Изключване на имобилайзер къде?

Форум за всякакви дискусии свързани с МПС
Публикувай отговор
viktor89
Потребител
Потребител
Мнения: 146
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 11:37 am

Изключване на имобилайзер къде?

Мнение от viktor89 »

Някой знае ли къде мога да отида да ми махнат имобилайзера заводския на едно ауди, чи понякога прави бъгове и не мога за запаля?
Аватар
fantamaniaka
Модератор
Модератор
Мнения: 1328
Регистриран на: Съб Яну 31, 2009 16:51 pm
skype: ready.for.use
Местоположение: стара загора
Обратна връзка:

Re: Изключване на имобилайзер къде?

Мнение от fantamaniaka »

Със сигурност има повече хора от мен който разбират...
Но щом е заводски може да се нуждае и от смяна на електрониката(ако в нея е вграден.)
Съдя по мотор който имам с заводски имобилайзер и какво ми обясниха хора който се занимават с това :)

Бих ти препръчал един малък сервиз за аларми и не само.
Намира се на княз борис улицата малко след М.Кавалджиев посока болницата.Отляво в блока 1-вия гараж.Точно след червената чешма заведението.
Mind ever die.They just get faster
Email: fantamaniaka@gmail.com
LZ1GAD
Изображение
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Изключване на имобилайзер къде?

Мнение от realprofesora »

Направо се логвай във форума на Ауди и почвай с темите.И там ако не могат да ти кажат -здраве да е .
Аз на Рено Меган съм пращал компа в Сф и там софтуерно ми го махнаха- 70лв.Тука в града на липите имало някъв Илиан имал сервиз и ги поназнайва работите.Макар някои компове да ги праща в Сф и да зима по 100кинта .Но щом си купил Ауди ще цакаш-богатите също плачат.
Popopopopo
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Изключване на имобилайзер къде?

Мнение от niggaz_nature »

така без да си написъл код на мотора , кола , коя година е и каква е електрониката не очаквай никой да ти помогне.
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
viktor89
Потребител
Потребител
Мнения: 146
Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 11:37 am

Re: Изключване на имобилайзер къде?

Мнение от viktor89 »

niggaz_nature написа:така без да си написъл код на мотора , кола , коя година е и каква е електрониката не очаквай никой да ти помогне.
Прав си :cheers: , колата е audi a4 1.8 97 година, код на мотора ADR.
Аватар
sheri
Потребител
Потребител
Мнения: 293
Регистриран на: Съб Май 23, 2009 20:44 pm

Re: Изключване на имобилайзер къде?

Мнение от sheri »

ука в града на липите имало някъв Илиан имал сервиз и ги поназнайва работите
:D
Илиян, собственик на сервиз протект, който се намира под новия път под казански ;) иди там, мой приятел работи там точно с ей такива дреболии. направо отивай там viktor89
Аватар
besniaa
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1295
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 22:08 pm

Re: Изключване на имобилайзер къде?

Мнение от besniaa »

sheri написа:
ука в града на липите имало някъв Илиан имал сервиз и ги поназнайва работите
:D
Илиян, собственик на сервиз протект, който се намира под новия път под казански ;) иди там, мой приятел работи там точно с ей такива дреболии. направо отивай там viktor89
и задължително искай да ти направят колата на място и пред теб.... аз не бих си я оставил там без мое присъствие....

пс. може да отидеш и при ключаря над Синята къща.... ще ти свърши работата, а е по-сигурен човек от по-горе описаните...
Забравете бизнесa, всичко на този свят е лично!
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Изключване на имобилайзер къде?

Мнение от realprofesora »

besniaa написа:
и задължително искай да ти направят колата на място и пред теб.... аз не бих си я оставил там без мое присъствие....

пс. може да отидеш и при ключаря над Синята къща.... ще ти свърши работата, а е по-сигурен човек от по-горе описаните...
За някои процедури се иска доста технологично време ,а може да се наложи компа да се праща в дуг град.Така ,че колата може и да поостане в сервиза.Но всичкото зависи как действа имобилайзера.Защото на реното Меган 97ма е свързан с инфраред приемателя и, ако не отключиш колата с оргиналния ключ ще чакаш да запалиш.Имобилайзера се премахва софтуерно и се прекъсва една жичка на самия комп.Но на Аудито може да е по съвсем друг начин.
Popopopopo
Аватар
besniaa
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1295
Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 22:08 pm

Re: Изключване на имобилайзер къде?

Мнение от besniaa »

realprofesora написа:
besniaa написа:
и задължително искай да ти направят колата на място и пред теб.... аз не бих си я оставил там без мое присъствие....

пс. може да отидеш и при ключаря над Синята къща.... ще ти свърши работата, а е по-сигурен човек от по-горе описаните...
За някои процедури се иска доста технологично време ,а може да се наложи компа да се праща в дуг град.Така ,че колата може и да поостане в сервиза.Но всичкото зависи как действа имобилайзера.Защото на реното Меган 97ма е свързан с инфраред приемателя и, ако не отключиш колата с оргиналния ключ ще чакаш да запалиш.Имобилайзера се премахва софтуерно и се прекъсва една жичка на самия комп.Но на Аудито може да е по съвсем друг начин.
знам.. исках да кажа, че не е безопасно да си я оставиш на посоченото място...
Забравете бизнесa, всичко на този свят е лично!
baby
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Юли 30, 2013 19:25 pm

Re: Изключване на имобилайзер къде?

Мнение от baby »

besniaa написа:
sheri написа:
ука в града на липите имало някъв Илиан имал сервиз и ги поназнайва работите
:D
Илиян, собственик на сервиз протект, който се намира под новия път под казански ;) иди там, мой приятел работи там точно с ей такива дреболии. направо отивай там viktor89
и задължително искай да ти направят колата на място и пред теб.... аз не бих си я оставил там без мое присъствие....

Абсолютно вярно СЕРВИЗ ПРОТЕКТ СТАРА ЗАГОРА-МНОГО ВНИМАВАЙТЕ С ТЯХ. Преди години бяха супер ,сега качеството в сервиза е под всякаква критика.Мотаят те , на принципа на изключването работят.Казват ти карай сега -и ако има нещо пак се върни (7 пъти се връщах)понеже бях платил-разбира се.Някакви печлемета които нищо не разбират се подвизават и бърникат.Да не говорим ,че и много много не ти казват какво са направили.А пък Илиян по това което виждам вече се разрастна и много много не му дреме-защото си беше създал име и хората го знаят от преди когато сервиза беше малък , но можеше да се разчита на тях.
Аватар
mupk0
Потребител
Потребител
Мнения: 430
Регистриран на: Вто Дек 11, 2007 12:31 pm

Re: Изключване на имобилайзер къде?

Мнение от mupk0 »

baby написа:
и задължително искай да ти направят колата на място и пред теб.... аз не бих си я оставил там без мое присъствие....

Абсолютно вярно СЕРВИЗ ПРОТЕКТ СТАРА ЗАГОРА-МНОГО ВНИМАВАЙТЕ С ТЯХ. Преди години бяха супер ,сега качеството в сервиза е под всякаква критика.Мотаят те , на принципа на изключването работят.Казват ти карай сега -и ако има нещо пак се върни (7 пъти се връщах)понеже бях платил-разбира се.Някакви печлемета които нищо не разбират се подвизават и бърникат.Да не говорим ,че и много много не ти казват какво са направили.А пък Илиян по това което виждам вече се разрастна и много много не му дреме-защото си беше създал име и хората го знаят от преди когато сервиза беше малък , но можеше да се разчита на тях.

Колега темата е от 2010та година.Иначе си прав за този сервиз :) Доста хора ревът от там.

А по темата с Аудитата..и аз минах от там.Разглобяваш около волана и сваляш буксата на антената за имобилайзера.Разглобяваш я ,свиваш крачетата,почистваш контакторите и затваряш....проблемите изчезват за неопределено време(зависи колко влага има в купето).
Публикувай отговор