"Най-лошата" автомивка в града...

Форум за всякакви дискусии свързани с МПС
Публикувай отговор
Аватар
Matrix_man
Потребител
Потребител
Мнения: 325
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 22:57 pm
Местоположение: Ст.Загора
Обратна връзка:

"Най-лошата" автомивка в града...

Мнение от Matrix_man »

Здравейте колеги!
Понеже има тема за "Най-добрата автомивка в града" реших да направя една тема и за "най-лошата" или с "най-некадърни" служители. Поне да се знае къде да не се ходи.
Аз лично съм силно разочарован от автомивката до бензиностанция ЗАРА в индустриалната част. Даже и името и не запомних, толкова ме доядя на тях. След като ми "свалиха" част от лака на боята на предния капак си "признаха",че препарата им е малко силничък.... Там обаче дето падна лака, до колкото си спомням момчето "разстреля колата от упор"... "Ами дето се вика всеки ден миеш коли, като не можеш и това, върви ми мети улиците..." Аман от некадърници... :spank: :spank: :spank:
Сега трябва да търся някоя "циганска лепенка", че не ми се дават една камара пари за пребоядисване...
Та в заключение - кой къде се "опарил" да пише, че поне другите да не изгорят.
Athlon64 3400+,Asus K8N,Sapphire X1950GT,1256MB Kingston DDR400,160GB Seagate,Nec DVD-RW3520A,BlueStorm450W,Active coll AC4G-D,17" LCD Sceptre-X7 Naga II,Chronos Video Shuttle II,M$ Wireless Desktop Elite Keyboard,M$ Wireless IntelliMouse Explorer2.0
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: "Най-лошата" автомивка в града...

Мнение от realprofesora »

Matrix_man написа:Здравейте колеги!
Понеже има тема за "Най-добрата автомивка в града" реших да направя една тема и за "най-лошата" или с "най-некадърни" служители. Поне да се знае къде да не се ходи.
Аз лично съм силно разочарован от автомивката до бензиностанция ЗАРА в индустриалната част. Даже и името и не запомних, толкова ме доядя на тях. След като ми "свалиха" част от лака на боята на предния капак си "признаха",че препарата им е малко силничък.... Там обаче дето падна лака, до колкото си спомням момчето "разстреля колата от упор"... "Ами дето се вика всеки ден миеш коли, като не можеш и това, върви ми мети улиците..." Аман от некадърници... :spank: :spank: :spank:
Сега трябва да търся някоя "циганска лепенка", че не ми се дават една камара пари за пребоядисване...
Та в заключение - кой къде се "опарил" да пише, че поне другите да не изгорят.
Тва петно мога да се опитам да ти го оправя.Тела ми е в подписа.Ако не ти хареса не плащаш нищо.Ако ти хареса -6лв.
Popopopopo
Аватар
the gss
Потребител
Потребител
Мнения: 107
Регистриран на: Пон Яну 18, 2010 12:05 pm
Местоположение: ****баня Пиперка

Re: "Най-лошата" автомивка в града...

Мнение от the gss »

И аз не съм доволен, отидох веднъж и ме претупаха набързо някакви намръщени чички ..
Изображение
discip
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Яну 07, 2013 16:55 pm

Re: "Най-лошата" автомивка в града...

Мнение от discip »

Аз преди ходех само на тази до канала, точно до кръговото преди Кауфланд (където продават и жива риба) -бях много доволен до онзи ден: -Преди два-три дни отивам пак там и гледам някви нови миячи (има табела "Вътре и вън -7лв.") ,взеха да я мият и по едно време едното вика "Тази кола е мръсна -10лв." -Не разбрах т'ва иска да си я измия сам преди да му я закарам ли?! Разбира се казах му,че 10 лв. няма да му дам -първо щото е много нагло и второ има си писана цена. Миха-миха и казаха че е готова - От вътре ако си я бях премел сам с метлата -щеше да стане по чиста.! ПО НЕКАДЪРНО МИЕНЕ НЕ БЯХ ВИЖДАЛ. ПОВЕЧЕ ТАМ НЯМА ДА СТЪПНА
Публикувай отговор