Игри за деца под 6 години

Задавайте Вашите въпроси, коментари и всичко което се досетите относно игрите.
Заключено
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Игри за деца под 6 години

Мнение от nasenceto »

Споделете интересни игри за деца под 6 години. За предпочитане да са логически или образователни.

Келеша гледам му омръзна да цъка Borderlands-а и Split/Second (които играе без проблем от както беше на няма и 2 години) и започнаха да му стават интересни разни пъзели, логически игри и игри запамет. Вградените на уиндоус 7 са със страхотна графика, обаче са малко на брой и бързо му минава мерака и после пак се зомбира с карането на коли.
PS: И ако може без коментари за това, как бил малък и хич не било полезно да виси на комп. Цял в ден в градината беснее, а ние с майка му сме утрепани от работа, така че вечер като иска - да си тренира мозъка, нямам нищо напротив.
Аватар
gregari
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 50
Регистриран на: Пон Дек 27, 2004 23:55 pm
Обратна връзка:

Re: Игри за деца под 6 години

Мнение от gregari »

DyO
Потребител
Потребител
Мнения: 136
Регистриран на: Пон Дек 27, 2010 0:36 am
Обратна връзка:

Re: Игри за деца под 6 години

Мнение от DyO »

темата е малко стара...
WORMS може да му хареса (по новите от World Party не струват за мене...)
Zuma си е яка
delta dorce, ballance.....
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Игри за деца под 6 години

Мнение от nasenceto »

gregari написа:http://www.friv.com/
Ей тва все още го зарибява. Хубавото е че има и много логически игри.
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Игри за деца под 6 години

Мнение от didka »

Напиши в гугъл топ игри,флаш игри,игри за деца,излизат сайтове с доста занимавки,моя вече втора годима ги играе и не му омръзват. :)
Dog drags - no tracks...
DyO
Потребител
Потребител
Мнения: 136
Регистриран на: Пон Дек 27, 2010 0:36 am
Обратна връзка:

Re: Игри за деца под 6 години

Мнение от DyO »

newgrounds.com
ама във AGame.com са the best,никъде няма да можеш да ги намериш (в преносен смисъл)
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Игри за деца под 6 години

Мнение от realprofesora »

Никога не съм ограничавал децата си в нищо-игри , телевизия, еротика и др.Сина помня е играл Postal 2.Мен ми се гадеше от тази игра................
Е израснаха и имат ъкъл в главата си.-Сина учи в София , дъщерята ще го последва ,но в момента е все още в Търговската........
Popopopopo
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Игри за деца под 6 години

Мнение от nasenceto »

Moя стана на 4 преди 2 седмици, ама от как е излязла Portal2 - ела да гледаш. Скривал ми е шапката за трудни логически комбинации и съм му се чудил на акъла как не му щракат някои изключително лесни неща (и все ме дърпа за ръкава за тях). Когате времето е гадно и е в къщи, по принцип е забит на компа. В останалото време обаче трудно можеш да го задържи у нас. Много приятели ме критикуват за това че го оставям толкова на компа, ама смятам че това единствено може да му развие въобръжението и логиката. Иначе е здрав като бик и умира да търчи. (пу-пу-пу).
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Игри за деца под 6 години

Мнение от sawo »

Стига да не се претоварва не би трябвало да има проблем. Особено сега с новите LCD монитори очите нямат никакъв проблем, освен ако не ги преуморяваш системно. Още си спомням като бях малък и висяхме по цели нощи пред "15 CRT монитор с надпис "Low Radiation" :lol:
Заключено