Сервиз за изпускателни системи.

Форум за всякакви дискусии свързани с МПС
Публикувай отговор
strballer
Потребител
Потребител
Мнения: 222
Регистриран на: Пон Ное 05, 2007 11:42 am
Обратна връзка:

Сервиз за изпускателни системи.

Мнение от strballer »

Здравейте, препоръчайте ми сервиз за изпускателни системи в Стара Загора, в който да ми сменят мека връзка на Audi A4 B5. Изискването е да не е някой завеян дядо/малко гаражче, а да свършат работата както трябва, естествено да не ми вземат пари, колкото за една нова генерация.
http://www.plastmasoviprodukti.com/ - Производство на пластмасови изделия. Проектиране и изработка на шприцформи.
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Сервиз за изпускателни системи.

Мнение от System_error »

Стрещу Техномаркет, южно от булеварда, има такива. Чувал съм добри неща, но нямам лично наблюдение.

https://maps.google.com/maps?hl=bg&ll=4 ... .1,,0,0.73
Аватар
Princo
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 588
Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 10:07 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Сервиз за изпускателни системи.

Мнение от Princo »

До Тих труд,Иван мисля,че се казваше човека,викат му златният зъб,кара един мерцедес комби,тва е човека,ще ти го направи както трябва за малко пари. ;)

https://maps.google.bg/maps?hl=bg&ll=42 ... 3,,0,21.52
But we're never gonna survive unless,
We get a little crazy,
No we're never gonna survive unless,
We are a little,
Cray cray crazy ... :)
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Сервиз за изпускателни системи.

Мнение от sawo »

До Тих Труд човека работи най-евтино в града и си разбира от работата. Няма да останеш разочарован.
А тези, които System_error е посочил са най-големите малоумници в града. Два пъти съм ходил втория път ми осраха колата, оставиха ме без превоз и се опитаха да ми вземат пари заради тяхната некадърност. Мои приятели също са ходили въпреки препоръките ми и повече също няма да стъпнат там.
http://goo.gl/WS6ER - ето тук е споменатия човек, може да е невзрачен, но е на светлинни години от еко-трафика познати още като еко-малоумниците...
edit: Princo вече ме изпревари :)
Аватар
Princo
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 588
Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 10:07 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Сервиз за изпускателни системи.

Мнение от Princo »

Аз лично съм ходил при Иван 5-6 пъти и винаги се е справял много добре за маааалко парички.Последния път му занесох едно гърне,което предварително бях нарязал с ракетата на 5 парчета,направи го за 7 лв. идеално. :D

П.П Тея срещу Техномаркет ми предлага цяла генерация за 200 лв. ... В складовете Иван можеше да я поръча за 100 лв. - цена с монтажа,от тогава не съм ходил при тях. :mrgreen:
But we're never gonna survive unless,
We get a little crazy,
No we're never gonna survive unless,
We are a little,
Cray cray crazy ... :)
Аватар
mupk0
Потребител
Потребител
Мнения: 430
Регистриран на: Вто Дек 11, 2007 12:31 pm

Re: Сервиз за изпускателни системи.

Мнение от mupk0 »

Малко скъпо работят на ЕкоТрафик,но имат хубави инструменти.Ако случиш и на някой от наборите дето заваря добре е супер :)
genkogenev
Потребител
Потребител
Мнения: 155
Регистриран на: Чет Мар 01, 2012 21:19 pm

Re: Сервиз за изпускателни системи.

Мнение от genkogenev »

System_error написа:Стрещу Техномаркет, южно от булеварда, има такива. Чувал съм добри неща, но нямам лично наблюдение.

https://maps.google.com/maps?hl=bg&ll=4 ... .1,,0,0.73

+ 1 . Правилното място . Има и гаранция ,
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Сервиз за изпускателни системи.

Мнение от sawo »

Гаранцията е, че ако не първия, то втория или третия път като отидеш ще ти оакат хубаво колата по един или друг начин.
Отивам там за смяна на гарнитурата на изпускателните колектори отдолу. Пичовете казват няма проблем - 20 минути и си готов. Излизам от работа, отивам там - тръгват да развиват и хоп - шпилката скъсана. Чакам ги два часа и нищо, трябва отдавна да съм се върнал на работа, но уви - греда. Почаках почаках, извиках си кола да ме закарат на работа обратно, отивам на другия ден да си я взема, при което о, чудо! искат да им платя 70лв, задето са ми "оправили шпилките"! Викам управителя, който казва "ами това винаги може да се случи". Естествено се скарахме и му казах, че може и да съм бомбе, ама поне знам какво е WD-40, за разлика от служителите му. При това като кажат може да се наложи да оставиш колата и да платиш допълнително е едно, а като кажат 10лв и 20 минути е друго. Имаше и други изпълнения, но това вече преля чашата. За сравнение за същото нещо ходих при едно момче в гаражите над МГ-то, още като чу гарнитура каза "отдели си един ден, оставяш я сутринта пръскаме я хубаво със смазка, по обяд ако се развъртят шпилките си я взимаш, ако не ти заваряме нови и я взимаш следобяда, като обаче си плащаш допълнително за труда". Ето това е разликата между надеждно обслужване и банда малоумници.
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Сервиз за изпускателни системи.

Мнение от System_error »

Princo написа:До Тих труд,Иван мисля,че се казваше човека,викат му златният зъб,кара един мерцедес комби,тва е човека,ще ти го направи както трябва за малко пари. ;)

https://maps.google.bg/maps?hl=bg&ll=42 ... 3,,0,21.52
Брей, тоя пич жив ли е. Преди доста години ми маха катализатора на Пежото, после и брат ми ходи там, а после и други познати. Всички останаха доволни, ама тогава даже не си личеше, че е гараж.
genkogenev
Потребител
Потребител
Мнения: 155
Регистриран на: Чет Мар 01, 2012 21:19 pm

Re: Сервиз за изпускателни системи.

Мнение от genkogenev »

sawo написа:Гаранцията е, че ако не първия, то втория или третия път като отидеш ще ти оакат хубаво колата по един или друг начин.
Отивам там за смяна на гарнитурата на изпускателните колектори отдолу. Пичовете казват няма проблем - 20 минути и си готов. Излизам от работа, отивам там - тръгват да развиват и хоп - шпилката скъсана. Чакам ги два часа и нищо, трябва отдавна да съм се върнал на работа, но уви - греда. Почаках почаках, извиках си кола да ме закарат на работа обратно, отивам на другия ден да си я взема, при което о, чудо! искат да им платя 70лв, задето са ми "оправили шпилките"! Викам управителя, който казва "ами това винаги може да се случи". Естествено се скарахме и му казах, че може и да съм бомбе, ама поне знам какво е WD-40, за разлика от служителите му. При това като кажат може да се наложи да оставиш колата и да платиш допълнително е едно, а като кажат 10лв и 20 минути е друго. Имаше и други изпълнения, но това вече преля чашата. За сравнение за същото нещо ходих при едно момче в гаражите над МГ-то, още като чу гарнитура каза "отдели си един ден, оставяш я сутринта пръскаме я хубаво със смазка, по обяд ако се развъртят шпилките си я взимаш, ако не ти заваряме нови и я взимаш следобяда, като обаче си плащаш допълнително за труда". Ето това е разликата между надеждно обслужване и банда малоумници.

Лошо, много лошо . Ходил съм там 2 или 3 пъти . Няма проблем с обслужването или след това.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Сервиз за изпускателни системи.

Мнение от sawo »

Замисли се, дали искаш да продължаваш да си тестваш късмета там. Последната им изцепка от преди седмица беше, че на мой приятел му напомпили гумите на каквито атмосфери им хрумне. Той се чудил какво става защо му тресе колата така след монтажа при тях, когато отишъл да си премери налягането, едната гума била над 3 атмосфери, другите и те били напомпани на око...
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Сервиз за изпускателни системи.

Мнение от System_error »

sawo написа:Замисли се, дали искаш да продължаваш да си тестваш късмета там. Последната им изцепка от преди седмица беше, че на мой приятел му напомпили гумите на каквито атмосфери им хрумне. Той се чудил какво става защо му тресе колата така след монтажа при тях, когато отишъл да си премери налягането, едната гума била над 3 атмосфери, другите и те били напомпани на око...
Tва е масово за АБСОЛЮТНО всички сервизи и гумаджии. Направо им се чудя, що го правят. Сякаш е нарочно.... Винаги след подобни операции, си ги проверявам. Мога да изброя 5-6 сервиза за които още в момента се сещам, че ми се е случвало.
strballer
Потребител
Потребител
Мнения: 222
Регистриран на: Пон Ное 05, 2007 11:42 am
Обратна връзка:

Re: Сервиз за изпускателни системи.

Мнение от strballer »

Днес отидох в Еко да попитам каква ще е цената за меката връзка и монтаж, без намерението да става на момента, тъй като беше вече към 6 часа и се предполага, че ще затварят скоро. Човекът ми каза какви са цените - 2 варианта за мека връза, едната от 22лв, другата от 30лв и 15лв за труд. Въпреки, че бяха тръгнали да почистват сервиза вече, човекът ми предложе да стане на момента за 15 минути. Така и стана. В момента съм с нова мека връзка монтирана доста бързо, а за качеството ще се разбере след време. :) Определено останах доволен, надявам се и заварките да издържат дълго. Благодаря ви за съветите!
http://www.plastmasoviprodukti.com/ - Производство на пластмасови изделия. Проектиране и изработка на шприцформи.
Публикувай отговор