Рано тази сутрин беше откраднат VW Passat

Форум за всякакви дискусии свързани с МПС
Публикувай отговор
Аватар
Chakala
Новак
Новак
Мнения: 27
Регистриран на: Сря Юни 15, 2011 14:07 pm

Рано тази сутрин беше откраднат VW Passat

Мнение от Chakala »

24042013oo1706.jpg
2304gg20131705.jpg
Тази сутрин в 5 сутринта от кв. Самара 2 е отркраднат Vw Passat комби. Колата е тъмно синя с номер СТ 1045 ВВ. Ако някой има информация за местонахождението или друга да звъни на телефон 0883/31-29-30 или на 112.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Аватар
Matrix_man
Потребител
Потребител
Мнения: 325
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 22:57 pm
Местоположение: Ст.Загора
Обратна връзка:

Re: Рано тази сутрин беше откраднат VW Passat

Мнение от Matrix_man »

Тия да ги набараш и в багажника :spank: ... с лопата и кирка... :angry: без никакво 112... че после ги пускат и започват пак от начало... :evil:
Дано си я намериш цяла и здрава...
Balkan
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 39
Регистриран на: Нед Окт 09, 2011 12:10 pm

Re: Рано тази сутрин беше откраднат VW Passat

Мнение от Balkan »

Абе хора , кога ще се научите да си слагате на скришно място по един мобилен телефон с празна предплатена карта или портативен джипиес в колите ??? И двете струват 20-30 лв , а по сигнала от мобилния оператор ще се разбере до 100-200 м разстояние максимално къде се намира колата.
nike718
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 539
Регистриран на: Пет Яну 07, 2011 9:53 am

Re: Рано тази сутрин беше откраднат VW Passat

Мнение от nike718 »

Balkan написа:Абе хора , кога ще се научите да си слагате на скришно място по един мобилен телефон с празна предплатена карта или портативен джипиес в колите ??? И двете струват 20-30 лв , а по сигнала от мобилния оператор ще се разбере до 100-200 м разстояние максимално къде се намира колата.
Я раздуй повече за тез тънки пинизи.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Рано тази сутрин беше откраднат VW Passat

Мнение от sawo »

Ами освен да започнем и да разследваме, да ловим престъпниците, да ги затваряме сами? Ако полицията не може да си върши работата, да оборудват всички автомобили с такива устройства за тяхна сметка - аз съм съгласен.
Преди време един дядка блъсна спрял автомобил пред мен и избяга, обадих се на 112, дадох им номера му, адреса където е станало, описание и т.н. и си тръгнах. След 20 минути ми звъни полицай и ме пита "разбрах, че са ви блъснали, къде е станало това?" Еми не, не си разбрал... Обясних наново всичко, при което въпроса отсреща беше
той: "а знаете ли номера на блъснатия автомобил?"
аз: "-не, не го знам, дадох ви адреса, автомобила още си е там" (операторката на 112 не го поиска, иначе щях и него да и дам)
той "а можете ли да отидете и да го запишете?"
:roll: 8O 8O 8O
Адреса беше на 300 метра от РПУ-то в Железник... ето до това ниво на мързел е стигнала родната полиция.
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Рано тази сутрин беше откраднат VW Passat

Мнение от Nirvana »

nike718 написа:
Balkan написа:Абе хора , кога ще се научите да си слагате на скришно място по един мобилен телефон с празна предплатена карта или портативен джипиес в колите ??? И двете струват 20-30 лв , а по сигнала от мобилния оператор ще се разбере до 100-200 м разстояние максимално къде се намира колата.
Я раздуй повече за тез тънки пинизи.
Примерно
http://www.tinydeal.com/real-time-vehic ... 86167.html
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Рано тази сутрин беше откраднат VW Passat

Мнение от realprofesora »

Nirvana написа:
nike718 написа:
Balkan написа:Абе хора , кога ще се научите да си слагате на скришно място по един мобилен телефон с празна предплатена карта или портативен джипиес в колите ??? И двете струват 20-30 лв , а по сигнала от мобилния оператор ще се разбере до 100-200 м разстояние максимално къде се намира колата.
Я раздуй повече за тез тънки пинизи.
Примерно
http://www.tinydeal.com/real-time-vehic ... 86167.html
Това лично ползвал ли си го? Ако да , кажи как действа.Ако НЕ.НЕ.
Popopopopo
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Рано тази сутрин беше откраднат VW Passat

Мнение от sawo »

Начина на действие е много прост - дава ти GPS координати на автомобила, които си налагаш на картата...
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Рано тази сутрин беше откраднат VW Passat

Мнение от realprofesora »

И как ги дава с СМС ли? Някой ако може да ми монтира едно такова, щом е евтино. Или само на теория става.
Popopopopo
niggaz_nature
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1568
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 15:12 pm

Re: Рано тази сутрин беше откраднат VW Passat

Мнение от niggaz_nature »

realprofesora написа:И как ги дава с СМС ли? Някой ако може да ми монтира едно такова, щом е евтино. Или само на теория става.
Има нужда само от захранване . На кратко представлява гсм със gps. Поставяш една сим карта и като изпратиш смс от друг телефон на номера и ти връща друг с координатите където се намира устройството.

Направено е с цел да не оставяш цял модерен телефон стационарно в колата ако разбираш идеята.
Ремонт на всякаква компютърна техника,навигации,GSM,препрограмиране и инсталиране на софтуер,смяна на части и др.За връзка skype niggaz_nature_stz

forum.stz-bg.com/viewtopic.php?f=45&t=40381

МОИТЕ ОБЯВИ
http://niggaznature.bazar.bg
Аватар
System_error
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1815
Регистриран на: Вто Окт 30, 2012 8:00 am

Re: Рано тази сутрин беше откраднат VW Passat

Мнение от System_error »

niggaz_nature написа:
realprofesora написа:И как ги дава с СМС ли? Някой ако може да ми монтира едно такова, щом е евтино. Или само на теория става.
Има нужда само от захранване . На кратко представлява гсм със gps. Поставяш една сим карта и като изпратиш смс от друг телефон на номера и ти връща друг с координатите където се намира устройството.

Направено е с цел да не оставяш цял модерен телефон стационарно в колата ако разбираш идеята.
Ти що се хабиш да му обясняваш, като въпроса му беше ирония и сарказъм?!? Щом той не е виждал такоав нещо, значи НЕ СЪЩЕСТВУВА :lol: :lol:
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Рано тази сутрин беше откраднат VW Passat

Мнение от sawo »

Не точно по темата, но ето още едно помощно устройство - записва видео с отлично качество и може да се монтира над огледалото да кажем - при инцидент може да свърши доста полезна работа, въпреки че не се признава като доказателство в съда.
Публикувай отговор