Supernatural

Ако искате да коментирате някой филм или имате проблеми с него .. тука е мястото да го направите.
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Supernatural

Мнение от SniperBeta »

Айде малко този път АЗ да ви зарибя със сериал. Мноо мразя да гледам сериали, Терминатора ми затвърди това мнение, ама Супернатуралния сипа съвсем друга бира в празната ми халбичка. Разбрах, че филмчето е старичко, но 4ти Сезон (който междудругото те хваща ЗА ОЧИТЕ и ти забива главата в монитора) си е съвсем пресничък. Сирала е доста сериозен и брутален, на места понякога комедиен, обаче главните актьори правят оскарски роли, честна дума (и не са гейове). Разправя се за демони, демонични създания и призраци и най-интересното е, че всяка серия е интересна, дори да не се движи по мейн-куест-а. Има ешкан в индустриални количества, но най-важното за един сериал е да ти прикове вниманието. Е този, за разлика от Сара Конър, го прави цели 3 сезона. Има много силни серии, има силни серии, има и добри такива. Аз съм изумен. Идейте на пичовете са толкова много и толкова пресни, че съм сигурен, че ще удари и 5ти сезон като нищо.

Аз го препоръчвам на всеки, който се вълнува от подобен тип приключения и, разбира се, на всеки фен на "Константин". Може да обсъдим някоя серия, който желае. Моят фаворит е от Сезон 1, 12 епизод.
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Re: Supernatural

Мнение от ^Sloopy^^ »

абе хвърлил съм му око ама до сега нямах надъхвацията :? ся и ти вече като е вървежен силно се замислям дали да него почна да вида за кв остава дума :)
Аватар
etso
Потребител
Потребител
Мнения: 132
Регистриран на: Съб Юни 03, 2006 12:44 pm
Местоположение: 6000
Обратна връзка:

Re: Supernatural

Мнение от etso »

Тамън вчера завърших 3-ти сезон и изгледах Е01 и Е02 на 4-ти.
Вчера трябваше да излъчат Е03, но нещо не го виждам по тракерите... :?
http://valid.x86.fr/3yqhl3
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Supernatural

Мнение от SniperBeta »

Не, Епизод 3 и 4 са насрочени за утре. Ще има пак адската (в буквалния смисъл на думата) интрига. 4ти сезон почна изключително силно. Утре ще видим дали ще останем с отворена уста или просто доволно усмихнати. Друго положение според мен няма.

Бай-дъ-уей, ного се смях на 11та серия от 3ти сезон. Дори си я запазих за вечни времена.
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Supernatural

Мнение от 2fry »

Продуцент на шоуто е McG :tongue:
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Supernatural

Мнение от SniperBeta »

Ъхъ, аз затуй ти казах, че гледайки по това в което се е превърнал Supernatural, T4 може и да не е тотален провал.
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Supernatural

Мнение от SniperBeta »

Сезон 4 отвинтва глави. 3ти епизод напрай twist-а на всички времена. Туй е един от най-яките сериали, които съм гледал ЕВЪ! :cheers:
Аватар
etso
Потребител
Потребител
Мнения: 132
Регистриран на: Съб Юни 03, 2006 12:44 pm
Местоположение: 6000
Обратна връзка:

Re: Supernatural

Мнение от etso »

Епизод 4 също не е за изтърване. :tongue:
http://valid.x86.fr/3yqhl3
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Supernatural

Мнение от SniperBeta »

Реално погледнато епизодите, които стават за изтърване (и туй ако бързаш да го гледаш само) за 3та пълни сезона и началните няколко на 4ти се броят на пръстите на едната ръка. Супер е сериала, само че много се бави нещо напоследък. Искам си новия епизод, фор Крайст сейк! Толкова ли много искам.

2fry, сядай да снимаме епизода. sawo и ^Sloopy^^ също да не се ослушват ми да подават рамо. 2fry, ти докъде стигна?
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Supernatural

Мнение от 2fry »

Ми, не съм го почнал още :oops:
Дръпнах си първи сезон, ама тука само чета некви глупости и няма време, пък като има време и се гледа Burn Notice 8O 8O 8O
Ама и на него ше му дойде реда де. Тва аз не мога да разбера хората дето един сезон изпраскват за два дена, мене ма фаща саклета след 5 епизода на каквото и да е.
Бтв неска излиза новия Саут ПАрк :!:
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Supernatural

Мнение от SniperBeta »

Аз съм в момента на Сезон 9. То няма такъв смях. Верно е най-добрия сезон.
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Supernatural

Мнение от SniperBeta »

S04E05


Boy that was weird! Това беше от онези серии, които служат само за пълнеж. С нищо недопълващи историята, с нищо неразвиващи героите, но и с нищо недразнеща. Даже черно-белия филтър и цялостната концепция на серията бяха много свежи. Можеха малко повечко ешкън да сложат, ама нищо. В другата серия. И тази ми хареса...макар и не колкото останалите...
Аватар
etso
Потребител
Потребител
Мнения: 132
Регистриран на: Съб Юни 03, 2006 12:44 pm
Местоположение: 6000
Обратна връзка:

Re: Supernatural

Мнение от etso »

На фона на предните няколко, слаба работа беше :mrgreen: .
http://valid.x86.fr/3yqhl3
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Re: Supernatural

Мнение от ^Sloopy^^ »

започнах го аз днеска и ударих вече първите 5 епизода иии мога спокойно с ръка на сърцето да кажа че хваща окото 8)


другото което ми направи впечалтние е че има много ама много силен саутрак :D
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Supernatural

Мнение от SniperBeta »

Аз казах, че е добър сериала. Последния излезнал епизод беше интересен и леко простоват, при все липсата на главния куест, обаче туй нещо сериалите са голем трън у дупето. Изгледаш епизода и аааааааааайде чакай една седмица до другия. Ужас! Хубаво ми беше като издумках първите три сезона от раз, ама ся не ме свърта да чакам по седмица. Ще си направя сам Supernatural накрая! Ще обикалям с камерата из мазята и сам ще се стряскам! :?
Публикувай отговор