Ще протестираме,а?

Форум за всякакви дискусии свързани с МПС
Публикувай отговор
Аватар
the gss
Потребител
Потребител
Мнения: 107
Регистриран на: Пон Яну 18, 2010 12:05 pm
Местоположение: ****баня Пиперка

Re: Ще протестираме,а?

Мнение от the gss »

Ами тъпо мъпо, т'ва е.
Ще тръгнем в най-големия трафик и ще стигнем до Каците, където се очаква най-интересното ..
Изображение
Аватар
Princo
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 588
Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 10:07 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Ще протестираме,а?

Мнение от Princo »

the gss написа:Ами тъпо мъпо, т'ва е.
Ще тръгнем в най-големия трафик и ще стигнем до Каците, където се очаква най-интересното ..
Ще изгорите бая гориво,ще натрупате яко гняв в обикновените граждани дет се прибират от работа и ще ядосате полицаите.И в крайна сметка резултат няма да има.Успех все пак ... :)
But we're never gonna survive unless,
We get a little crazy,
No we're never gonna survive unless,
We are a little,
Cray cray crazy ... :)
Аватар
the gss
Потребител
Потребител
Мнения: 107
Регистриран на: Пон Яну 18, 2010 12:05 pm
Местоположение: ****баня Пиперка

Re: Ще протестираме,а?

Мнение от the gss »

Каквото сабя покаже. :)
Трябва да опитаме, то е ясно, че няма да се хареса, но с тия разрешения до никъде не стигаме, само ни режат ..

Съжалявам не аз определям кое как да стане, аз само Ви информирам.
Изображение
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Ще протестираме,а?

Мнение от nasenceto »

http://news.zagora24.bg/250016.html" onclick="window.open(this.href);return false;
E тоя път много ще се ядосам. Аз бачкам малко след каците - в АТЗ-то и живея в малкия Железник, съответно пътя ми за работа и обратно е точно по линията на протеста. И свършвам по времето на започването му. Ако не стигна на време да си взема детето от детската градина и жената от работа, ще има много псувни.
Имам скромното съмнение че ще се използва големия трафик след работа, за да се създаде впечатление за масовост. Дано само някой уморен от работа чичка не изпляска и не се стигне до саморазправа с протестиращите. Определено ще го разбера. Само си представям как лапето реве, щото тати му го няма и очите ми започват да се пълнят с кръв.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Ще протестираме,а?

Мнение от sawo »

nasenceto написа:Само си представям как лапето реве, щото тати му го няма и очите ми започват да се пълнят с кръв.
По-скоро чичката ще пострада - мислиш ли че някаква чичка ще бие лапето, само защото не може да се прибере навреме да си пие спокойно ракията и всички ще стоят и ще го гледат? Все пак ако има полиция колкото последния път всичко ще пpиключи много бъpзо с аpест и бъpз ескоpт до PПУ :)
Аз последния път като бях на протеста си имаше свободна лента и колите си се придвижваха без проблем...
Аватар
BazilVenceslas
Потребител
Потребител
Мнения: 150
Регистриран на: Вто Фев 23, 2010 13:19 pm
skype: bravo191
Местоположение: Стара Загора

Re: Ще протестираме,а?

Мнение от BazilVenceslas »

Не мога да разбера кой налага тея кретеноидни методи? От София ли? Тук е г. Стара Загора, какво ще ни каже София? Ако щем тука и на пътя ще легнем, какво ни налагат да дръстим пътя?

И ще ви кажа, защо този начин на протеста (каране на коли и тн.) е лишен от човешка мисъл:
1. Освен, че дръстите пътя, файда никаква няма, бензина ще си стои висок или с 0,5ст. по-нисък. Мафията не я ебе за Вас!
2. И как подяволите показвате, че горивото е скъпо? Като карате колите наляво-надясно, въртиииии гуми и са мотате.
Всеки нормален човек и мафиот, ще си помисли: "Абе, явно не е толкова скъпо, щом тея дебили излизат с колите и си харчат бензина за някакъв умрял протест!"

Затова протеста трябва да бъде П Е Ш Е Х О Д Е Н !

Нали е скъпо и нямате пари за бензим, затова излезте пеша и блокирайте улиците! И сега с колите като бяхте и изгорихте сумати бензин, КОЙ ВИ ГО ПЛАТИ, БЕ ? Лукойл (руски мафиотски псета)? Първанов-червеният селяк? Дянков гнома? Социалният министър, отрупан с пари?

ОТГОВОРА Е: ВИЕ СИ ПЛАТИХТЕ БЕНЗИНА, СКЪПИ ДРУГАРИ! В И Е !


Просто всичко започна да става пародия, по стара българска традиция!
Малко ви натърках сол в главата, ама заслужавате! Поне един трябва да се отличи от стадото! Затова ни управляват мутри и комунисто-обирджии-капиталисти!
skype: bravo191
Аватар
Princo
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 588
Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 10:07 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Ще протестираме,а?

Мнение от Princo »

nasenceto написа:http://news.zagora24.bg/250016.html
E тоя път много ще се ядосам. Аз бачкам малко след каците - в АТЗ-то и живея в малкия Железник, съответно пътя ми за работа и обратно е точно по линията на протеста. И свършвам по времето на започването му. Ако не стигна на време да си взема детето от детската градина и жената от работа, ще има много псувни.
Имам скромното съмнение че ще се използва големия трафик след работа, за да се създаде впечатление за масовост. Дано само някой уморен от работа чичка не изпляска и не се стигне до саморазправа с протестиращите. Определено ще го разбера. Само си представям как лапето реве, щото тати му го няма и очите ми започват да се пълнят с кръв.
Напълно съгласен !!! Безумно е в час пик в делничен ден да се протестира.Както казах и в предишния пост - ще се пречи само на обикновените хорица,не на тез дето трябва.Дано не ми се налага в тези часове да мърдам ... :spank:
But we're never gonna survive unless,
We get a little crazy,
No we're never gonna survive unless,
We are a little,
Cray cray crazy ... :)
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Ще протестираме,а?

Мнение от sawo »

BazilVenceslas написа: Малко ви натърках сол в главата, ама заслужавате! Поне един трябва да се отличи от стадото! Затова ни управляват мутри и комунисто-обирджии-капиталисти!
Това трябва да го натриваш на организаторите на протеста, не на нас ;) И за пешеходен протест съм съгласен, даже ще ми е по-лесно.
marin_007
Потребител
Потребител
Мнения: 233
Регистриран на: Чет Фев 16, 2006 11:30 am
skype: neron-marin1441

Re: Ще протестираме,а?

Мнение от marin_007 »

И да се блокира Стара Загора и да не се блокира файда никаква ! Някакво влияние ще има ако се блокира София или базата на лукойл в Бургас и градовете където има бази. Нас нито ни отразяват по медиите не им пука , че ни обгазяват и тем подобни. Доста сме отритнати по някакъв начин не знам и аз защо се получава така. Няма смисъл само да се трови живота на обикновените хора. Като толкова ви се протестира отивате в София и протестирате блокирате всичко и се сваля правителството или там се постига каквато е целта. Тук само ще парите за гориво ще отидат и пак същата работа :wink:
Аватар
BazilVenceslas
Потребител
Потребител
Мнения: 150
Регистриран на: Вто Фев 23, 2010 13:19 pm
skype: bravo191
Местоположение: Стара Загора

Re: Ще протестираме,а?

Мнение от BazilVenceslas »

marin_007 написа:Като толкова ви се протестира отивате в София и протестирате блокирате всичко и се сваля правителството или там се постига каквато е целта. Тук само ще парите за гориво ще отидат и пак същата работа :wink:
Ще дойде правителството на "Отечественият фронт", то ще оправи държавата.
И ние си имаме база на "Фъккойл". Долу към Еленино - вижда се от железник.
Ако на някой му се бие път през ТКЗС-тата, може да ги блокираме! :lol: :lol:

:D
skype: bravo191
marin_007
Потребител
Потребител
Мнения: 233
Регистриран на: Чет Фев 16, 2006 11:30 am
skype: neron-marin1441

Re: Ще протестираме,а?

Мнение от marin_007 »

Не трябва да се сваля правителството а просто да ги е страх от нас който и да дойдат като си мълчим винаги ще ни тъпчат. За това става въпрос , че вече за да има някакъв ефект няма смисъл да се блокира града а нещо важно както е базата на лукойл в Стара Загора
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Ще протестираме,а?

Мнение от admin »

Обезателно нещо трябва да се прави и най - важното е трябва да се гласува пък било ти и с празна бюлетина иначе печелят тези които имат най - много гласове.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Ще протестираме,а?

Мнение от nasenceto »

Абе хора, в пазарна икономика сме. Не е работа на държавата да се меси в частния работи. Протеста трябва да е срещу рафинерията. Не знам що тва не се проумява. Държавата почне ли да се меси, веднага ще ни изплющят от Брюксел.

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Ще протестираме,а?

Мнение от admin »

Държавата може да ги натисне тези там, аз между другото гледах интервюто с организаторите на протеста, казаха че има разни механизми които карат конкуренцията на тази рафинерия да фалират. Общо взето им симпатизирам.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Ще протестираме,а?

Мнение от sawo »

nasenceto написа:Абе хора, в пазарна икономика сме. Не е работа на държавата да се меси в частния работи. Протеста трябва да е срещу рафинерията. Не знам що тва не се проумява. Държавата почне ли да се меси, веднага ще ни изплющят от Брюксел.

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk
Не е вярно това - държавата може да се меси по 100 начина недиректно и пак никой нищо да не ни каже. Ако не вярваш мога да ти дам подробен пример със цените на житото, които се дигнаха изцяло и най-вече заради некадърността на правителството ни.
Публикувай отговор