Належащ ъпдейт на навигация

Задавайте Вашите въпроси, относно софтуера който вече имате инсталиран на компютъра си и имате проблеми с него или как сте разрешили даден проблем.
Публикувай отговор
bahamonde
Новак
Новак
Мнения: 16
Регистриран на: Сря Яну 25, 2012 19:40 pm

Належащ ъпдейт на навигация

Мнение от bahamonde »

Имам телефон Нокиа 5800, с навигация в него, на Гармин. Ползвам я много рядко, но в неделя ми се наложи, и видях, че е много остаряла - картата е от 2008г. Търся човек, който да ми я осъвремени, понеже другата седмица пак съм на път, по неизвестни за мен краища на България.



В тази връзка, искам да попитам, каква е разликата между навигацията в телефон, и стандартните такива, които се продават? Коя е по-добра, кои са им плюсовете и минусите? Също така, дали в телефон може да се качи повече от една навигация, дали си заслужава?
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Належащ ъпдейт на навигация

Мнение от System_error »

Може да се качат повече от една навигация. Картите са едни и същи, разликата ще е само в интетфейса (това което виждаш на екрана). Най - добрата за мен е Garmin, а ти вече си имаш такава. Само си дръпни последната карта и я замести.
Аватар
lager
Потребител
Потребител
Мнения: 83
Регистриран на: Сря Фев 21, 2007 8:40 am
Местоположение: moon

Re: Належащ ъпдейт на навигация

Мнение от lager »

дай на ЛС ако искаш някакъв мейл да ти метна последната карта, която съм си качвал. От миналата година е и не ме е дънила (за сега).
Публикувай отговор