Supernatural

Ако искате да коментирате някой филм или имате проблеми с него .. тука е мястото да го направите.
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Re: Supernatural

Мнение от ^Sloopy^^ »

напредваш и ти суигурно и славно :)

последната серия беше готина няква :)
Аватар
mITky
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 723
Регистриран на: Съб Дек 06, 2008 1:25 am
skype: addictedtoy0u
Местоположение: Стара Загора / ЖК. Казански
Обратна връзка:

Re: Supernatural

Мнение от mITky »

Толкова ли е як Supernatural ?! В момента следя One Tree Hill & Gossip Girl :)
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Re: Supernatural

Мнение от ^Sloopy^^ »

абе грабва да ти кажа и то доста пробвай го земи ти хареса :)
Аватар
etso
Потребител
Потребител
Мнения: 132
Регистриран на: Съб Юни 03, 2006 12:44 pm
Местоположение: 6000
Обратна връзка:

Re: Supernatural

Мнение от etso »

Аман, пуснаха 2-3 серии и отново са в почивка. :?
http://valid.x86.fr/3yqhl3
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Supernatural

Мнение от 2fry »

На оня с One Tree Hill да ги посъветвам да не го гледа по-скоро ако очаква нещо подобно, освен че единия брат е абсолютен путьо в началото, хехе. Освен това земи се стегни ве, човек, аз кат гледам такива сериали обикновено не си признавам, зам да не ми се смеят.

А почивката ше е до края на света общо взето деба. Бтв цъфнаха новинки че са били кастнали някого да играе третия брат в някоя бъдеща серия. Тва вече бая време се чудех как не са го вкарали да е кашкавала пълен, ма явно опряха и те до тоя момент. Ей я статията, новия мяза на голям миндил.
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Re: Supernatural

Мнение от ^Sloopy^^ »

къф 3 брат 8O явно аз изтървам нещо :?
Аватар
mITky
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 723
Регистриран на: Съб Дек 06, 2008 1:25 am
skype: addictedtoy0u
Местоположение: Стара Загора / ЖК. Казански
Обратна връзка:

Re: Supernatural

Мнение от mITky »

2fry написа:На оня с One Tree Hill да ги посъветвам да не го гледа по-скоро ако очаква нещо подобно, освен че единия брат е абсолютен путьо в началото, хехе. Освен това земи се стегни ве, човек, аз кат гледам такива сериали обикновено не си признавам, зам да не ми се смеят.

А почивката ше е до края на света общо взето дба. Бтв цъфнаха новинки че са били кастнали някого да играе третия брат в някоя бъдеща серия. Тва вече бая време се чудех как не са го вкарали да е кашкавала пълен, ма явно опряха и те до тоя момент. Ей я статията, новия мяза на голям миндил.
защо ,

Че кво лошо има .. интересни са ми филмите ,въпреки че сега отх-то е малко бозовее .. :angry:
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Supernatural

Мнение от SniperBeta »

Не знам за Supernatural, ама ся гледам Millenium от '96 и не е никак зле. Криминалистика, но по-нестандартна някак си. Става дума за група наречена Millenium, която използва богатия си опит и някои други специални умения за да разрешават неразрешими криминални случаи. Някои от идеите в сериала са приложени в играта Silent Hill като визията на главния герой, джипа, който кара и други реферации. Не е лош сериала, но не очаквай Супернатурален или нещо дарк-ен-спууки.
По идея на Крис Картър.
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Supernatural

Мнение от SniperBeta »

Е ОК, новия епизод след вечно чакане беше доволно тъп. Но не и колкото Терминатора! Все пак там си е традиция. Ама като премисля... епа беше си доволно тъп.
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Supernatural

Мнение от 2fry »

Що е, не беше лош. Все пак сега докато не почупят още сума ти печати няма стане напечено и основната историйка да тръгне по-живичко. Като се има предвид че някъде бяха споменали 6 сезона има да си чакаме за голямото бум, а дотогава може да се понаслаждаваме на сравнително свежарските монстър-ъв-дъ-уийк епизоди.

Термометъра са ш го видя, ама съвсем съм се отчаял.

Ееееей, още два епизода и Батълстара свършва, който не го е гледал ся му е времето.
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Re: Supernatural

Мнение от ^Sloopy^^ »

еми да тъп беше но найстина не колкото терминатора :lol: тоз терминатор и аз незнам даже за кво го гледам вече 8O
Аватар
^Sloopy^^
Потребител
Потребител
Мнения: 444
Регистриран на: Нед Дек 07, 2003 17:35 pm
Местоположение: Far Far Away
Обратна връзка:

Re: Supernatural

Мнение от ^Sloopy^^ »

Вървежен беше новия епизод :roll:
Аватар
2fry
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 23:40 pm

Re: Supernatural

Мнение от 2fry »

Еми едва ли не най-добрата серия до момента. Просто през цялото време се чудих кой е най-големия психопат: Дийн тотално го раздаваше лошковец от сплетър, демонът не се спря с мазното му Марлон-Брандо-гласче, Сам накрая като ебна лошковеца и се насрах от кеф, а Касиъс продължава да се катери към мястото любимец от сериала. Евалата, ебаси серията сериозно.

Също така не можах да не пропусна колко въображение са вкарали в ангелските тупалки. Първо с лявата, после с дясната и повтаряме упражнението докато другия не падне. ОТ време на време малко терминаторско фъргане в някоя стена и сичко е жица и ток.
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Supernatural

Мнение от SniperBeta »

Е черния ангел извади некво ми ти ангелско звездно острие, ама де отиде... Тупалките бяха много тъпи, ама пък ефтини. Серията определено беше добра, а Сам явно ще се превърне в Диабло по някое време. Ще се оглеждам за опашка в идните серии.
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Supernatural

Мнение от SniperBeta »

Сезон 4 Епизод 17


Ъ?
Публикувай отговор