Aриана прет-а-порте

Тука е място за реклама. Ако имате бизнес или извършвате дадена услуга тука е мястото където може да я представите. Изрично е забранено опоменаването на цени. Потребителите могат да коментират единствено качеството на услугата ако са били ваши клиенти.
Правила на форума
Всякакви коментари свързани с пазарлък ще бъдат изтривани. Само хора който са били клиенти на съответната обява имат право да я коментират.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Aриана прет-а-порте

Мнение от realprofesora »

besniaa написа:опитах доста от евтините бири от Лидл и Кауфланд... няма да си ги купя отново... въпрос на вкус...
Ще ви кажа само няколко от девизите на големите пивопроизводители и ще ви стане ясно .
"Стела Артуа" казват: "Качеството си има цена"
А основателя на "Хайнекен" казва:"Важно е качеството, останалото е реклама".
И са прави .И аз съм опитал доста от Лидл и Кауфланд измислени бири ,но нито една не ме заплени.Щом не запомних марките им значи не са ми харесали.
На любителите на Загорка и Ариана весело посрещане на Великденските празници!!!На останалите също ,но с пожелание да намерят своята любима марка бира.Защото докато пиеш бира ще си здрав и болест няма да те лови.
Завършвам с перефраза на великия поет Христо Ботев-"Тоз който пие бира , той не умира"
Наздраве компанията! :cheers:
Пийте с удоволствие и мярка.Никога не употребявайте алкохол по време на работа или ,ако ви предстои да управлявате МПС!
Popopopopo
Аватар
belata
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 535
Регистриран на: Пет Яну 14, 2011 10:49 am
skype: belatatatat

Re: Aриана прет-а-порте

Мнение от belata »

realprofesora написа:
besniaa написа:опитах доста от евтините бири от Лидл и Кауфланд... няма да си ги купя отново... въпрос на вкус...
Ще ви кажа само няколко от девизите на големите пивопроизводители и ще ви стане ясно .
"Стела Артуа" казват: "Качеството си има цена"
А основателя на "Хайнекен" казва:"Важно е качеството, останалото е реклама".
И са прави .И аз съм опитал доста от Лидл и Кауфланд измислени бири ,но нито една не ме заплени.Щом не запомних марките им значи не са ми харесали.
На любителите на Загорка и Ариана весело посрещане на Великденските празници!!!На останалите също ,но с пожелание да намерят своята любима марка бира.Защото докато пиеш бира ще си здрав и болест няма да те лови.
Завършвам с перефраза на великия поет Христо Ботев-"Тоз който пие бира , той не умира"
Наздраве компанията! :cheers:
Пийте с удоволствие и мярка.Никога не употребявайте алкохол по време на работа или ,ако ви предстои да управлявате МПС!
Както казва един френд "Пии Бира,и чакай да станеш човек" :lol:
:cheers:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Публикувай отговор