Нови гуми в Стара Загора - къде?

Форум за всякакви дискусии свързани с МПС
Публикувай отговор
Аватар
fantamaniaka
Модератор
Модератор
Мнения: 1328
Регистриран на: Съб Яну 31, 2009 16:51 pm
skype: ready.for.use
Местоположение: стара загора
Обратна връзка:

Нови гуми в Стара Загора - къде?

Мнение от fantamaniaka »

Някой има ли впечатление къде има по "евтини" нови гуми летни ?
Знам че цената се съобразява според това дали някъде има "безплатен монтаж" и тн..
Просто някой наскоро купувал ли е и да сподели мнение.
Предпочитан размер 185/65 R14 или нещо подобно

Втора употреба видях доста често са ако имат по добър грайфер дот-а им е стар..
Mind ever die.They just get faster
Email: fantamaniaka@gmail.com
LZ1GAD
Изображение
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Нови гуми в Стара Загора - къде?

Мнение от sawo »

Аз купих от гумаджията на БКП-то до магазина на опел. 2бр 195/60/15 Bridgestone Turanza ER300 Ecopia за 167лв парчето с включен монтаж. Според adac.de това са най-добрите летни гуми за 2011 (особено що се отнася до шум и комфорт). По интернет сайтовете най-евтиното беше 155лв за гума, само дето като платиш доставка и монтаж се оказваш близо до тази цена, но без да се занимаваш и имаш гаранция :) Човека предлага всякакви гуми с доставка същия или на другия ден, не като повечето ти пробутват каквото имат и те убеждават всячески, че техните гуми са най-великите.
Аватар
AquiLA^
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 559
Регистриран на: Съб Ное 15, 2003 0:48 am
skype: aqu1la
Местоположение: Стара Загора

Re: Нови гуми в Стара Загора - къде?

Мнение от AquiLA^ »

185/65/15 си взех Континентал за по 125 лв бройката + баланс + монтаж. Ето тук се намира гумаджийницата.
http://www.bgmaps.com/link/10AC9DE5B6EA ... C3D2736F4D
Аватар
fantamaniaka
Модератор
Модератор
Мнения: 1328
Регистриран на: Съб Яну 31, 2009 16:51 pm
skype: ready.for.use
Местоположение: стара загора
Обратна връзка:

Re: Нови гуми в Стара Загора - къде?

Мнение от fantamaniaka »

Mерси за отзивите :cheers:
Mind ever die.They just get faster
Email: fantamaniaka@gmail.com
LZ1GAD
Изображение
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Нови гуми в Стара Загора - къде?

Мнение от admin »

Чудно ми е само те от къде знаят, че това са най - добрите летни гуми като сега започва сезона в който се слагат летните гуми :lol:
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Нови гуми в Стара Загора - къде?

Мнение от realprofesora »

admin написа:Чудно ми е само те от къде знаят, че това са най - добрите летни гуми като сега започва сезона в който се слагат летните гуми :lol:
Ми като излезат от завода и ги изпитват по няколко показателя- шум, спирачен път, износване и др.Така оценяват гумите.
http://www.automedia.bg/news/article_9176_cp1.html
Иначе по темата ,ако искаш добро решение е най-добре Метро-предлагат и безплатен монтаж.А ако те бие парата по гъза тръгваш по гумаджиите.
Popopopopo
camron20
Потребител
Потребител
Мнения: 98
Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 20:12 pm

Re: Нови гуми в Стара Загора - къде?

Мнение от camron20 »

Тукашните гумаджии искат майка си и баща си.Аз си взех от тук http://www.avtogumi.bg/" onclick="window.open(this.href);return false; ,избора е голям и цените са доста по ниски.Доставката е 5 лева на гума.Лично на мен ми излезе по евтино дори и с доставката и слагането.Гледам гумите които sawo си е взел за 167 лв там са по 119 ако аз не бъркам нещо.
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Нови гуми в Стара Загора - къде?

Мнение от nasenceto »

Тея които са в градинката до пето са яки тарикати. Съветвам ви там да не ходите. Отидох да ми оправят джантите (Al), че бяха явно кородирали през зимата и изпускаха. Оня ми предложи някви гуми втора ръка (бях се зарекъл никога да не купувам такива, ама криза) и да ми ги балансира и монтира за много добра цена. Викам - айде. След 15 минути колата готова, чак съмнително. Карам аз 2 дена, ама все градско и на третия отивам към работа (АПК-то) и ....страшна работа. Таблото иска да ме цапне в челото - толкова много подскача. Веднага усетих ква е работата. Моите джанти нямат централен отвор и до сега винаги съм купувал и монтира гуми само в Медина мед. Отидох си там, дадох си 16 кинта като пич и сега и със 190 съм я карал - лепне за пътя без грам вибрация във волана, а джантите не са от най-правите. Така че, втори път там - не. Ми да беше казал - няма кака да ги балансирам - ОК, ще разбера, ама да ми кажеш че всичко е шест и аз да съм потенциален камикадже...идиот.
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Нови гуми в Стара Загора - къде?

Мнение от didka »

До градинката,нали?
И аз се напатих там едни тежкарчета голо на голямо...
Бате туй-бате онуй и ми монтираха две криви гуми,докато ходих до мтел банкомата да тегля пари и нне можах да присъствам на измамата.На другия ден отидох пак като ги врътнаха-те като яйце изметнати и двете.повече няма да ступна там. :lol:
Dog drags - no tracks...
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1567
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Нови гуми в Стара Загора - къде?

Мнение от niggaz_nature »

AquiLA^ написа:185/65/15 си взех Континентал за по 125 лв бройката + баланс + монтаж. Ето тук се намира гумаджийницата.
http://www.bgmaps.com/link/10AC9DE5B6EA" onclick="window.open(this.href);return false; ... C3D2736F4D
И аз съм много доволен от момчетата . Зареждат само нови гуми като дата на производство . И мога да кажа че там е единственото място в града на което ми предложиха както цена за гуми така и възможно най-нова като производство гума.
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Нови гуми в Стара Загора - къде?

Мнение от realprofesora »

nasenceto написа:Тея които са в градинката до пето са яки тарикати. Съветвам ви там да не ходите. Отидох да ми оправят джантите (Al), че бяха явно кородирали през зимата и изпускаха. Оня ми предложи някви гуми втора ръка (бях се зарекъл никога да не купувам такива, ама криза) и да ми ги балансира и монтира за много добра цена. Викам - айде. След 15 минути колата готова, чак съмнително. Карам аз 2 дена, ама все градско и на третия отивам към работа (АПК-то) и ....страшна работа. Таблото иска да ме цапне в челото - толкова много подскача. Веднага усетих ква е работата. Моите джанти нямат централен отвор и до сега винаги съм купувал и монтира гуми само в Медина мед. Отидох си там, дадох си 16 кинта като пич и сега и със 190 съм я карал - лепне за пътя без грам вибрация във волана, а джантите не са от най-правите. Така че, втори път там - не. Ми да беше казал - няма кака да ги балансирам - ОК, ще разбера, ама да ми кажеш че всичко е шест и аз да съм потенциален камикадже...идиот.
Вяра нямам на никой "майстор" Стоя им на главите докато свършят работата под зоркият ми поглед :lol:
Последния случай :Отивам да ми сменят лагер на задна главина и като дигна колата на стенда се оказа ,че пластмасовият подкалник е леко отпран-висеше и опирал в гумата. Отидох да свърша моя работа докато майстора смени лагера и като се върнах колата беше изкарана от сервиза.Отидох си и погледнах подкалника на който просто трябваше да се завие една видичка.Естествено майстора не си беше направил труда да го закрепи, дори не ме предупреди да си го оправя.Свалих си гумата ,завих му една видичка и готово.
Така ,че мили мои нямайте доверие на никого.Особено пък като ми балансират гуми.Вися им на главите защото имах познат гумаджия и ги знам какво им е отношението към балансирането.
Popopopopo
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Нови гуми в Стара Загора - къде?

Мнение от nasenceto »

Ma моля ти се, аман от "майстори". На бащата преди 2-3 години с чисто нова Мазда, пратил брат ми да му купува зимни гуми с джанти. Връща се нашия и кво да видя - онея тъпаци взели че я изпращяли острани до задния кланик с лоста на крика. Жал ми стана. От там директно в сервиза за кит и боя. Тва са идиоти бе, не майстори.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Нови гуми в Стара Загора - къде?

Мнение от sawo »

М/у другото и в moto-expert (май така се казваха - в началото на складовете, където изправят лети джанти) имат прилични цени на качествените гуми (bridgestone и т.н.). Досега не съм имал проблем и при тях с баланс и монтаж/демонтаж.
Аватар
Princo
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 588
Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 10:07 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Нови гуми в Стара Загора - къде?

Мнение от Princo »

В Margel мисля,че също са поносими цените. 8)
But we're never gonna survive unless,
We get a little crazy,
No we're never gonna survive unless,
We are a little,
Cray cray crazy ... :)
Публикувай отговор