Oпаланкаа, я да видим кой няма Гражданска отговорност

Форум за всякакви дискусии свързани с МПС
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Oпаланкаа, я да видим кой няма Гражданска отговорност

Мнение от realprofesora »

http://eisoukr.guaranteefund.org/search ... c=1,3&l=bg
Тука може да проверите кой аджаба няма Гражданска отговорност и да проверите (мисля, че освен ДК ще трябва и номер на рама) колко пъти е бил виновен за ПТП :cheers:
А щом няма ГО сигурно и преглед не минава.Айде в кауша. :spank: :spank:
Popopopopo
Аватар
bsbs
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 520
Регистриран на: Вто Мар 06, 2012 19:01 pm

Re: Oпаланкаа, я да видим кой няма Гражданска отговорност

Мнение от bsbs »

realprofesora написа:http://eisoukr.guaranteefund.org/search ... c=1,3&l=bg
Тука може да проверите кой аджаба няма Гражданска отговорност и да проверите (мисля, че освен ДК ще трябва и номер на рама) колко пъти е бил виновен за ПТП :cheers:
А щом няма ГО сигурно и преглед не минава.Айде в кауша. :spank: :spank:
Става колко пъти е бил виновен за ПТП ,но не от този линк ,а от тук http://guaranteefund.nat.bg/index.jsp?target=personal ....и може да се провери отново само с регистрационният номер.
Изображение
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
chamalin
Потребител
Потребител
Мнения: 122
Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 12:20 pm

Re: Oпаланкаа, я да видим кой няма Гражданска отговорност

Мнение от chamalin »

Не стига, че ония шапкари се чудят как да ни обуят, сега пък дайте и ние да се следим, взаимно. Няма що, типично български синдром.
Аватар
bsbs
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 520
Регистриран на: Вто Мар 06, 2012 19:01 pm

Re: Oпаланкаа, я да видим кой няма Гражданска отговорност

Мнение от bsbs »

chamalin написа:Не стига, че ония шапкари се чудят как да ни обуят, сега пък дайте и ние да се следим, взаимно. Няма що, типично български синдром.
За какво се следим,.....че не разбрах :roll:
Изображение
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Oпаланкаа, я да видим кой няма Гражданска отговорност

Мнение от sawo »

bsbs написа:
chamalin написа:Не стига, че ония шапкари се чудят как да ни обуят, сега пък дайте и ние да се следим, взаимно. Няма що, типично български синдром.
За какво се следим,.....че не разбрах :roll:
Параноята не прощава :)
chamalin
Потребител
Потребител
Мнения: 122
Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 12:20 pm

Re: Oпаланкаа, я да видим кой няма Гражданска отговорност

Мнение от chamalin »

Параноята не прощава :)

Не е параноя, за жалост, а тъжната реалност!
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Oпаланкаа, я да видим кой няма Гражданска отговорност

Мнение от sawo »

Твоята реалност може би. Все пак си прав, тъжна е наистина :)
chamalin
Потребител
Потребител
Мнения: 122
Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 12:20 pm

Re: Oпаланкаа, я да видим кой няма Гражданска отговорност

Мнение от chamalin »

sawo написа:Твоята реалност може би. Все пак си прав, тъжна е наистина :)

Няма моя и твоя, реалността е една, и като поживееш, ще разбереш, какво имам предвид.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Oпаланкаа, я да видим кой няма Гражданска отговорност

Мнение от sawo »

chamalin написа:
sawo написа:Твоята реалност може би. Все пак си прав, тъжна е наистина :)

Няма моя и твоя, реалността е една, и като поживееш, ще разбереш, какво имам предвид.
Живял съм достатъчно за да ми е ясно, че говориш глупости. Как ще се следим със проверката за актове? Ти изобщо автомобил имаш ли? Номер на рама знаеш ли какво е?
М/у другото, тролските ти изпълнения не впечатляват никой.
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Oпаланкаа, я да видим кой няма Гражданска отговорност

Мнение от nasenceto »

chamalin написа:Не стига, че ония шапкари се чудят как да ни обуят, сега пък дайте и ние да се следим, взаимно. Няма що, типично български синдром.
:lol: :lol: :lol: Лудостта не прощава. Нали все ревеш, как полицията не си върши работата. Щом те не проверяват и тва е начин. ВСЕКИ трябва да си плаща масрафа, щото утре като те изтресе някой без ГО, ще започнеш друга песен да пееш.

PS: Хем пееш, как всичко е конспирация и интрига, а ся - парадокс! Що да е публично. ВСИЧКАТА информация в тая държава трябва да е публична и онлайн, за да може да става ясно какво и как се случва.
chamalin
Потребител
Потребител
Мнения: 122
Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 12:20 pm

Re: Oпаланкаа, я да видим кой няма Гражданска отговорност

Мнение от chamalin »

Живял съм достатъчно за да ми е ясно, че говориш глупости. Как ще се следим със проверката за актове? Ти изобщо автомобил имаш ли? Номер на рама знаеш ли какво е?
Не, не знам какво е автонобил, и номер на рама, трябва да ме светнеш! Само дето, датата на издаване на шофьорската ми книжка е отпреди датата на издаването на акта ти за раждане, ама карай, тва са подробности, няма да ги гледаме.

И не, не си живял достатъчно, вервай ми, защото, в такъв случай, щеше да знаеш, че когато една информация за даден човек, почне да става прекалено достъпна, винаги има предпоставки за злоупотреба!
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Oпаланкаа, я да видим кой няма Гражданска отговорност

Мнение от sawo »

chamalin написа:
Живял съм достатъчно за да ми е ясно, че говориш глупости. Как ще се следим със проверката за актове? Ти изобщо автомобил имаш ли? Номер на рама знаеш ли какво е?
Не, не знам какво е автонобил, и номер на рама, трябва да ме светнеш! Само дето, датата на издаване на шофьорската ми книжка е отпреди датата на издаването на акта ти за раждане, ама карай, тва са подробности, няма да ги гледаме.

И не, не си живял достатъчно, вервай ми, защото, в такъв случай, щеше да знаеш, че когато една информация за даден човек, почне да става прекалено достъпна, винаги има предпоставки за злоупотреба!
Дай конкретни примери или аргументирано обясни как може да се злоупотреби с информацията от предните 2 линка, при условие, че за да я достъпиш, така или иначе ти трябват данни, които само хората които тази информация засяга имат.
Интересно ще ми е да видя отговора, защото ако нямаш смислен такъв само ще затвърдиш очевидното - страдаш от напреднала форма на обсебваща параноя. Все пак не те виня, понякога това заболяване е наследствено, дори ще направя предположение, че си между 30 и 40, обикновено тогава се развива началния стадий на психичното разстройство.
Дори не ти се сърдя за отчаяния опит да спечелиш аргумент като се опитваш да нападнеш отсрещната страна директно - болния от параноя в хода на разстройството развива високо самочувствие, чувство за величие, все неща които не се покриват с мнението на обществото или околните.
Лошото в случая е, че писането по форуми е лошо за болестта ти. Към болния трябва да се подхожда с внимание, търпение, разбиране - все неща които не могат да се гарантират в един форум.
Все пак не съм специалист, но добрата новина е, че има доста евтини и достъпни варианти за лечение - например лек полски труд и прекарване повече време на село :)
chamalin
Потребител
Потребител
Мнения: 122
Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 12:20 pm

Re: Oпаланкаа, я да видим кой няма Гражданска отговорност

Мнение от chamalin »

Ще отмина с насмешка предния ти пост, той показва, колко ти е мисленето, и че наистина имаш още много хляб да ядеш, докато научиш наистина нещо смислено.

Коя толкова информация трябва да имаш, за влезеш? Само регистрационния номер, и ако не си забелязал, има го в два броя в еднакъв вариант, отпред и отзад на колите. Голяма тайна е това, не знаех...
Аватар
didka
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 2137
Регистриран на: Чет Юни 12, 2008 19:39 pm

Re: Oпаланкаа, я да видим кой няма Гражданска отговорност

Мнение от didka »

Хамал,пак почваш да закачаш децата и ще те баннат в крайна сметка.
Нидей така бре... :lol: :lol: :lol:
Dog drags - no tracks...
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Oпаланкаа, я да видим кой няма Гражданска отговорност

Мнение от sawo »

chamalin написа:Ще отмина с насмешка предния ти пост, той показва, колко ти е мисленето, и че наистина имаш още много хляб да ядеш, докато научиш наистина нещо смислено.

Коя толкова информация трябва да имаш, за влезеш? Само регистрационния номер, и ако не си забелязал, има го в два броя в еднакъв вариант, отпред и отзад на колите. Голяма тайна е това, не знаех...
Предния пост си беше напълно сериозен, няма нищо за смеене. Но нека се върнем към темата или по-точно тролстването ти по нея - номера на рамата откъде ще го вземеш? Или той пък е написан на тавана? Ти дори не си разбрал за какво става дума, не си прочел какво са писали другите (има вече повторено сигурно 20 пъти, че ти трябва рама), а развиваш теории кой колко хляб имал да яде и какво имал да учи. Започни с дребните неща (като например да знаеш за какво говориш), после прави генерални заключения.
Публикувай отговор