Сервиз за климатик

Форум за всякакви дискусии свързани с МПС
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Сервиз за климатик

Мнение от nasenceto »

Хм. Аз пък ходих преди месец. Беше ми казал да мина месец и полвина след дозареждане на профилактика. Питам го - кво дължа, а той както обикновено казва - само усмивка. И по живо по здраво. На зареждането ми дозареди 150 грама и ми смени вентила за пълнене, че не беше в час за 20 лв.
Аватар
HyBRiD-X
Потребител
Потребител
Мнения: 245
Регистриран на: Съб Фев 28, 2004 12:52 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Сервиз за климатик

Мнение от HyBRiD-X »

kiedmobil написа:да за прости работи можеееее но сложните йоооок хората за 10 минути хванаха от къде изпуска а той половината неща свали и вика от тука обаче йоооок!!!!И само да кажи на мен ми взе 90 лв за дозареждане на Старата бима,а те 900 гр ми взеха 70 лева за пълно зареждане
Добре де, колега, кажи в кой сервиз е това? Все пак затова е темата, да знаем кой от кого е доволен и всеки да си прецени къде да ходи. Все пак, както каза колега по-напред, не може всички да бъдем доволни от един и същ майстор.
Аватар
Tenebrus
Явно е шмиргел
Явно е шмиргел
Мнения: 555
Регистриран на: Съб Яну 23, 2010 16:27 pm

Re: Сервиз за климатик

Мнение от Tenebrus »

Да беше прочел предишната страница ли. За Йонко става въпрос.
Аватар
HyBRiD-X
Потребител
Потребител
Мнения: 245
Регистриран на: Съб Фев 28, 2004 12:52 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Сервиз за климатик

Мнение от HyBRiD-X »

Tenebrus написа:Да беше прочел предишната страница ли. За Йонко става въпрос.
Ти да ми беше прочел още веднъж поста ли? :spank:
Питам го кой е сервиза, от който ТОЙ Е ДОВОЛЕН!!!
Аватар
Tenebrus
Явно е шмиргел
Явно е шмиргел
Мнения: 555
Регистриран на: Съб Яну 23, 2010 16:27 pm

Re: Сервиз за климатик

Мнение от Tenebrus »

Никъде няма да е доволен, щом от Йонко не е. :) :lol:
kiedmobil
Новак
Новак
Мнения: 17
Регистриран на: Чет Авг 30, 2012 5:49 am

Re: Сервиз за климатик

Мнение от kiedmobil »

аз по-принцип трудно оставям доволен от старазагорските майстори,но за сервиза на илиян останах доволен има техника за диагностиране на проблема сервиза се казва Пртотект и доста неща могъд да бадат полезни
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Сервиз за климатик

Мнение от nasenceto »

Да си дойдем на думата...
vox
Новак
Новак
Мнения: 9
Регистриран на: Съб Мар 12, 2005 19:16 pm

Re: Сервиз за климатик

Мнение от vox »

Ако ви е дозареждан климатика ,и не е намерен пропуск-догодина живот и здраве пак сте там,доста мнения от "доволен съм преди месец го заредиха" прочетох.Добрите машини хващат пропуск от 10грама на година.ПП не знаех ,че Илиян е започнал да прави климатици важното е да сте доволни, ако си мислите от по горе написаното,че аз се занимавам с това грешите.А от Йонко по голям мондар аз лично в стара загора не съм виждал-и довод му е видите ли "че и той до магазина за луканка трябвало да ходи".
kiedmobil
Новак
Новак
Мнения: 17
Регистриран на: Чет Авг 30, 2012 5:49 am

Re: Сервиз за климатик

Мнение от kiedmobil »

освен че е мондар желанието му е само да дозарежда и дотам докато бях там 4 коли му варнаха за рекламации
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Сервиз за климатик

Мнение от System_error »

kiedmobil написа:освен че е мондар желанието му е само да дозарежда и дотам докато бях там 4 коли му варнаха за рекламации
Eй, трол. Черния PR не е реклама. Заслужаваш бан. Влязъл си във форума само и единствено с идеята да плюеш конкуренцията. Кажи поне къде работиш, че да знаем да не идваме при теб.... :spank: Толкова много клиенти ви е дръпнал Йонко? Явно не сте от най-кадърните.
kiedmobil
Новак
Новак
Мнения: 17
Регистриран на: Чет Авг 30, 2012 5:49 am

Re: Сервиз за климатик

Мнение от kiedmobil »

ха ха аз с климатици не се занимавам но имам право да си изкажа мнението след като не съм доволен и примерно виждам, че не работи профисионално а с догатки
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Сервиз за климатик

Мнение от System_error »

kiedmobil написа:ха ха аз с климатици не се занимавам но имам право да си изкажа мнението след като не съм доволен и примерно виждам, че не работи профисионално а с догатки
Ахахахахах а как да работи един диагностик бе, пич? На скенер ли да ти я мине или томограф предпочиташ. Стига дрънка глупости.

Прави си антирекламата някъде другаде. Ясен си като бял ден. 6 месеца по-късно влизаш във форума само за да изсереш това ли? Не на нас тия. Ако ти беше кадърен, нямаше да има нужда да правиш антиреклама на конкуренцията си.
kiedmobil
Новак
Новак
Мнения: 17
Регистриран на: Чет Авг 30, 2012 5:49 am

Re: Сервиз за климатик

Мнение от kiedmobil »

алооооооооооооооо ами не на боб както работи йонко това е било оправяме го и след това друго се окозва пълен смях!!!!! а на мен за 10 минути ми откроха от къде изтича фриона а йонко 3 дни се молише видение да има
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Сервиз за климатик

Мнение от System_error »

kiedmobil написа:алооооооооооооооо ами не на боб както работи йонко това е било оправяме го и след това друго се окозва пълен смях!!!!! а на мен за 10 минути ми откроха от къде изтича фриона а йонко 3 дни се молише видение да има
Това, че при теб не е успял от раз, не го определя като бобохвърляч. Всички диагностици изказват пердположение въз основа на симптомите, дори и лекарите, ама при тях и хора мрат.

PS:
В едно изречение, първо се ползват главни букви в нeговото начало и препиnателни знаци по средата и в края.
Правилното изписване на думите е фрЕон, молЕше и т.н.
Именатата също се изписват с главни букви!

Съдейки по правописа, мога да ти преценя и грамотността. Дано си си взел 20-те лева от шефа за геройската постъпка. (Преди си мислeх, че ти си съдържателя на конкурентния сервиз, но с тоя интелекет - нямаш шанс).

За мен ТИ си пълен смях :lol:
kiedmobil
Новак
Новак
Мнения: 17
Регистриран на: Чет Авг 30, 2012 5:49 am

Re: Сервиз за климатик

Мнение от kiedmobil »

абе незнам кой е смешен ама това,пиша от телефона не ме оправдава,аз пък ти казвам бях клиент на йонко и само да ти споделя че щом автокъщите вече не ходят при него ми кажи за какво иде реч
Публикувай отговор