Снимки на Стара Загора

Задавайте тука въпроси от всякакво естество , които НЕ попадат във форумите по-долу.
Публикувай отговор
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Снимки на Стара Загора

Мнение от admin »

Здравейте,
някой потребители знаят, а други не преди години (през 2001 година) бях направил сайт за Стара Загора. Сайта се казва www.stz-bg.com след 2-3 години го бях спрял и от него запазих само този форум. От известно време се опитвам да го възтановя и направя нещо като портална страница на градът ни която да не изисква голяма подръжка т.е. да има карта на градът ни, снимки и разни други. За проекта ми трябват авторски снимки на Стара Загора, ще има два раздела СТЗ преди 50+ години и наши дни за това че всеки който иска може да ми изпрати неговите снимки на градът ни, който иска може да си подпише снимката в долния десен ъгъл с инициалите си или като ги качвате пишете имената си ако желаете. Моля, пращайте само ваши авторски снимки. Благодаря Ви предварително.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
deltas
Потребител
Потребител
Мнения: 106
Регистриран на: Чет Окт 29, 2009 12:24 pm

Re: Снимки на Стара Загора

Мнение от deltas »

Значи,имам няколко снимки отпреди години,но са черно-бели,и немного качествени!Ще ти вършат ли работа,за да ги изровя от албумите,и къде да ти ги пратя?Разбира се,после трябва да ми ги върнеш! :mrgreen:
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Снимки на Стара Загора

Мнение от admin »

Да, идеални са. На мен ми трябват в електронен вариант ама мисля че има скенер при нас така че ще стане за нула време. Ако ти е удобно в понеделник да се чуем да се разберем нещо за вторник, все пак ако няма скенер при нас да имам време да намеря.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
deltas
Потребител
Потребител
Мнения: 106
Регистриран на: Чет Окт 29, 2009 12:24 pm

Re: Снимки на Стара Загора

Мнение от deltas »

Снимките са отпреди 15 - 20 - 30 години,всичките ли ще представляват интерес?Но първом трябва да ги изровя,албумите са пръснати на няколко места,няма да стане много скоро!
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Снимки на Стара Загора

Мнение от admin »

Мисля че да, немога да преценя в момента докато не видя снимките, но идеята е да има два раздела: СТЗ преди и СТЗ сега.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Снимки на Стара Загора

Мнение от admin »

Нп, пращай. Вече направих галерията и качих първите снимки който ми дадаха.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
deltas
Потребител
Потребител
Мнения: 106
Регистриран на: Чет Окт 29, 2009 12:24 pm

Re: Снимки на Стара Загора

Мнение от deltas »

И аз не съм забравил,но не мога да ги открия,понеже са в различни албуми,които са пръснати из България!Когато намеря нещо,веднага ще ти съобщя!
Публикувай отговор