Upcoming Movies

Ако искате да коментирате някой филм или имате проблеми с него .. тука е мястото да го направите.
Публикувай отговор
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Re: Upcoming Movies

Мнение от ^Sloopy^^ »

2fry написа:Ит хаз бигън!

бипам маа му 8O
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Re: Upcoming Movies

Мнение от ^Sloopy^^ »

http://www.shutterisland.com/

добре изглежда
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Upcoming Movies

Мнение от 2fry »

Уфф, изглежда страхотно! Скорсезе може тоя път да смаже и с визия освен с турборазвити герои и бетонена история. Чакам не с нетърпение, ми не знам и аз с какво...

Тhe Time Traveler's Wife пък изглежда доста скучно, но пък има някви сай-фай теми, та няма как да се пропусне.

Hisss на щерката на Линч. Предният и филм беше доста вървежен, макар и предвидим на места. Това изглежда освен всичко друго и доста красиво.
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Re: Upcoming Movies

Мнение от ^Sloopy^^ »

[video]http://www.youtube.com/watch?v=Z_CxIxM0Khg[/video]

от към разрушения изглежда много добре :)
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Re: Upcoming Movies

Мнение от PoSSeSSeD »

Тоя филм ще помете буквално всички филми за разрушения до сега, чакам с нетърпение :twisted:
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Re: Upcoming Movies

Мнение от ^Sloopy^^ »

преди малко забелязах първи снимки (незнам колко официални) на Alice in Wonderland който изглеждат много яко :) особено Джони Деп, хич не можах да го позная :mrgreen:
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Upcoming Movies

Мнение от 2fry »

Shit just got real!

Shake it, baby:
Изображение
James Cameron just announced that 15 minutes of Avatar footage will be screened worldwide in IMAX, 3D, and traditional theaters on August 21st. For free. It was the final point in a panel that left mouths agape and created a sensation that might have reverberated into space.

Cameron came off like a Dad-next-door for the hour-long presentation, half of which was comprised of amazing footage from the movie, which provided narrative insights as it took us into a world which draws inspiration from classic sci-fi, anime, and MMORPGs. (Also, Sam Worthington and Stephen Lang's characters are steeped in the sweat of '80s cinematic tough guys.)

I have to say, quite simply, that there's no movie that looks like Avatar. Sigourney Weaver's claim in the press about Cameron creating his own world, from creating his own flora and fauna, certainly rings true in the footage we saw. I think Cameron's on some sort of "first people" platform here, a futuristic look at what happens when a militaristic society tries to control the natural world. I'm primed. Real quickly, since my battery is about to die: Zoe Saldana is the new queen of Comic-Con. Sorry Rosario Dawson.
Психирани ли сте вече. Шот JC се завръща със страшна сила и за пореден път явно ще измуши нещо невиждано в киното досега.
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Re: Upcoming Movies

Мнение от ^Sloopy^^ »

ще мажее дам 8)

ето други интересни работи от деня който ме докараха до оргазм

Book of Eli
[video]http://www.youtube.com/watch?v=VSWJ8FgLPss[/video]

Tim Burton's Alice In Wonderland
[video]http://www.youtube.com/watch?v=hiPR6kA4_iU[/video]
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Upcoming Movies

Мнение от 2fry »

След безкрайно отсъствие най-накрая се наканих да драсна някой и друг ред. Та по ред на излизането:

Tron Legacy. Дългоочакваното от всякакви нърдове продължение на култовата лента от 1982 най-накрая се сдоби с видео със свястно качество след точно година циркулация из нетa снимано през ГСМ. Оригинала може навремето да е предизвиквал повсеместен рибен геноцид със ефекти като го даваха по "Чудния свят на Дисни" и по всичко личи, че сикуъла ше се пробва в същата категория. Гласят го за най-скъпата продукция евър, безкомпромисният Джеф Бриджис също ше се подложи на крайно модерната операция за CG-подмладяване и нищо не се знае още но ще предвидя, че ще е 3D. Тъй като за мен първата част не е Светия Граал оставам с умерени очаквания, но трябва да призная че на един IMAX със турбо звук това нещо може да впечатли сериозно.

The Goods: Live Hard. Sell Hard.
Изображение
Новият филм на Ари от Entourage. Засега филмът изглежда пълен с лафове и членове на каста на The Hangover както и които други комедийни актьори, дето може да се сетите. Демек доста обещаващо. Иначе иде реч за устат продавец на коли, който има малко нещо нестандартни начини да си лансира стоката. Дали ше става ше се разбере тази седмица. Аз нямам нищо против още една простотия след Дъ Махмурлука хехе.

А Serious Man.
Изображение
Новото на Коеновци. Стандартно изпипано и абсурдно. Струва ми се че няма да е на висотата на Лебовски, но чесно, кое всъщност е. Пък и с такава филмография остава да не се чака всеки техен филм ебати.

The Lovely Bones
Изображение
Питър Джаксън спря да отслабва и реши да пусне трейлър на новата си лента... и изглежда точно като филм на Питър Джаксън. Не, сериозно може ли да не се очаква неистово всяка следваща лента на най-революционния режисьор на това десетилетие. Иначе филмът е екранизиция по доста популярната книга със същото заглавие, в която иде реч за изнасилено и убито малолетно момиченце, което решава да подпомогне семейството в тежките времена след смъртта и коинсидентно да ги насочи към убиеца. Интересно е, че Стенли Тучи (който тук е дегизиран до неузнаваемост) доста се е притеснил да играе лошия от страх да не го намразят хората заради тая роля. Мирише ми на Оскари, стискам му палци.

Spartacus: Blood and Sand. Нов прочит на историята за изстрадалия трак, тоя път под формата на сериал. Ше се излъчва по STARZ, така че поне кървищата и циците са гарантирани. От трейлъра стресира фрапиращата прилика с 300 до степен наемане на адвокати, но на нас феновете не ни пука особено, щот ний искаме само още кръф и зрелище, пък не ни пука от кого. Който не може да чака до януари да прави като мен и да зяпа яко Rome и 300.

The Imaginarium of Dr Parnassus. Yeah, baby. Тери Гилиъм за трети пореден (почти) път пак да се преебе с продукция, но за щастие на помощ се домъкнаха цяла армия звезди и явно този път му се е получило, защото всички ревюта викат че тоя филм е нещо безумно... в добрия смисъл на думата. Също така любопитно всички хвалят най-много не изпълнението на Леджър (в което се забелязвал и малко Джокер), а това на Колин Фарел. Дето викат в едно ревю явно Гилиъм удържал на обещанието си всяко десетилетие да прави по един гениален филм. Като страничен бонус явно на хората им са се отворили сърцата (и портфейлите) и в крайна сметка може и да видим The Man Who Killed Don Quixote и май Джони пак ще участва. Me likey.

Iron Man 2. Предполагаемото тъпо продължение на доста качествената първа част явно ще се окаже по-остра от очакваното. За съжаление клипа е от ComicCon, което автоматично значи снимано с ГСМ. Но дори и тука може да се различи някои нечовешки сцени и...... War Machine!!!
Аватар
Psy-Crow
Новак
Новак
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Авг 10, 2009 16:36 pm

Мнение от Psy-Crow »

След трейлърите на втория Трон и на Бъртъновата Алиса и двата филма се сгромолясаха от списъка с най-чакани от мен проекти, в алтернативния. Да видим как ще е Аватар, макар че след многочасовата E3 2009 преzZZzентация на Камерън, ентусиазма ми взе да се изпарява.

Пластмасовият Човек 2 има голяма вероятност да се окаже стока, но благодарение на Дауни Мл., Джексън и Рурк, а не на ръждивия лиценз на Марвъл.

Най-много чакам новия на Миядзаки, въпреки че филм с излезли DVD rips (като един, от които се мъдри и на моя хард), определено не е за тази тема.
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Upcoming Movies

Мнение от 2fry »

Пламене? :?
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Re: Upcoming Movies

Мнение от ^Sloopy^^ »

Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Upcoming Movies

Мнение от 2fry »

8O 8O 8O
Вов, толкова е ... синьо :D Аватарът на Уортингтън е готин.


The Fourth Kind Мила Йовович ще има близки срещи от четвъртия вид Трейлърът изглежда стилно и доста стрясащо, особено ако запазят снимковият матрял от видеокасети, които не знам защо от край време са си били creeeeeeeepy.

Law Abiding Citizen Джерард Бътлър му убиват лапито, пък прокуротурата (така ли се пише?) сключва сделка с лошите и той решава лично да ги посети. ПОСЛЕ обаче го вкарват в затвора и се оказва че тоя е някъм брилянтен мастърмайнд, дето от там контролира всякакви неща и ги кара най-вече да се взривяват. Филмът има потенциал да кривне в алейката на оригиналността, но малко ме съмнява че накрая ше ни изръсят някакъв посредствен трилър. Засега умерени очаквания.
Аватар
Psy-Crow
Новак
Новак
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Авг 10, 2009 16:36 pm

Мнение от Psy-Crow »

Тука гледам някаква аванта:
Изображение
http://www.avatar.alexandrafilms.net/
Ако се вредя, трябва да си нося възглавница, щото освен трейлър имало и обръщение на Камерън...
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Re: Upcoming Movies

Мнение от ^Sloopy^^ »

Публикувай отговор