Кой ще е шампион на Англия за 2003/2004 ?

Всичко свързано с всякакъв вид спорт ...повишаване на тонуса и елексири за душата и тялото : )

Кой ще е шампиона в Англия за 2003/2004 ?

Aрсенал
8
28%
Манчестър Юн
17
59%
Челси
2
7%
Ливърпул
1
3%
Нюкасъл
0
Няма гласували
Друг отбор
1
3%
 
Общо гласове: 29

Аватар
Tashek™
Модератор
Модератор
Мнения: 332
Регистриран на: Чет Авг 21, 2003 3:47 am
Местоположение: До черешовата градина
Обратна връзка:

Мнение от Tashek™ »

въпреки че съм фен на Ливърпул, мисля, че МанЮнтд ще са шампиони
Аватар
FIR
Потребител
Потребител
Мнения: 348
Регистриран на: Пон Ное 24, 2003 19:16 pm

Мнение от FIR »

Само АРСЕНАЛ, Ман. Юнд. да духат супата(мразя ги до мозъка на костите си) :x
Аватар
SimonseN
Модератор
Модератор
Мнения: 863
Регистриран на: Вто Апр 08, 2003 12:52 pm
Местоположение: Strasbourg
Обратна връзка:

Мнение от SimonseN »

FIR написа:Само АРСЕНАЛ, Ман. Юнд. да духат супата(мразя ги до мозъка на костите си) :x
Да е и аз съм тъй само че не мразя МАН защо да ги мразя като имат пичове кат Руди Нистелроой който в 94тата минута пропускат дуспа ,зимат 2 точки от клуба си и дават на нас 1 :D даже Мноо ме кефят и как да не ме кефят като бият смешно и като звездите на Фулъм , Саутхямптън и педерасче*ата на Челси ги цакат :wink: 8)
Аватар
Zac
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 895
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 18:44 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от Zac »

d4rkm4s73r написа:
Tashek написа:въпреки че съм фен на Ливърпул, мисля, че МанЮнтд ще са шампиони
.Правилно.
Много правилно. Мнооо ясно че Маn. Utd. ще вземат титлата.Като гледам освен в мачовете с Фулъм и Челси постоянно контролират играта и не допускат изненади.Пак Нистелрой си е мноо добар които спори за това да си спомни в предпоследния мач с Арсенал как мина половината терен, 3-ма човека и вкара. :!: :twisted:
Аватар
NoBBy
Потребител
Потребител
Мнения: 372
Регистриран на: Пон Сеп 08, 2003 15:38 pm
Местоположение: Анкх-Морпорк
Обратна връзка:

Мнение от NoBBy »

Zac написа:Много правилно. Мнооо ясно че Маn. Utd. ще вземат титлата.Като гледам освен в мачовете с Фулъм и Челси постоянно контролират играта и не допускат изненади.Пак Нистелрой си е мноо добар които спори за това да си спомни в предпоследния мач с Арсенал как мина половината терен, 3-ма човека и вкара.
Всъщност пред-предпоследния, предпоследния бе за Комюнити Шийлд :wink:
Иначе много ще се радвам ако са шампиони, но мисля, че има още много време и все още всичко е възможно.
Аватар
SimonseN
Модератор
Модератор
Мнения: 863
Регистриран на: Вто Апр 08, 2003 12:52 pm
Местоположение: Strasbourg
Обратна връзка:

Мнение от SimonseN »

Звездата Кямбъл поне не играе надрусан и не го наказват за 8 месеца

Имам чувството че из тея теми тука се открояват бая бая лични нападки...незнам обаче вече е дразнещо всеки има мнение различно от другите :!: темата има точно зададен въпрос и предполага точен отговор не коментари от рода на "ми преди година ко стана...ми през 1964....и тн тн"
за Тези от вас който не могат да четът се пита кой ще е шампион на Англия не ко станало преди 3-4.....500 мача тва се откроява в всички теми според мен горе доло при Италия е що-годе добре :!: зареди това че има некомпетентни да не кажа малоумни потребители и поради това че може да водим безкраен спор за тва ко станало преди еди колко си време и тн тн вместо да коментираме сегашните мачове темата се заключва от моя милост
:!: 8)
Публикувай отговор