autocad?

Задавайте Вашите въпроси, относно софтуера който вече имате инсталиран на компютъра си и имате проблеми с него или как сте разрешили даден проблем.
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: autocad?

Мнение от nasenceto »

paco написа:долу в дясно има изкаран бутон за 3дконфиг Джама :D
Да бе вярно, не се бях заглеждал.....
Аватар
Zac
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 895
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 18:44 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: autocad?

Мнение от Zac »

Revit-a мачка. Идеално за цялостни проекти.
А отностно питането. Не само няма проблем, но и много добре са го направили да може ако искаш да си marge-неш. Запазва и настройки и тн. А интерфейса може да бъде като на всяка от по-предните версии, :tongue:
Аватар
AquiLA^
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 559
Регистриран на: Съб Ное 15, 2003 0:48 am
skype: aqu1la
Местоположение: Стара Загора

Re: autocad?

Мнение от AquiLA^ »

Така и така сте отворили тема да попитам и аз някой да има книги за Pro Engineer последната версия, която се води Creo Elements/Pro 5.0?
paco
Потребител
Потребител
Мнения: 207
Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 23:22 pm
skype: paco_picha
Обратна връзка:

Re: autocad?

Мнение от paco »

Да не отварям нова тема ще пиша в тази,
Понякога ми се налага да да копирам чертежи от аутокад в word ,но гръцките символи ми излизат ??? word това може ли да се оправи, пробвах с най- различни шрифтове но не става.
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: autocad?

Мнение от nasenceto »

Пробвай още в самия ACAD да промениш шрифта на нещо по-стандартно. ...

Сега допрочетох, че става въпрос за "гръцките" символи. Как копираш - само текста, или вмъкваш dwg обект в Word-a?
paco
Потребител
Потребител
Мнения: 207
Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 23:22 pm
skype: paco_picha
Обратна връзка:

Re: autocad?

Мнение от paco »

вмъквам .dwg -направо от чертежа маркирам ги десен бутон копи след това отивам в word, paste special, picture(windows metafile) -копира се всичко без проблем черти дебели тънки и т.н цифри, букви латински БГ обаче където съм оразмерявал ъгли с алфа бета и др, гръцките букви не ми излизата ,а се появяват ??, може би защото в аутокад са вкарани като символи , а в word като букви и тъпия word не ги разпознава и не мога да измисля нищо как да ги копирам по лесно ,а не искам да ги конвертирам като картинки,защото много често ми се налага да вмъквам аутокадски чертеж като скица към документ и исках да става по лесно и барзо.
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: autocad?

Мнение от nasenceto »

И аз пробвах и при мен е същото. На прима виста ми идва да направиш обекта behind text и да сложиш допълнително символа... Ще пробвам варианти и ако измисля нещо - ще пиша.
Публикувай отговор