.

Ето един много интересен плакат на Fatman, не знам обаче официален ли е или фен-мейд. Като го гледам колко е дебел няма да се очудя ако е второто. Тва трябва да е някакво професионално самоубийство на дизайнерите ако го пуснат тоя плакат из улиците.
Изображение
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Re: Upcoming Movies

Мнение от DeathLord »

тоя батман ми омръзна да го гледам вече ебати сапуна стана...
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Upcoming Movies

Мнение от 2fry »

За твое най-голямо съжаление много вероятно е да го гледаме тоя Батман още дълги години предвид факта, че задаващият се Тhe Dark Knight има опасност да се окаже най-силната и брутална част в сериите. Аз лично не бих могъл да бъда по-щастлив, много се радвам на посоката в която пое поредицата след като попадна в кадърните ръчички на Крис Нолън.


Ся тва не е кино новина, а новина за сериал, но пък съм толкова excited, че просто няма начин да не го пусна:
Frak yeah! Not only is Battlestar Galactica back this Friday, but I've just wrangled up some juicy scoop about the Caprica spinoff.

In case you haven't heard, Sci Fi has ordered a pilot called Caprica from BSG creator Ronald D. Moore. It goes back in time to before the creation of the Cylons for a look at life in the Colonies before, well, everything blew up.

Caprica is the story of two families, the Graystones and the Adams (better known to us now as the Adamas), and we'll be meeting the man who fathered and grandfathered the goodness that is Bill and Lee Adama (Edward James Olmos and Jamie Bamber). Interestingly, when I interviewed Ronald D. Moore last year, Caprica's plotlines were not directly tied to the characters we know from the current series. I asked RDM if there might be any Thrace-Adama-Agathon-Roslin ancestors in Caprica, and he told me, "Right now, there are no ancestors of anybody in the pilot." Well, looks like that changed in the intervening time, and thank goodness!

Read on to find out how the Graystones and the Adamas may have inadvertently started the First Cylon War...

The Graystones include father Daniel, a computer genius; mother Amanda, a brilliant surgeon and unfaithful wife; and their daughter, Zoe, who is martyred to her boyfriend's religious fanaticism—but not before she installs the rudimentary elements of her personality and DNA into a machine, creating a digital twin of herself, Zoe-A.

After the human Zoe's death, Daniel uses these raw materials, some stolen technology and his own grief to cobble together "a robotic version of his dead daughter." This robot version, known as Zoe-R, is a Cylonic Eve, the first of her kind. (Dun-dun-dun!)

And in this corner, ladies and gentlemen, meet Grandpapadama! As Adm. Bill Adama once told us, his father, Joseph, was a great attorney of his day, fighting for the civil rights of the Twelve Colonies' downtrodden and marginalized. But that's not his whole story: Joseph Adama's wife and daughter were also killed in that same suicide bombing that took Zoe Graystone's life.

The two fathers, Daniel Graystone and Joseph Adama, work together on replicating their children in cyborg form, but "Joseph is ethically appalled by the robot version of his dead [daughter], Tamara, and repents his actions." Those Adamas are all hardass conscience, aren't they?

Still, the one happy result of the Adama family tragedy is that Joseph and his young son, the 9-year-old Bill, grow closer to each other, and Joseph begins to explain their family's story to his sad, somber child. But will their bond prepare them for the havoc soon to be wreaked by the rise of the Cylon nation?

So let's see: religious fanaticism, political intrigue, industrial espionage, personal anguish, crazy robots. Check, check, check, check, check. Sounds like a Battlestar Galactica spinoff to me! What do you guys think?!

Source: E! Online, Watch with Kristin
Frak yeah, indeed!
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Upcoming Movies

Мнение от sawo »

Има също толкова голяма опасност да се окаже най-скучната и безинтересна част, понеже на хората им е писнало от едно и също.Не случайно много хора додоха добри оценки на предишния епизод с уговорката че е последен..
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Upcoming Movies

Мнение от 2fry »

I didn't sign anything!

За първи път чувам, че Батман Започва(!) е щял да бъде последната част. Дори напротив, още докато го правеха и тръбяха навсякъде, че това ще е един тотално различен Батман, изцяло ново ревампване на героя и света. На практика теглиха една майна на предните части (в което нямаше нищо чудно, защото бяха тотално засрани от Джоел Шумахер) и си изградиха една напълно алтернативна вселена за чиляка-прилеп. Така че беше напълно очаквано да се направи продължение, още повече че филма гръмна бокс-офисите и кинтите заваляха. Тва трябва да е професионално самоубийство да спрат това кранче с пари.

Също така не знам откъде реши, че това ше е най-скучната и безинтересна част, още по-малко че ше тъпчат на едно място. По ВСИЧКО излезнало досега за филма изглежда, че това което се задава ше е един тотално различен Батман, напълно самостоятелен и самоопределен, разграничаващ се дори от Батман Започва, макар че е същия каст и крю. Определено си личи че тука ше се набляга сериозно на образа на злодея, който няма да е просто някъв шут, а маниакален психопат, чието психическо състояние е изследвано почти с медицинска акуратност от откачалката Леджър (RIP, m8) и гениите на съвременното кино братя Нолън.

Като споменах Нолъновци, ти да си виждал слаб техен филм. Дори най-посредствения филм на Крис Нолън (Insomnia) е с оценка над 7/10. Да не говорим за абсолютно любимите ми Мементо и Престиж.

Та така, голяма надъхвация, очаквания до тавана, 99,99% съм сигурен че филмът ще ги оправдае (а ако съква после много ше ма е срам за това мнение).
Пийс аут!
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Upcoming Movies

Мнение от sawo »

Цялото тва ревампване, намазване, премисляне и т.н в един момент просто почва да писва понеже батман вече не е батман ами един образ, който стои във филма само колкото да им носи милионите.От тази гледна точка за мене филма вече загуби двете точки за оригиналност.Останалото ще видим, като излезе филма :)
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Upcoming Movies

Мнение от 2fry »

Еми не знам. Батман бидейки комиксов герой от почти 70 години е преживял горкия толкова метаморфози, дължащи се къде на пренаписване на основната му история, къде на творчески виждания на стотиците художници работили по него, къде на откровено затъпяване на традиционния супа-хиро-комиксов жанр, че вече не може да се каже кой е най-правилния начин да се гледа на него. ДЦ Комикс биха ни казали че най-правилния начин е този който носи най-много пари, откъдето вече са загубена кауса. По-скоро бих казал че също изпитвам твоето негодувание, само че към комиксите за Прилепа.
Иначе си прав, че самия Батман се появява по малко в новите части. Даже може да се каже че Бегинс беше филм за Брус Уейн, не за Батман. Бтв тва беше и първият филм от поредицата в който историята на Уейн ми беше интересна, а не чаках тръпнейки да намъкне костюма и да използва джаджите си. Много ми харесва реалистичната насока, в която поеха, защото тук показват една малко експлорвана страна на Батман, неговата истинска човешка същност, а не на коравия пич с почти свръхестествена сила.
А по въпроса за оригиналността един приятел казва, че на света не е останало грам оригинална мисъл вече. Аз не съм много съгласен с това, но определено да правиш нещо по-различно от както са го правили други (както абсолютно е случая с новите батмани) е стъпка в правилната посока по въпроса за оригиналността.
Публикувай отговор