питане за ЗДП...

Задавайте тука въпроси от всякакво естество , които НЕ попадат във форумите по-долу.
Публикувай отговор
Аватар
theshadowmen
Потребител
Потребител
Мнения: 241
Регистриран на: Нед Ное 15, 2009 23:11 pm
skype: kikovv1
Обратна връзка:

питане за ЗДП...

Мнение от theshadowmen »

Здравейте,съфорумници,имам запитване към по-запознатите със закона за движение по пътищата опитни шофьори - има ли приет такъв закон за младите водачи със стаж под 1 година зад волана да не шофират в часовия диапазон 23.00-5.00 ? Питам,понеже намирам само противоречиви мнения по въпроса- според инфото в нета този закон е приет,а според мой познат инструктор това още не е прието ...Предстои ми след седмица-две да взема книжка и ако е вярно ще ми обърка плановете немалко .
Аватар
Princo
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 588
Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 10:07 am
Местоположение: Стара Загора

Re: питане за ЗДП...

Мнение от Princo »

theshadowmen написа:Здравейте,съфорумници,имам запитване към по-запознатите със закона за движение по пътищата опитни шофьори - има ли приет такъв закон за младите водачи със стаж под 1 година зад волана да не шофират в часовия диапазон 23.00-5.00 ? Питам,понеже намирам само противоречиви мнения по въпроса- според инфото в нета този закон е приет,а според мой познат инструктор това още не е прието ...Предстои ми след седмица-две да взема книжка и ако е вярно ще ми обърка плановете немалко .
Не е приет.И аз сега карам курсувете и нито при кормуване,нито на теория споменаха за нещо такова,така че дерзай. 8)
But we're never gonna survive unless,
We get a little crazy,
No we're never gonna survive unless,
We are a little,
Cray cray crazy ... :)
Аватар
theshadowmen
Потребител
Потребител
Мнения: 241
Регистриран на: Нед Ное 15, 2009 23:11 pm
skype: kikovv1
Обратна връзка:

Re: питане за ЗДП...

Мнение от theshadowmen »

екстра,поне за момента да не го мисля и това :wink:
Публикувай отговор