Разкодиране на китайско копие на Iphone

Задавайте Вашите въпроси, относно софтуера който вече имате инсталиран на компютъра си и имате проблеми с него или как сте разрешили даден проблем.
Публикувай отговор
ReSuRReCt
Потребител
Потребител
Мнения: 98
Регистриран на: Чет Окт 25, 2007 19:38 pm
Обратна връзка:

Разкодиране на китайско копие на Iphone

Мнение от ReSuRReCt »

Въпросът ми е следният.Някой има ли представа как мога да си разкодирам копие на Iphone.Копието се казва Iphone P168 от USA,но не ми разчита картите.
Последно промяна от ReSuRReCt на Сря Юли 15, 2009 12:02 pm, променено общо 1 път.
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Разкодирване на Iphone

Мнение от niggaz_nature »

Оправи си заглавието на темата. Това в никакъв случай не е Iphone. И разкодирането на Iphone който е със собствена операционна система и тази имитация е коренно различно. В повечето случаи искат много пари за разкодиране на китайски телефони защото на повечето места не им разбират.

Моя съвет е потърси инфо в нета за този телефон и евентуално начин за разкодиране или ми пиши ЛС ще ди дам номера на един сервиз (зад магазин globul) ,ако го знаеш. Много съм доволен от услугите му и си разбира от работата.
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
ReSuRReCt
Потребител
Потребител
Мнения: 98
Регистриран на: Чет Окт 25, 2007 19:38 pm
Обратна връзка:

Re: Разкодиране на китайско копие на Iphone

Мнение от ReSuRReCt »

А някой има ли представа дали от честотите 850/1800/1900 ( телефона е от USA ) може да се пригоди за българските условия,защото във България работят на 900 mhz.Има ли някакъв вариант за подмяна на стъпалото вътре за честотите и т.н.Благодаря предварително.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Разкодиране на китайско копие на Iphone

Мнение от sawo »

ReSuRReCt написа:А някой има ли представа дали от честотите 850/1800/1900 ( телефона е от USA ) може да се пригоди за българските условия,защото във България работят на 900 mhz.Има ли някакъв вариант за подмяна на стъпалото вътре за честотите и т.н.Благодаря предварително.
Общо взето не.
Аватар
k0lev
Потребител
Потребител
Мнения: 116
Регистриран на: Пон Юли 06, 2009 17:42 pm
skype: SilverRings

Re: Разкодиране на китайско копие на Iphone

Мнение от k0lev »

Пробвай с Турбо сим.
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Разкодиране на китайско копие на Iphone

Мнение от niggaz_nature »

k0lev написа:Пробвай с Турбо сим.
Пробвай ти с турбо сим. Не мога да разбера хора които не разбират и пишат да се намират на приказка само. Не го смятай за заяждане това. Просто съм забелязал по форумите че се пише много глупости.

Турбо сим а служи за отключване на телефона ако е кодиран към даден оператор а не да му сменя честотите на телефона.
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Разкодиране на китайско копие на Iphone

Мнение от admin »

Трябва да търсиш здраво в мрежата, а колкото до бейсбанда мисля че може да се променя тъй като това на практика си е компютърче вътре и всичко си е въпрос на софтуер. На айфона мисля че може да се сменя бейсбанда като се краква и това ме навежда на мисълта че и при теб ще може, но къде ... не знам.
"There is no 'patch' for stupidity."
ReSuRReCt
Потребител
Потребител
Мнения: 98
Регистриран на: Чет Окт 25, 2007 19:38 pm
Обратна връзка:

Re: Разкодиране на китайско копие на Iphone

Мнение от ReSuRReCt »

Говорих с човек,който внася телефони от Китай.Човекът ми обясни че се подменят кварцовете за честотите,но тъй като това е китайска измишльотина ми препоръча въобще да не се занимавам,защото не се знае дали ще тръгне ако го отвори :D Просто самият телефон е правен за американския пазар.Има го същия модел,но с 4 банда включващ и нашата честота 900 мхз.Ако пазарувате телефони гледайте колко банда поддържат :)
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Разкодиране на китайско копие на Iphone

Мнение от sawo »

admin написа:Трябва да търсиш здраво в мрежата, а колкото до бейсбанда мисля че може да се променя тъй като това на практика си е компютърче вътре и всичко си е въпрос на софтуер. На айфона мисля че може да се сменя бейсбанда като се краква и това ме навежда на мисълта че и при теб ще може, но къде ... не знам.
Променя се, но на по-известните телефони, където има поне донякъде изпитан метод. Както са му казали на човека с тези китайски фантазии едва ли ще стане нещо освен да се споминат тотално.
Аватар
Princo
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 588
Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 10:07 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Разкодиране на китайско копие на Iphone

Мнение от Princo »

ReSuRReCt написа:Говорих с човек,който внася телефони от Китай.Човекът ми обясни че се подменят кварцовете за честотите,но тъй като това е китайска измишльотина ми препоръча въобще да не се занимавам,защото не се знае дали ще тръгне ако го отвори :D Просто самият телефон е правен за американския пазар.Има го същия модел,но с 4 банда включващ и нашата честота 900 мхз.Ако пазарувате телефони гледайте колко банда поддържат :)
По-скоро като си купувате телефон гледайте да не е реплика ;)
But we're never gonna survive unless,
We get a little crazy,
No we're never gonna survive unless,
We are a little,
Cray cray crazy ... :)
Публикувай отговор