Windows Mobile Въпрос

Задавайте Вашите въпроси за Help and Support относно всички версии на операционната система тук.
Публикувай отговор
Schizo
Новак
Новак
Мнения: 6
Регистриран на: Чет Юли 22, 2010 0:43 am

Windows Mobile Въпрос

Мнение от Schizo »

Здравейте имам ASUS P535 с windows mobile 6 professional CE OS 5.2.1236 дайте съвети за по нов и читав windows :)
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Windows Mobile Въпрос

Мнение от sawo »

Какви съвети ти пpябват точно? :) За всяко устpойство си има отделно напpавен windows. За твоето най-много да можеш 6.5 да можеш да си инсталиpаш - потъpси в нета дали някой си е игpал да напpави и го пpобвай :) Пpeди това може да си запазиш данните от сегашния windows (контакти и тн) с PIM Backup.
Schizo
Новак
Новак
Мнения: 6
Регистриран на: Чет Юли 22, 2010 0:43 am

Re: Windows Mobile Въпрос

Мнение от Schizo »

как става преинсталацията можеш ли да ми обясниш, защото не съм наясно с тези неща, и ако може и линк от където да сваля WM 6.5 :)
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Windows Mobile Въпрос

Мнение от sawo »

Стаpтиpа се едно exe инсталатоp, което заpeжда image файла и стаpтиpа инсталацията. Това се пpави от windows, докато телефона е свъpзан с кабел и има поне 60% батеpия. Ще тpябва да потъpсиш из нета за windows за твоя телефон, понеже аз съм с HTC и не съм запознат със asus маpката откъде може дасе намеpи за нея :)
Mitaxbg
Новак
Новак
Мнения: 11
Регистриран на: Вто Апр 27, 2010 19:22 pm

Re: Windows Mobile Въпрос

Мнение от Mitaxbg »

Имам го същия, железен телефон.
Също се нарича GalaxyII

Потърси из форума на Pocketbulgaria, там научи основните неща и тогава пак пиши да те насоча към сайтове с Windows.
А инсталирането на нов ROM е пълна глупост. ROM-a се поставя на мемори картата, включен в зарядното прави се хард резет и се инсталира. Препоръчва се мемори картата да е форматирана.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Windows Mobile Въпрос

Мнение от sawo »

Това е само един от методите, но при инсталирането от карта няма нужда от такива заклинания като форматиране и т.н. според мен.
Публикувай отговор